Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Много ясно! :moon:

 

Иначе след известни размисли и страсти, вече съм с едно SONY HT-DH540SS по-напред :P

 

57d4351d0097e290.jpg

И как звучи?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Каквото съм видял е плачевно. Гардероба щеше да ми се разпадне в ръцете с отварянето. Рафтовете бяха се огънали в "шоурума" без да има нищо на тях.

 

Верно - 400лв беше 2м гардероб с плъзгащи врати, спалня без матрак, 2 нощни шкафчета и скрин, но какъв е смисъла? Да кажеш, че си минал тънко?

 

Наскоро сглобявах бая неща от тях. Изводът е както всичко евтино - гледайте колкото се може по-малко части да има. Така по-малко неща за хлопане и разваляне. Сещам се за модела, който описваш. Само таблата на спалнята е 20 части, направо не повярвах какво са сервирали. А вратата на гардероба е от 4 части, закрепени с меки алуминиеви планки, които се огъват на ръка...

Също така се препоръчва с допълнителни ъгли да се укрепват нещата, а за фазера отзад да се купят винтчета с големи глави. 

Най-здрави ми се виждат нощните шкафчета и скиновете. Масите са стабилни, но лесно се очукват. Столовете са здрави, но с дамаската трябва да се внимава. Матраците са много зле като здравина, усещат се най-вече с вдигащ механизъм като са. За спалните и гардеробите важи правилото за по-малкото части и доп. заздравяване. С диваните внимавайте дамаската каква е. Откъм здравина са си добре.

Въпросът е, че трудно се намира по-хубаво качество, било то и за двойно повече пари. Затова всеки си решава риска. Колкото по-просто е на схемата, толкова по-добре. Скоро мисля секция да си поръчам оттам.

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ за фазера на гърба си имаше пирони достатъчно.Даже и ни останаха.

За да държат повече е номера. Те пироните ги дават на килограм. И 100 да наблъскаш, ще вършат работата на 20 винта с големи глави. Разкъсва се около главите им.

Сам можеш да видиш КПД-то на едното и на другото:

 

http://obobettermann.bg/media/catalog/product/cache/1/image/225x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/3/3/3353168_pg1.jpg

http://www.maistoratodorana.com/uploads/products/570/Vint_kop4e.jpg

Link to comment
Share on other sites

А защо не си поръчвате мебели от дърво? Последният месец обиколих няколко магазина, за да си търся масичка за хола (под масичка разбирайте маса с височина 65см, която става и за хранене) - еми почти всички маси, които бяха от плоскости, са пълен т*ш*к - краката, ако не са алуминиеви, бяха пръскани с боя, която беше олюпена, ръбовете на масите бяха очукани а фурнира по ръбовете се белеше. И под 140-150 лева маса нямаше. В едно магазинче си поръчах маса, от дърво, каквато исках, разтегателна при това, за 140 лева. Леглата и гардеробите от плоскости също като гледах, бяха или от тънка плоскост или фурнирът беше с дебелина, колкото лист А4.

Мебелите от дърво не са кой знае колко по-скъпи от тези, които са от плоскости, но пък качеството е доста по-добре, по мое лично мнение.

Link to comment
Share on other sites

Там винаги е мизерия. Трябва поне 80% да фалират, че да се усетят.

Фалити едва ли ще има точно там... Познавам трима човека, които плащат между милион и половина и два милиона за наеми на сезон. Правят го от поне седем-осем години и ще го правят и за нататък. И въпреки, че миналата година се водеше за ужасно слаба, единият вчера ми сподели, че въпреки всичко, избивката била добра. Смятай!

И въпреки, че сезонът далеч не е започнал все още, днес на един тротоар (в 09:30 сутринта) видях да се въргалят две посрани и оповръщани бозави говеда с недопита бутилка савойче между тях.... Та така...

Link to comment
Share on other sites

Нещо не разбрах... Кое те кара да си толкова възмутен?

Предположих, че магазина е бил задръстен до козирката с пазаруващ народ, но явно друга е била причината. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тц друго е... Ходят цели семейства там и дори да имаш стоманени нерви,рано или късно ти писва.Днеска в декатлона беше същото...Аколко прости родители има.Горките деца.

Link to comment
Share on other sites

Абитуриентите са там сега.

От днес има и аборигенти (ако ги имаше и снощи, щяха да са ме писали днес по вестниците за убийство по особено жесток начин), тия лайна за които говорих бяха БОЗАВИ! Тоест, или английски лайна или шведско-норвежски (бяха проснати възнак и трупешката на плочките и изобщо не артикулираха).

Освен това, аборигентите са там само за два-три дни.... Демек, снасят някакви кинти, ама то е капка в морето. Европейската утайка докарва сериозните пари на нашенските, картофени босове.

 

П.п. Миналата и по-миналата година оплакнах здраво окото с т.н. аниматорки (тия, дето събират лайната да ги водят по алкохоли обиколки), а тази година, верно, че сезонът не е започнал и видях само десетина, ама бяха меко казано... плашещи.... И като се позамислих и взех, че се комплексирах и депресирах (едновременно), щот все някой ги оножда (демек - еВе) и тия, а за целта трябва да получи ерекция. Пък аз тва... силно ме съмнява да го мога..... Бах тия откровено гнусни англичанки, шведки, германки и прочее, свини, впрегатни волове и артилерийски коне.... :unhappy:

Link to comment
Share on other sites

Ша ма извиняяш, ма има чаааат-паааат, през високосна, и по някоя убаа... Ма рядко...

Link to comment
Share on other sites

Може!

Ама то е в рамките на статистическата грешка. (май)

Link to comment
Share on other sites

А твоя ник тогава какъв ще е ТопМисир ? 

 

Много хляб требе да изядеш, че да се доближиш до мисирите, батьовата, ама МНОГО....

 

Дам... все тези мнения се чуват. явно човек трябва сам да си решава ^^ Гледам че Виденов имат готини неща и не много скъпи, но не знам как са с качеството там :/

 

Виденов - подвижна трагедия от отпадъци...

 

Ъъъ за фазера на гърба си имаше пирони достатъчно.Даже и ни останаха.

 

ПЕронь - след 30 дни употреба сподели..... Ужасяваща глупост, Арон серат същото... ПЕроньи в комплекта има

Link to comment
Share on other sites

Ресторант "Макия Бунарджик" ( малкия бунаржик, malkia buradjik, malkia bunadrjik ) Е ТОТАЛН ЩЕТА ... днес бях на абитуриентска и от УПРАВИТЕЛЯ  до ПЕРСОНАЛА ... ВСИЧКИТЕ ТОТАЛНИ, СОЦИАЛИСТИЧЕСКИ БОКЛУЦИ... ТОТАЛНИ... нямам какво да добавя, имах разговор с управителя... никакъв ефект. ХРАНАТА Е УЖАСНА, АТМОСФЕРАТА Е УЖАСНА, ПЕРСОНАЛА Е УЖАСЕН, УПРАВАТА Е УЖАСНА. 
НЕ ХОДЕТЕ В " МАЛКИЯ БУНАРДЖИК ". НИКОГА. Дано фалират, мръсни долни соц отпадаци.

Link to comment
Share on other sites

Сега е момента да дойдат от общинска охрана и да напишат актове на всички родители, чиито деца са вътре. Тя селянията лесно се лекува. Ама и общинската о-храна са едни мързеливи търтеи...

Link to comment
Share on other sites

Като се завъдят малко бактерии сам ще им изтече акъла през задника и няма да повторят.

Link to comment
Share on other sites

Те и рибките ще изловят след някой и друг ден. Пълна малоумщина. И малкото, което се прави не умеем да го пазим и ценим.

Хареса ми един от коментарите :D :

Утре съм на рафтинг на стълбите на Каменица..
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...