Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Баси, след цял ден разкарване по институции, вече си имам и наложен административен акт за изтекли лични документи. Патката на гишето направо ми заповяда подписвайки акта да напиша, че нямам възражения, на което съвсем учтиво й отвърнах да си гледа работата и че смятам да си пиша каквото ми е на душата, след което написах кратък роман от възражения с подсъзнателни попръжни основно към консулските служби на България в чужбина. Не че е нещо кой знае какво (глобата е до 30 лв.), но поне ми олекна на душата.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Седмицата напредва, а сбирка в Йегерхоф няма планирана. Паламуди.

Ми кефал, никой нищо не каза...

 

Мен на 12-13 ме няма така,че отпадам от плановете :D 

 

Кръстник до кога щеше да си в БГ ? 

Link to comment
Share on other sites

Ми кажи кога ти е удобно да се съберем в Йегерхоф!  :laughing:

Тази неделя засега ми е свободна без особени ангажименти. Евентуално и следващата на 14-ти.

Link to comment
Share on other sites

Седмицата напредва, а сбирка в Йегерхоф няма планирана. Паламуди.

Не паламуди.... Кифли! Кифли и един тотален и съвършен Мисир.

Впрочем, на мен таз седмичната ми уикендска командировка до Клоаката май се отлага, та с деветдесет процентна вероятност съм на линия  :))

То не, че нещо пречи и да се спретнат едни кърски истории, Powered by Skara - Bira.... Ките мой..., Дружинката юнаци, Ефрейтор Мисирков..., някой....?

Link to comment
Share on other sites

Тази неделя засега ми е свободна без особени ангажименти. Евентуално и следващата на 14-ти.

 

Това е интересна идея! Аз мога да участвам вечерта. 

 

То не, че нещо пречи и да се спретнат едни кърски истории, Powered by Skara - Bira.... Ките мой..., Дружинката юнаци, Ефрейтор Мисирков..., някой....?

 

Много трудна задача, програмата ми е лудница в момента. Дори и да остана в града, най-веропятно няма да има време за такава хава, мисир. 

 

За теб не става. Там няма пиринско.

 

Няма луди да идат там и да пият нещо различно от баварската бира... Поне аз не знам такива... 

 

Сега като се замисля Йегерхоф е това в Тракия новото, а Момчил май се точеше на другата в центъра до дома на младоженците - Розенхоф.... На мен лично ми е все тая....

 

================================

 

Бахти - спрях да купя пица в Пикантино, прибрах се с бебе кълвач..... 

Link to comment
Share on other sites

Бахти - спрях да купя пица в Пикантино, прибрах се с бебе кълвач.....

Другия път се оглеждай за някое мисирче, баре дружинка да ти бъде :))

Link to comment
Share on other sites

Другия път се оглеждай за някое мисирче, баре дружинка да ти бъде :))

 

Че аз имам - коскоджамити чоглав мисир при това....  :grin:

 

==============================

 

Паднало детето от хралупата, която е на 6 метра височина... Прибрах го, сега организирам спасяването му... 

Link to comment
Share on other sites

Баси, след цял ден разкарване по институции, вече си имам и наложен административен акт за изтекли лични документи. Патката на гишето направо ми заповяда подписвайки акта да напиша, че нямам възражения, на което съвсем учтиво й отвърнах да си гледа работата и че смятам да си пиша каквото ми е на душата, след което написах кратък роман от възражения с подсъзнателни попръжни основно към консулските служби на България в чужбина. Не че е нещо кой знае какво (глобата е до 30 лв.), но поне ми олекна на душата.  :lol:

 

И аз имах подобен казус и трябваше да си повишим тон за да ми опростят таксата на място. Не че съм за таксата ама аз нямам намерение да плащам глоби заради некадърността на външно министерство. 

Поне с издаването на документи са бързи - за 5 часа имах нов паспорт. 

Link to comment
Share on other sites

 

Паднало детето от хралупата, която е на 6 метра височина... Прибрах го, сега организирам спасяването му... 

 

 

https://www.facebook.com/DiviteJivotni?fref=ts

 

Препоръчвам

Link to comment
Share on other sites

Ако е за тази неделя вечерта 07.05 и ние може да се включим в бройката, щото се прибирам от Свищака Мадафака

Link to comment
Share on other sites

Ако е за тази неделя вечерта 07.05. и ние може да се включим в бройката, щото се прибирам от Свищака Мадафака

А дано, ама надали :)

Link to comment
Share on other sites

Ако е за тази неделя вечерта 07.05 и ние може да се включим в бройката, щото се прибирам от Свищака Мадафака

Ами вие си стегнете мазните трътки, щот ми се е прияла закуска за шампиони, пък моята булка нещо не може да ми фане интимтата мисъл, та да ми я приготви :))

Link to comment
Share on other sites

Я верно уточнете кой какво има предвид - Йегерхоф(Тракия) или Розенхоф(Четвъртък пазара), да не стане едни тука, други някъде си :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...