Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Да де, ама при нея тоя снимащия не трябваше да е жив. Нали това е идеята, да изпече живата сила с неутрони, без материални щети по инфраструктурата?

 

Не, не - по дефиниция изпича първо СЛАКЪРИТЕ и тия, дето не са ходили в казармата....  :grin:

 

И много добре казано - тия "дреболии" именно там се учат, не в ютюб...

Link to comment
Share on other sites

Танасе, ъм...?

 

Не е нова разработката. Пиши "жидкая броня" или "liquid armor" - в клипа само са увеличили частиците. Идеята е много проста - полиетиленгликол + наночастици от силициев оксид или диоксид + кевларени нишки. При нормално състояние седи меко или течно, при удар се втвърдява за милисекунди.

Link to comment
Share on other sites

Т'ва да пазаруваш от английския ибей е баси адвенчъра. 5 дни го чакам английския профан да каже дали е шипнал нещото. Пед@ли шибани...

Link to comment
Share on other sites

Не, не, тия неща, които си поръчвам от английския, са ми само от тамошни селъри. И оттам с Габиели до БГ ми ги доставят, щото видиш ли, много от поданиците на нейно величество шипват само до Англия.

Link to comment
Share on other sites

Извинявай, ама англичаните са толкова коректни, че само германците могат да ги минат по коректност вероятно (от другите европейски народи, щото японците не са хора и с тях никой не може да се сравнява).

 

Не знам какво недоволстваш и дали онзи не е написал, че изпраща нещо до 5 дни след потвърждаване на плащането, но на мен не ми се е случвало англичани да се държат по същия начин, по който се ебават италианци и испанци.

 

При това говоря основно за магазини, където нещата трябва да са ок - е да ама не - пазаруваш ли от италианци и испанци имай 1 наум. А пък недай си боже да върнеш нещо - първо те убеждават за замяна, ако не мине номера се мотат по 1 месец преди да ти върнат парите.

Link to comment
Share on other sites

Комуникацията липсва, дедо. Относно коректността, след 3 дни ще ти кажа, когато ми дойдат повечето работи. Засега сме 1-1..

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам. Какво за комуникацията? Ти пробвал ли си да се разбереш с китаец? Половината дори не знаят английски и ползват google translate. Ти го питаш едно, той ти отговаря съвсем друго и то след 3 дена. Един такъв чак като го заплаших че ще му изпляскам негативна оценка заради неадекватните отговори и да намери някой говорещ английски че ми писна, чак тогава се стегна.

Link to comment
Share on other sites

Потвърждавам, англичаните са едни от най-коректните. Купувал съм екипировка за бая пари и всичко си беше точно - комуникация, тракинг номер и пр.

Link to comment
Share on other sites

@djadomraz, повечето ми покупки, за съжаление са от братски Китай. За почти всичко съм се разбирал с продавача. Има и изключения, но то не може без тях.

@Grimjaur, от фирма, която има магазин в ибей ли си ги пазарувал, или от частни лица? Защото има разлика. Отделно от това, досега съм нямал проблеми с англичани. От последните 10 покупки, на 4-ма трябваше да им пиша по 2 пъти, за да разбера дали са пратили нещото, защото стана така, че от Англия до България предните пратки ми дойдоха за около 5-6 дни. Сега, от намсикъде в Англия до Лондон - 9 дни..И като няма статус, че е изпратено, като няма и отговор от продавача, се дразня.

Link to comment
Share on other sites

Директно от частни лица. С доставка и в Англия, и в България, без да се минава през разни фирми, като една от доставките си я пое продавача, но това е частен случай.

Link to comment
Share on other sites

Всичко си е до човек...

Бил съм доволен от китайци, бил съм и много недоволен от китайци ; нямал съм никакви забележки от англичани (вкл. и тези, продаващи в Ибей)...но и съм бил бесен на англичани, имащи и продаващи в уж онлайн магазин. Последно се сещам за онлайн магазин в UK, продаващ специализирани (custom) части за моя модел кола. Поръчах си някои неща...минават 2 седмици, викам си...може и да са нямали в наличност ония части, дето ги поръчах и сега да ги чакат да ги изработят. Минават още 2 седмици, пиша му на оня - вика...изпратил съм ги. Чакам още 2 седмици - нищо. Накрая му викам, карай,,,върни ми парите и да приключваме. След седмица ми върна парите и дотам. Да, ама на другата година си викам - що ли да не се пробвам отново, тоя път може и да дойдат....Написах му в едно предварително писмо, че вече съм ги поръчвал, но не са дошли и много се надявам тоя път всичко да е наред....и поръчах същите неща. И пак се почна същото - няма ги 2-3 седмици, пак му пиша...пак казва, че ги е пратил, пак чакам....и след 2 месеца пак си поисках парите. Питам го защо не ползва тракинг, че човек да може да си следи пратката - не ми отговори нищо.

Та...просто си е до човек. :)

Link to comment
Share on other sites

 Минават още 2 седмици, пуша му на оня - вика...изпратил съм ги. Чакам още 2 седмици - нищо. 

 

Пушиш му не пушиш, за тая кошница части не се произвеждат отдавна.... А тоя явно разчита някой да не си потърси парите и приема поръчки наред....  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тъй като си мисир...пардон, нека да не ти бъркам титлата "ТОП МИСИР"...та не знаеш, че за колата ми има всякакви части във всеки магазин за авточасти за японски коли - просто влизам и купувам. Онзи магазин е за специализирани части, част от които се изработват по размери. :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

The Ford Probe is a product of the joint Ford and Mazda venture called the AutoAlliance International. Its unique body panels and interior were designed and manufactured in the AutoAlliance assembly plant located in Flat Rock, Michigan, the same facility that manufactured the Mazda MX-6 coupe and Mazda 626 sedan for the North American market. Both generations of the Probe were sold in Japan as Fords, at Ford/Mazda sales channels called Autorama. Japanese models were not in compliance with Japanese Government regulations concerning exterior dimensions and engine displacement, resulting in Japanese buyers being held liable for additional taxes as a result.

 

Моля те, спри да се излагаш и иди да кълвеш царевица. :lol:

 

P.S. Btw, на аватара това в ръката ти царевичен шейк ли е? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Абе то е диагноза и тенденция мисирите да карат Форд.... Потвърдено и доказано в Булфорум. Кефи ме как сам показваш излагацията с цитати.  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Такива измъквания вече не вървят - хората вече научиха английския...пий си шейка и замезвай с царевица, плийз.... :beer:

Link to comment
Share on other sites

Какви измъквания? Откъде? Баш като мисир показа какво представлява колата ти всъщност. Хайде сега да видим коя друга японска машина се подвизава под американско име по подобен начин? Дали можеш се сети? В смисъл от античните години на твоята кошница е и е много известна като ... Додж Стелт.... 

Link to comment
Share on other sites

Баси селския град :D От цялото заведение само ние с още един приятел се разцепвахме.Явно в Пловдив не знаят как се танцува на хаус.

 

На сичкото отгоре бармана мега зле...Не знае как се прави запален афтършок.Та си го набих аз да си правя и си изгорих палеца мн мощно :( 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...