Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Момчиле, дай един заем на 6.5% :)

 

Между другото хич не е шега, че ми трябват тия пари, може би и малко повече дори... Само за частично проектиране ми поискаха днес 30000 без ДДС.... :shy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Момчиле, дай един заем на 6.5% :)

 

Между другото хич не е шега, че ми трябват тия пари, може би и малко повече дори... Само за частично проектиране ми поискаха днес 30000 без ДДС.... :shy:

Банките да не спряха да дават бе? Аз почти не държа свободен кеш - всичко е инвестирано и то в някои случаи с по-висока доходност от 6.5%. ;)

Link to comment
Share on other sites

Банките са нагли - изнудиха ме да заложа обект, който реално струва къмто половин милион, за да взема едни въшливи 130000 (оценителите са инструктирани да режат, банката реже оценката наполовина). Да не почвам'ти разпраам. Като дойдеш на бира ще коментираме, не тука пред децата  :grin:

Link to comment
Share on other sites

А, те мамата са си ебали. Хем работя с тях всеки ден, покрай клиенти, хем пак ме дразнят. Миналата година, бях решил да купувам още един апартамент и въпреки, че мразя кредити и всякакви задължения, нямаше начин да мина без. Всичките, с които работя, предложиха условия - най-добри бяха при Уникредит и ОББ. В крайна сметка, се отказах, защото нищо не харесах. Имах одобрения, всичко. В един момент, след около месец, всички започнаха да ми звънят, как така с одобрен кредит, за такава сума, съм се отказал. Да не би някоя друга банка да ми предложила по-добра лихва. Да съм отидел, да обсъдим, щели и сумата да вдигнат и тра-ла-ла. Докато ги търсиш се правят, но като ги отсвириш, звънят и се молят. Ипотечен само при лихва 2%, ебал съм им майката. Едните ги преборих до 5.2, другите до 5.4. И сега като се замисля, добре, че се отказах. Макар, че като го пуснех под наем, щеше да се изплаща, та и да ми остават някакви всеки месец.

 

Искрено съжалявам, че не успях да отида на концерта на Слави и Куку Бенд. Ама така съжалявам... Пууу.

Link to comment
Share on other sites

Ужас. Евгени Минчев има по-мъжествено поведение.

А обувките са ужасни.

Освен това - 12 000лв.... Как пък не. Сигурно и самия дизайнер не е чувал за тия обувки.

Преди малко мернах някъде, че напънали техните откъде тези пари за костюм и си казали, че костюма е от турция за 100 $ а обувките 50 лв :D

Link to comment
Share on other sites

Тоя мекик в арабските страни какви продухвания ще прави..... И никога няма да има хемороиди. А сега както са модерни гей круизовете, никога няма да е без работа... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Може и да си е направило та*ак момчето с тъпата журналя, за да им създаде сензация, но ние няма как да знаем.

Link to comment
Share on other sites

С тия педалски истории и аз почвам да се изнервям. Да еВа тяхната мама мека, гнусна, прокажена. Евала на Путин, че я забрани тая "болест" със закон. Тука е ад, имат си половин квартал наречен "бойс таун". Паради, разкарват се сякаш това е най-нормалното нещо на света и ние нормалните сме им длъжни с нещо. Дейба и тъпата, гнусна, долна измет. Най-тъпото е, че гък не можеш да им кажеш. Да ги заринат в някво гето с високи стени по 20, 30 метра и там ако искат групово хайдушко да си удрят, ако искат да се трепат, квото искат да правят. Тая пародия и показност ме вбесява.

Link to comment
Share on other sites

Ти отиде там и стана хомофоб и расист.

Някои хора явно им трябва това пътуване за да го достигнат, аз и тук съм успял :laughing: Которе по-дълго клипче нямаше ли :D Изгледах 10 мин оплаквания на тия свине и ми писна, такива са защото се тъпчат с боклуци и ги мързи да си мръднат задниците

Link to comment
Share on other sites

Някои хора явно им трябва това пътуване за да го достигнат, аз и тук съм успял :laughing: Которе по-дълго клипче нямаше ли :D Изгледах 10 мин оплаквания на тия свине и ми писна

 

Какво имаш против хомосексуалността? Нормалните такива, които дори не можеш да ги разбереш, че са хомосексуалисти ако не ти го натрапват постоянно - стил АЗИС.

Link to comment
Share on other sites

Какво имаш против хомосексуалността? Нормалните такива, които дори не можеш да ги разбереш, че са хомосексуалисти ако не ти го натрапват постоянно - стил АЗИС.

 

Нормални? Ела ми на гости. Ако объркам един, давам тайтъла на Челинджъра. Няма нормални. Всички са като по калъп правени. Еле младите педали. Дъртите педали са смешни. Един зрял мъж никога няма да се държи така. Ай сиктир. Това не е нормално и съм напълно против тая пародия и показност. Педалите като искат да са педали, метла от града. Е в някой квартал да се наринат и да не мърдат от там....НИКОГА. А негрите...жалко, че не могат да им използват работната сила. И те като нашите цигани на помощи разчитат. Аз негър да се гърби не съм видял...няма и да видя.

Link to comment
Share on other sites

Нормални? Ела ми на гости. Ако объркам един, давам тайтъла на Челинджъра. Няма нормални. Всички са като по калъп правени. Еле младите педали. Дъртите педали са смешни. Един зрял мъж никога няма да се държи така. Ай сиктир. Това не е нормално и съм напълно против тая пародия и показност. Педалите като искат да са педали, метла от града. Е в някой квартал да се наринат и да не мърдат от там....НИКОГА. А негрите...жалко, че не могат да им използват работната сила. И те като нашите цигани на помощи разчитат. Аз негър да се гърби не съм видял...няма и да видя.

 

Не е нужно да го бъркаш. Казвам само, че не всички търсят показност, затова не трябва да си настроен срещу цялото общество, заради някакви, които са решили, че трябва да им се кланяш, защото са различни.

 

Атланта е един от градовете в САЩ с най-голям процент хомосексуално население. Бях там 4 месеца. Видях само няколко пъти хомосексуалисти и единствения начин по който знаех, че са хомосексуалисти беше, че бяха по-добре облечени и по-поддържани от останалите мъже. А, да. И един супер приятелски си ме заговори в метрото, но не уцели.

Link to comment
Share on other sites

Явно не си бил с червеното сако и китката на ревера там.... Иначе ВСИЧКИТЕ щяха да те заговарят приятелски....  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Какво имаш против хомосексуалността? Нормалните такива, които дори не можеш да ги разбереш, че са хомосексуалисти ако не ти го натрапват постоянно - стил АЗИС.

Чакай, чакай... Кои са нормалните такива? Педалите ли? Или говориш за неизмеримо по-огромното множество курчовци, които никак не са фенове на това, да го поемат отзад, в устата или където и да било? Обърках се, честно...

 

П.п. А един гей, колкото и добре да се прикрива, винаги можеш да го усетиш, стига да знаеш за какво да гледаш!

 

П.п.2 И за да не ме заклеймиш и мен за хомофоб - Нямам нищо против тези сбъркани същества (телесните им отверстия са си лично тяхни и съответно, могат да си завират каквото си искат в тях щом да ги кефи), стига да не ми досаждат с парадиране или лични поплъзновения.

Link to comment
Share on other sites

Чакай, чакай... Кои са нормалните такива? Педалите ли? Или говориш за неизмеримо по-огромното множество курчовци, които никак не са фенове на това, да го поемат отзад, в устата или където и да било? Обърках се, честно...

 

П.п. А един гей, колкото и добре да се прикрива, винаги мажеш да го усетиш, стига да знаеш за какво да гледаш!

 

П.п.2 И за да не ме заклеймиш и мен за хомофоб - Нямам нищо против тези сбъркани същества (телесните им отверстия са си лично тяхни и съответно, могат да си завират каквото си искат в тях щом да ги кефи), стига да не ми досаждат с парадиране или лични поплъзновения.

 

Ами нормалните такива. Тези, които просто искат да съжителстват с мъже, а не с жени. Не говоря за тези, които се перят навсякъде и се държат по начин непривичен за един мъж.

 

Ти може и да можеш да го усетиш, но едно е да гледаш и да дебнеш дали е гей, а съвсем различно е да ти го навира в лицето. (гейщината си, не нещо друго.)

 

Иначе аз съм на същото мнение като твоето. Нямам нищо против тях, стига да не ми пречат.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...