Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Баси селския град :D От цялото заведение само ние с още един приятел се разцепвахме.Явно в Пловдив не знаят как се танцува на хаус.

 

На сичкото отгоре бармана мега зле...Не знае как се прави запален афтършок.Та си го набих аз да си правя и си изгорих палеца мн мощно :( 

'Га стана тиква, 'га са качи на плета.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Как беше това с измъкването?  :laughing:

 

Що питаш мене, след като измъкванията са твоя специалност?

 

Между другото в онлайн речника на думите в българския език, за думата "мисир" виждам следното:

 

мисир

 

Има такава дума в речника, но все още няма описание за нея.

 

Как така да няма?? Описанието е просто и е с една дума - Виден. :lol:

 

...но пък до думата има и различни насочващи синоними, та и без описание става ясно:

 

Синонимен речник

царевица, кукуруз, мамул

Link to comment
Share on other sites

'Га стана тиква, 'га са качи на плета.

 

ХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХА

 

Сашо, уби ме....  :laughing:

 

==================

 

Николчо, каи ся как са дьенси на хаус....  :grin:

 

==================

 

Пламене, няма нужда да търсиш определения за мисир в интернет. Все пак тебе те има доста по-отдавна и е много по-простичко да погледнеш в огледалото..... Инак успех с Маздата ... Мисир 

Link to comment
Share on other sites

Такива измъквания вече не вървят - хората вече научиха английския...пий си шейка и замезвай с царевица, плийз.... :beer:

Пък ако го бъзнеш и на тема Шкода. Първо прави ей тази физиономия =>

misir.6579.jpg

После от дълбокото възмущение му иде да се пръсне чак.

И се започва с....

До посиняване....

Link to comment
Share on other sites

'Га стана тиква, 'га са качи на плета.

Мани,че от тъпотия си докарах изгаряне 2ра степен и ся имам ебаси мехура.Такова нещо не ми се беше случвало.

Link to comment
Share on other sites

Изминалата нощ колкото беше пуста тук във форума толкова булевардите бяха оживени най-вече с таксита както и някои чалга заведения бяха фул.Богатите копеленца и к...ички пак си спретваха сбирка.А някакви пишлимета ми се развикаха нещо минавайки покрай мен с келявата си количка в полунощ.А аз просто бях излязал с колелото да тествам новия си халогенен фар.Бих ги поканил да им разцепя малките кухи главички един по един.Град от сбирщайн хорица претендиращ да е столица на културата в старата Европа.

Link to comment
Share on other sites

Изминалата нощ колкото беше пуста тук във форума толкова булевардите бяха оживени най-вече с таксита както и някои чалга заведения бяха фул.Богатите копеленца и к...ички пак си спретваха сбирка.А някакви пишлимета ми се развикаха нещо минавайки покрай мен с келявата си количка в полунощ.А аз просто бях излязал с колелото да тествам новия си халогенен фар.Бих ги поканил да им разцепя малките кухи главички един по един.Град от сбирщайн хорица претендиращ да е столица на културата в старата Европа.

 

Баси, колко си прав... Ставаме за столица на халтурата, ама за култура...

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли мисля, че това с мисирите е супер несмешно?

 

 

Не.

 

Не.... 

 

По-смешното е като се заговори за коли че всички страдат че имало раздел за автомобили ма пък за сметка на това  нЕма раздел за мисири та на всяка страници се налага да го четем......  :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Още две седмици ако изкарам с този режим (а силно се съмнявам, че ситуацията ще се промени), след това ще трябва половин година да не пия нищо и да карам само на салата, плюс поне два часа всеки ден във фитнеса. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Двамата мисири по-горе - първо ще си направите общо селфи - чоглавия мисир с първия мисир в света (преди Пламен няма исторически данни да е имало мисири), за да бъде заглавна страница на раздела. 

 

Още две седмици ако изкарам с този режим (а силно се съмнявам, че ситуацията ще се промени), след това ще трябва половин година да не пия нищо и да карам само на салата, плюс поне два часа всеки ден във фитнеса. :lol:

 

Момчиле, дай на душата и да не ти пука ГРАМ!!! Наздраве! И дай да се видим 

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ме упъти откъде в Пловдив да си купя 3M adhesive tape - или двойно лепяща лента. Необходима ми е за залепването на тъч и дисплей за един смартфон.

Изглежда така. Или ако някой от форума има, да си купя от него. Трябват ми около 30-40см/2мм и 15-20см/5-10мм.

Link to comment
Share on other sites

Седим преди седмица-две с роднини на двора, на село и аз поизкрещявайки (с цел да задържам интереса на комшиите) обяснявам на родата как ще се сберем и като една сговорна планиноповдигаща бригада ще изчистим коритцето, дето се оттича водата от селската чешма. Разговорът бе в стил... да построим задружно светлото бъдеще - да прогоним настоящата мърчува! Но главната цел на дворния високогласен разговор бе - казвам ти дъще (братчед), сещай се снахо (съсед).

И ей ти го набедения за ден Първи от новото ни "АЗ"!

Въоръжих се АЗ с една малка мотичка, тип калистирка и започнах да манипулирам по дъното на канала, докато водата игриво циркулираше около гумените ми ботуши, колекцията есен-зима 1957-ма, на завод "6-ти Септември", София.

По едно време реших да изпъна морна снага, че Г-образната форма на тялото почти никога не е приятна. Поглеждам нагоре, а там те - катеричките.

И ми се стори, че май се бъзикат с мен, ама не бях съвсем сигурен.

Щото нямаше с кой друг - ни рода, ни съседи!

- Ваш`та мама...

Ама това последното само си го помислих!

Обаче ме чу минаващия тъкмо овчар, на 6- те кози, на двете села (може и да са били 7, ама асфалта е много тревясал и не се виждаха добре).

- Що правиш? Па що шушнеш?

Хич и не ми беше ясно като кво ще е туй "шушнеш", ама отговорих възрастопреклонно:

- Забавлявам се. Фитнес, дядо, фитнес.

- Еее, щом ти аресва...- заключи снизходително стареца и подкара несубсидираното селско стадо.

И така... цял ден!

Веселба!

И псувни!

Не що съм сам? Не де са съседите? Не де е родата...

Ами... що ми харесва?!

И се питам: от що щей да е туй, че аз гражданчето чеша троскота, а набедения за селянин българин лющи ракии на сянка?

От Чернобила ли ще е? Или от училището? Сигурно е от първите седем... или от последните?

Някъде къде пладне ми светна:

Ми, че точно така - туй е от Демокрацията, бе!

Всеки има право да НЕ прави това, което си иска!

- Ваш`та мама. - изкрещях наистина и с кеф аз.

И ги стреснах... катеричките... по дървото!

А бай Онзи, Овчаря, седеше на една скала,

на стотина метра по-нагоре... и си го местеше... кривака!

 

My thoughts EXACTLY!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...