Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Може ли да поръчам половин чувал кейсове за телефон от братски Китай и да объркам модела на телефона. Да се еВа в тиквеника. Ама така става като не питам сестра ми що за телефон имаше :D. Другия път като ми каже: Бате, искам тва, ще я карам и точен модел да дава :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Крада го!

 

 

И аз го откраднах... Тъжната истина...

 

Някакъв блогър е изригнал, ама точно на място! Допадна ми много, защото абсолютно същата картинка веднага изплува пред очите ми. Предната година, погнусен от отвратително замърсеното корито на реката бях влезнал вътре с един вилач да чистя. И мятам като откачен цял ден на 40+ градуса боклуци на брега - найлони, бутилки и какво ли още не - до умрели кокошки... Нахакал съм един куп кубик и нагоре и по време на следобедното поразхлаждане, на отсрещния бряг се появява брат'чеда. Тамън добре наспан, изкарал по хладното на паша не кози, а 10-на МИСИРА и 20-на кокошки... Седи на сянка под върбата и ме гледа как се трепя в тинята с вилача.... По едно време след няколкото "браво, много хубаво правиш" и прочее четки, философски заключава: "Сега тамън както хубаво си изчистил, ще има къде да мятаме серкмето"... Е вЕрвайте ми идеше ми да засиля вилача срещу него....   

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се е случвало над Доспат да се хвана да почистя в гората една от чешмичките, че беше кочина. И минаха няколко от местните, изгледаха ме като току що приземил се представител на цивилизация от друга галактика, докато пълнеха шишетата от същата чешма, след което, за да се чувствам още по-значим ми бяха оставили една опаковка от вафла...

Българина не заслужава природата си... И май върви баш по пътя да се отърве от нея...

Link to comment
Share on other sites

Кой иска да иде на сватба вместо мен? Че пак ще трябва да се бръсна и да слагам костюм...

Link to comment
Share on other sites

Но трябва да пиеш ракия и да правиш кретении, за да ми поддържаш имиджа ;)

Link to comment
Share on other sites

Рискуваш да е по-стилно облечен от младоженеКа и с по-голяма китка на ревера от него....  :laughing:

 

===================

 

Видяхте ли го Гришо какво е направил! Велик пич!

Link to comment
Share on other sites

Абе, тия толкова ли са тъпи, да ме заплашват с побой, като забравят, че им виждам цялата лична информация...

Link to comment
Share on other sites

Абе, тия толкова ли са тъпи, да ме заплашват с побой, като забравят, че им виждам цялата лична информация...

 

Кой тва бре!?!? Клиентитьи ли? 

Link to comment
Share on other sites

Мчи кой...Тия още живеят в 90-те...Искаше на адреса да идва... Мен нищо не ми пречи да му спра услугите поне за месец :D Ей така, да му е гадно..

Link to comment
Share on other sites

Това е яко... И според мен има голямо бъдеще.

Определено е добро и мисля, че до 2-3 години ще го има на пазара в устройствата.

Link to comment
Share on other sites

Охаааа.... след 8 часа в единия оператор, 30 минути сън и щрак в другия - да сменяш батерии на Raid Controller-и... Има няма 12 броя. И разбира се, че няма да тръгнат платформите безпроблемно :D Официално мога да кажа, че ми се спи.

Link to comment
Share on other sites

В момента главата ми наистина дубира. В най-добрите традиции на невероятните таланти от сферата на дъбстепа. Тоест - никаква хармония, никакъв синхрон всичко в тиквата ми крещи в различна тоналност и без грам хармония в работата на мозъчните клетки. Та да - дубирам :D

Link to comment
Share on other sites

Днеска из града е тотална лудница! И вече всички коври са разсъблечени тотално, та шофирането се затруднява с 3 левъла...   :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Олелееее... Аз както 20 и кусур дена не съм виждал нещо различно от дебели нинджи... Ще гледам да не излизам с колата :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...