Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Какво имаш против хомосексуалността? Нормалните такива, които дори не можеш да ги разбереш, че са хомосексуалисти ако не ти го натрапват постоянно - стил АЗИС.

Ами имам с тези които се стремят по възможно най-очевидния начин да я покажат и натрапят ей такива като този 261359_10150373448479062_1631770_n.jpg?o

Докато примерно ако видя някакви такива 367f6fef-3d84-40a1-b179-5927442eff26_thuдаже ще ми стане забавно ако просто си се държат за ръце... :D

Link to comment
Share on other sites

 

...Ами нормалните такива. Тези, които просто искат да съжителстват с мъже, а не с жени. ...
Ей с това загуби аудиторията..."нормален" педал???
Link to comment
Share on other sites

П.п. А един гей, колкото и добре да се прикрива, винаги можеш да го усетиш, стига да знаеш за какво да гледаш!

 

П.п.2 И за да не ме заклеймиш и мен за хомофоб - Нямам нищо против тези сбъркани същества (телесните им отверстия са си лично тяхни и съответно, могат да си завират каквото си искат в тях щом да ги кефи), стига да не ми досаждат с парадиране или лични поплъзновения.

Евала на Галин за единствената смислена позиция по въпроса.

 

Иначе и мен си ме дразни показността. Кой, къде, какво и с кого прави си е негова работа и хич не ме интересува. Още по-малко ме интересуват разните курветини като Алисия, Златка, Николета и нам си коя друга къде и с кого се били изчукали, въпреки, че ми е малко по-приятно да им зяпам физиономията и циците... ама отдалече... до подобна пачавра не бих се приближил под 1 метър

 

А който толкова мрази педалите да знае, че не е много редно да ползва компютри - все пак един от тях (Тюринг) е изиграл доста ключова роля, а не е единствен.

 

А подобни папагали като на снимката по-горе подозирам, че само търсят внимание, защото с друго не могат да блеснат.

 

Азис все още си мисля че е перфектен трол и ако не беше цялата тази ПР кампания че е такъв и онакъв и ако не се беше правил на интересен ами се беше показал в цялата си циганска прелест дали някой изобщо щеше да му обърне внимание? Някъде го гледах наскоро и направо не можах да го позная - толкова е невзрачен, че няма накъде.

 

file9972.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ей с това загуби аудиторията..."нормален" педал???

 

Това все пак си е твоята позиция, нали така? С другите мисля, че се разбрахме.

Link to comment
Share on other sites

Ей, къв кретен трябва да си, при хубаво време да се забиеш дома и да си следиш загубите на пакети, и като загубиш 3(!!) пакета от 1000, да звъниш и да мрънкаш, че ти е бавен нета?

Link to comment
Share on other sites

Евгени Минчев 2

 

Такова нещо няма, ние не сме милионери. Синът ни е с най-обикновен тоалет, купен от Турция. Дори не е костюм - купихме отделно сако и панталон. Единственото вярно е, че е модел на Philipp Plein, но не оригинал, а реплика. Струва общо 100 долара. Обувките са най-обикновени! Вярно е, че са много ефектни, но категорично не са на Чезаре Пачоти, струват точно 70 турски лири, което прави около 50 лева допълва тя

 

Link to comment
Share on other sites

Ситуация:

 

Гори последния етаж на висока сграда.

По лявата страна на улицата малко пред сградата вече са спрели няколко полицейски коли без полицаи вътре.

От дясната страна точно срещу полицейските коли е спряло скъпо БМВ без шофьор в него.

Идва пожарната, но заради спрените полицейски коли отляво и БМВ-то отдясно, не може да стигне до сградата.

 

Въпрос:

 

Как да постъпи водачът на пожарната кола, тъй като пожарът бързо се разраства?

 

П.П. След малко ще ви кажа защо пиша всичко това, но нека първо чуя някое предположение. :))

Link to comment
Share on other sites

Ако е свързано с днешни събития ще е интересно да разбера, че имаше движение на линейки полиция и пожарни. 

 

Ако е свързано с глупости от шитките, предполагам обичайното - натрошват/бутат/обръщат колата и действат. Така правят пожарникарите  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ако беше тука, щеше да има едно мотане, търсене на липсващите шофьори, после пък щеше да се окаже, че са тръгнали без вода и...сградата щеше да си изгори междувременно. :))

 

В някои държави обаче (като тази, където живее Момчил например), хората наистина пипат яко. В случая - избутва се последната полицейска кола, а с нея и цялата редица полицейски коли отляво, за да се отвори повече място на улицата, след това през "дупката" се минава, като ако дупката не е много достатъчна, се забърсва и БМВ-то. :thumbsup:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=2bqkDjVyu80

Link to comment
Share on other sites

Ами че тоя доста културно си ги подбутна без да направи кой знае какво. На БМВ-то само леко му отпори бронята. Можеше с пълна газ да ги размаже всичките, а той внимателно и културно ги подбутна

Link to comment
Share on other sites

В часа по психология, професорът застанал на катедрата, изпълнена с различни предмети, и зачакал студентите да утихнат. Тогава взел голям празен буркан и го напълнил с топки за голф. Попитал студентите дали съдът е пълен.

Те отговорили утвърдително.

После професорът взел една шепа с камъчета и я изсипал в съда, разклатил го леко и камъчетата се наместили между топките за голф.

И отново попитал студентите дали съдът е пълен. Те пак отговорили с "да".

Сетне професорът изсипал торбичка с пясък в буркана. Естествено, пясъкът запълнил всичко. Той попитал още веднъж студентите дали съдът е пълен. Те единодушно отговорили с "да".

Тогава професорът взел две бутилки бира и ги изсипал в буркана. Те запълнили празното пространство сред песъчинките. Студентите се разсмели.

"Сега - казал професорът, когато смехът утихнал - искам да ви кажа, че този съд представлява вашия живот. Топките за голф са важните неща в него - семейството ви, здравето ви, децата ви, приятелите ви, страстите и предпочитанията ви - все неща, които ако загубите всичко друго и ви останат само те, животът ви ще бъде достатъчно пълен. Камъчетата са другите неща - работата ви, къщата ви, колата ви. Пясъкът е всичко останало - малките неща от живота."

И продължил: "Има и нещо друго, което трябва да запомните! Ако най-напред сложите пясъка в съда, няма да има място за камъчетата и топките за голф. Същото се случва и с живота. Ако губите времето и енергията си за дреболии, никога няма да имате място за нещата, които са важни за вас. Обръщайте внимание на нещата, които застрашават щастието ви. Играйте с децата си. 

Излезте с партньора си навън, на вечеря. Винаги ще се намери време да изчистите къщата и подредите.

Погрижете се най-напред за топките за голф, за нещата, които наистина си заслужават. Подредете приоритетите си. Останалото е само пясък."

Една от студентките вдигнала ръка и попитала: "А какъв беше смисълът на бирата?"

Професорът се усмихнал. "Радвам се, че ме попитахте. Исках просто да ви покажа, че няма значение колко пълен е животът ви, винаги ще се намери място и за две бири."

 

:beerchug

Link to comment
Share on other sites

Притчата е готина.

Сега е модерно да се прави същото нещо на сватби. Вместо кумът да вдига тост, той подмята топки и буркани. И обяснява, че пясъкът са маловажмите неща, на които човек не бива да обръща внимание в брака. И не го казва това за бирите :)

 

Сън не ме лови, едва поспивам по няколко часа. Ужасна работа. Въртя се, жега ми е...

Link to comment
Share on other sites

Вън е супер студено в момента точно. Тая нощ също беше приятно за сън. Пробвала ли си да отвориш прозореца?

Link to comment
Share on other sites

Вън е супер студено в момента точно. Тая нощ също беше приятно за сън. Пробвала ли си да отвориш прозореца?

 

А ти бил ли си бременен, та да знаеш как е с поддържането на телесната температура? :evil

 

Галче, пожелавам ти всичко да е наред и дано поне не повръщаш, че и това е гадно... ;)

 

Няма да отговоря на w00x :)

Link to comment
Share on other sites

След десет години отново в България. Още не мога да се ориентирам къде се намирам, а на улицата е много странно.  :)

Link to comment
Share on other sites

След десет години отново в България. Още не мога да се ориентирам къде се намирам, а на улицата е много странно.  :)

 

Странно в добрия или лошия случай на думата :)

Link to comment
Share on other sites

Странно в добрия или лошия случай на думата :)

Ами смесено. В добрия смисъл, че всички около теб, включително и малките деца говорят български. :)

Обаче пък доста мръсничко и прашно. :(

Link to comment
Share on other sites

Добре дошъл :)

Честно казано, вече копнея за 9ти Юни. Пък нека е мръсно, нека е прашно и нека няма небостъргачи. Дори и в Бангладеш не изпитвах такъв копнеж да се прибера...

Link to comment
Share on other sites

Добре дошъл, Кръстник :)
Дано констатираш, че живеем по-добре, отколкото си мислим. А не обратното.

Пламене, гаденето мина отдана. Ама не беше толкова зле.
Да чукна на дърво, много леко карам всичко. Само тоя пусти сън...
И на отворен прозорец, и на отворена врата на терасата... Пак ми е некомфортно и топло.
Отвътре ми е топло сякаш.
Жоро може да потвърди, краката са ми лед, а на мен ми е жега. Или обратно. Както каза бати ви Пламен, нещо не ми е наред с температурата на тялото...
Ама не е само това, което ми пречи да спя спокойно. Като че съзнанието ми е натоварено. Будя се от нещо, в 5 ч. преди алармата... Ставам през нощта, не мога да заспя после... Въртя се. Същинска бабичка :D

Link to comment
Share on other sites

След десет години отново в България. Още не мога да се ориентирам къде се намирам, а на улицата е много странно.  :)

 

Welcome to the jungle! 

 

Между другото 10 години не са нещо съществено. Трябва да видиш хората, които не са си идвали от миналия век как реагират....  :grin:

 

Гаденето мина отдана. Ама не беше толкова зле.

Да чукна на дърво, много леко карам всичко. Само тоя пусти сън...

И на отворен прозоррц, и на отворена врата на терасата... Пак ми е некомфортно и топло.

Отвътре ми е топло сякаш.

Жоро може да потвърди, краката са ми лед, а на мен ми е жега. Или обратно. Както каза бати ви Пламен, нещо не ми е наред с температурата на тялото...

Ама не е само това, което ми пречи да спя спокойно. Като че съзнанието ми е натоварено. Будя се от нещо, в 5 ч. преди алармата... Ставам през нощта, не мога да заспя после... Въртя се. Същинска бабичка :D

 

Я да се стегнеш ей!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе момченце, аз не се оплаквам, аз споделям :)

Link to comment
Share on other sites

Супер студено?!?!?! Ти къде живееш?

 

Снощи вън беше студено. Качи се горе на любимият ти покрив по къс ръкав и ти гарантирам, че до 20 минути ще ти е студено.

 

А ти бил ли си бременен, та да знаеш как е с поддържането на телесната температура? :evil

Изключих тотално. Изобщо не съобразих.

Link to comment
Share on other sites

Младене, добре дошъл.

Дано констатираш, че живеем по-добре, отколкото си мислим. А не обратното.

Ще му купуваш риза на човека, ей!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...