Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

И как звучи?

Доста меко и приятно. И има хиляда опции от къде да ти идва звука, 100 вида калибрации, в чудо се видях. Добре че един приятел ми помагаше, че сигурно щях да вързвам системата до сутринта.

Link to comment
Share on other sites

Доста меко и приятно. И има хиляда опции от къде да ти идва звука, 100 вида калибрации, в чудо се видях. Добре че един приятел ми помагаше, че сигурно щях да вързвам системата до сутринта.

 

Е те калибрацийките са от ресивера. Микрофончето трябва да си ги направи автоматично.

Аз за колоните питах. :)

Link to comment
Share on other sites

Най-якото е, че хората от селата са им виновни...

 

Не, хората без грам акъл са виновни... за дето нямат елементарна култура... НИКОЙ възпитан, нормален човек не би влизал в такова атракционно съоражение.

 

А тая вода 100% е пълна с химикали заради помпите и сега като получат възпаления и обриви ще ревнат, че им е виновна общината. А дори не е нужна табела ... просто ВСЕКИ знае, че такова съоражение, не е за такива цели.

Link to comment
Share on other sites

Всеки нормален човек. Но, както казва един култов герой:"То не са ора бе, то са свинье!".

Link to comment
Share on other sites

Те и да ревнат общинарите ако са умни ще ги изловят по този начин и ще има възможност пак да ги санкционира :))

Просто трябва да се задействат.

П.С.Оня ден след празненствата по повод 2019 вървейки по главната бях скептичен меко казано и това се потвърди моментално.'Културата" на масите е равна точно на поведението на едно стадо добитък в нашенско село.

Link to comment
Share on other sites

Най-якото е, че хората от селата са им виновни...

 

Че то ТОВА са хора от селата. В Пловдив отдавна преобладават. Другите заминаха. 

Link to comment
Share on other sites

Докато не сложат бодлива тел - няма да стане работата.

Не бодлива тел,а ел. пастир ;) Да ги пере тока и ще са като кравите.

Link to comment
Share on other sites

Че то ТОВА са хора от селата. В Пловдив отдавна преобладават. Другите заминаха. 

 

Тихо, тихо. Аз поне от моето село не познавам хора, които да си пускат децата във фонтаните. Ходят си на басейн, като всички останали.

Link to comment
Share on other sites

Ужас. Евгени Минчев има по-мъжествено поведение.
А обувките са ужасни.
Освен това - 12 000лв.... Как пък не. Сигурно и самия дизайнер не е чувал за тия обувки.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво се посмях тука.По-ужасното е,че може и да е истина като се има пред вид как някои фамилии забогатяват в тази страна.Та нищо чудно да си разменят паричките помежду си.

Link to comment
Share on other sites

Да бе 120 000 лв са :D Тази марка са между 300-1000 евро обувките далече от 12 бона, а от такива педалчета като тоя направо ми се повръща

Link to comment
Share on other sites

Веднага превърнали новия фонтан на басейнче... Селяния и безотговорност до шия...

Мдам, това ясно, обаче има и нещо друго - кой идиот е проектирал новия вид на фонтаните по този начин досущ като нормален детски басейн - даже си има платформа за влизане? Всъщност то направо си е детски басейн направено по този начин. :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Хм. Ти не знаеш ли? Това са дубайските фонтани, проектирани да върнат автентичния вид на езерото с лебедите...

Link to comment
Share on other sites

Лошото е, че като фалират, бетона няма да се превръне отново в плаж...

 

Сам няма. Ще му помогнат.

 

Минава ми през главата, че нещата стават дебели. :-D

Аз съм жив пример

:-D:-D

Брой ме и мен за лош пример :)

Link to comment
Share on other sites

 Как пък не. Сигурно и самия дизайнер не е чувал за тия обувки.

Малкия гъзар не знае, че всъщност дизайнера се казва Чезаре Пачиоти., но иначе кърти мивки - щял да учи круизен мениджмънт в Бали.  :lol: 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...