Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Буахахахахаха, Супер Марио!

 

Муххахахахаха. Да !!! Това не е реално ...

 

 

edit: Една колежка каза, че й е преподавала и не била лош човек. Ама все пак е малко скандално как изглежда ...

Link to comment
Share on other sites

Добре де, аз не разбирам тази защо не се подложи на някаква операция....пък дори и да е само козметична....мустаци, косми по ръцете...това-онова...

Link to comment
Share on other sites

Истинския мъж я обича цялата  :evil

Сега ако намерите и Луиджи някъде из катедрата ще трябва ги пращаме на 9gag.

Link to comment
Share on other sites

Аз отначало помислих, че е мъж...честно...само герданът малко ме разколеба, ама в днешно време вече не знаеш кой с какво се окичва и с какво се облича, та.... :notify:...но иначе тая определено има ГОЛЯМ проблем с хормоните.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

То хубаво да не съдиш човек по външния му вид, ама това вече е прекалено... декана на ФМИ в СУ

http://i1.wp.com/hackfmi.com/wp-content/uploads/2013/06/IMG_0550-e1371910775224.jpg

http://hackfmi.com/wp-content/uploads/2013/06/IMG_0556.jpg

Мустак, вежди, ръце... А е представително лице.

Жена мечта...... new_love10.gif

Link to comment
Share on other sites

За човек, назначен на такъв висок пост, срамота е, че не се поддържа поне малко тази жена... Всичко друго, иди-дойди, но окосмяването на нетипични за жената места, и то в такива мащаби... Грозно е просто. Независимо, че може да е най-добрият човек и преподавател на планетата, все пак... Малко от малко...

 

 

Най се обичам, когато за един ден свърша 3 тона работа и съм хипермегагигатера експедитивна и точна.

Link to comment
Share on other sites

То хубаво да не съдиш човек по външния му вид, ама това вече е прекалено... декана на ФМИ в СУ

http://i1.wp.com/hackfmi.com/wp-content/uploads/2013/06/IMG_0550-e1371910775224.jpg

http://hackfmi.com/wp-content/uploads/2013/06/IMG_0556.jpg

Мустак, вежди, ръце... А е представително лице.

Въй...Че аз си мисля да записвам там някой ден. :))

Е па гледайте момичето с купата.

Link to comment
Share on other sites

Три пъти отварях снимката  за да се уверя че това всъщност наистина е жена, след това леко върнах  :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Не знам колко тъп трябва да си и колко арогантно - малоумен трябва да си, за да минаваш няколко пъти покрай жилищен блок и да си форсираш шибания мотор!  В 23:30 вечерта. Подозирам, че това са клиенти на чалгарника с космическото име Галакси! Писна ми всяка вечер да им слушам пиянските пеерастии на шибаните алкохолици, да слушам как персонала всяка вечер в 22:30 влачи чували с празни бутилки към контейнера, около 6 сутринта същото, и когато има някоя супер 'специална' силиконова пача на гости да има фойерверки в полунощ! Някой ако има идея как да се оправя с тази уникална олигофренщина, да сподели. Защото всички идеи, които ми идват на акъла, не са за форума.. Като за капак, целият тротоар зад блока е паркинг за мързеливите 'баровци, които ги мързи да си мръднат задниците още 30 метра и да спрат на паркинга на Пени, който през нощта така и така е празен..

Link to comment
Share on other sites

Освен да се преместиш да живееш другаде - нищо не може да се направи.

 

Предполагам и няколко кг тротил също ще свършат работа, но ще е само временно.

Link to comment
Share on other sites

Да се преместя другаде - няма как да стане.

Почвам да тормозя съвета в Тракия - да сложат мантинела от край до край на тротоара. А пък ако и после има малоумници, които ще се изхитрят да се качат на тротоара още от булеварда, ще ги лекуваме по друг начин!

Наглите, арогантни и лишени от мозък шибаняци в нещото, наречено общество стават все повече и повече. Липсата на контрол изражда всичко!

Link to comment
Share on other sites

С лопатата бой. Или метални ежове по тротоарите... Законно трудно ще стане.

Link to comment
Share on other sites

Едни малки приспособления срещу рацери и конна полиция. Заварени под ъгъл остри железца, като единия шип винаги сочи нагоре.

Link to comment
Share on other sites

С лопатата ама като знам какви малоумни бици се размятат из тия "заведения", да не се прибере с лопата в дивия. Тия метални щуротии пък, освен че са опасни за всички, най-много да ги приберат циганите за скрап.

 

Подривна дейност му е майката, но пак трябва да се внимава, че хванат ли го... Освен това винаги има риск някой невинен да пострада. Най-добре ежеседмични жалби от много хора от съответното място в Общината, докато не се вземат мерки. Ако не друго - паркирането ще го спрат. Но другите работи - едва ли. Затова изказах съболезнования, че живее човека до чалгарница... 

Link to comment
Share on other sites

Да се преместя другаде - няма как да стане.

Почвам да тормозя съвета в Тракия - да сложат мантинела от край до край на тротоара. А пък ако и после има малоумници, които ще се изхитрят да се качат на тротоара още от булеварда, ще ги лекуваме по друг начин!

Наглите, арогантни и лишени от мозък шибаняци в нещото, наречено общество стават все повече и повече. Липсата на контрол изражда всичко!

 

Те точно там в тази са събрани всичките "биячи", "гъзари", "мутри", "ВИП-аджии", "хубави жени", "наследници", "бизнесмени" и т.н. престижни епитети, които могат да ти дойдат на акъла.

 

Там е извадката на обществото. Или поне на Пловдивското. Работодатели на стотици хора. Синчетата на тези работодатели. Общински представители. Разните му там измислени депутати, които са били на 12-то място в листата на някоя партия, но се имат за велики. И съответно прилежащите малки курволяци, които приличат на чалга звезди, но само на снимките във Фейсбук. Като ги видиш на улицата не можеш да ги познаеш...

Да разбирам, че при вас няма технически преглед аналогичен като при нас?

 

Не. 2007 като бях в САЩ, видях една кола, която почти се движеше. Моя познат, който живееше там каза - "Ами то ако ти светят мигачите и ти пали колата - минаваш".

 

За сметка на това, гледах някаква реклама преди 2 дни в YouTube, за някакъв Хюндай седан по $198 на месец. На минимална надница, това са си 3 дни работа. Ако беше и в БГ, ти нямаше ли да караш нова кола за по 54лв на месец?

 

Идеята ми е, че не е трудно да се кара нов автомобил, който няма да има технически проблеми.

 

Горното изчисление е само отношение минимална заплата:цена на автомобил. Не взима предвид цената на живота.

Link to comment
Share on other sites

Зачетох се повече, излиза, че навсякъде по света, държат повече на емишън тест, отколкото сейфти теста, бая държави нямат никакви прегледи... Да вземем и ние да го правим това...

Link to comment
Share on other sites

Ще почнат да се разпадат колите по улицата. В по-бедните държави като нашата, пак ли е толкова лесен прегледа?
Аз знам, че в UK е доста суров.

Link to comment
Share on other sites

Зачетох се повече, излиза, че навсякъде по света, държат повече на емишън тест, отколкото сейфти теста, бая държави нямат никакви прегледи... Да вземем и ние да го правим това...

Въпросът опира до адекватните възможности за търсене на отговорност в случай на проблем, причинен от неизправност. Тук в тази част на света нещата са канализирани общо-взето и всеки си носи отговорността, като почнеш от сервизи и стигнеш до собственици. Преди време от сервиза на дилършипа ме бяха накарали да подпиша един документ, защото гумите ми били излезли от техния стандарт и не можели да носят отговорност повече, а всъщност бяха още над 4 мм. За съжаление в България май този процес го няма.

Link to comment
Share on other sites

Те точно там в тази са събрани всичките "биячи", "гъзари", "мутри", "ВИП-аджии", "хубави жени", "наследници", "бизнесмени" и т.н. престижни епитети, които могат да ти дойдат на акъла.

 

Там е извадката на обществото. Или поне на Пловдивското. Работодатели на стотици хора. Синчетата на тези работодатели. Общински представители. Разните му там измислени депутати, които са били на 12-то място в листата на някоя партия, но се имат за велики. И съответно прилежащите малки курволяци, които приличат на чалга звезди, но само на снимките във Фейсбук. Като ги видиш на улицата не можеш да ги познаеш...

 

 

Не. 2007 като бях в САЩ, видях една кола, която почти се движеше. Моя познат, който живееше там каза - "Ами то ако ти светят мигачите и ти пали колата - минаваш".

 

За сметка на това, гледах някаква реклама преди 2 дни в YouTube, за някакъв Хюндай седан по $198 на месец. На минимална надница, това са си 3 дни работа. Ако беше и в БГ, ти нямаше ли да караш нова кола за по 54лв на месец?

 

Идеята ми е, че не е трудно да се кара нов автомобил, който няма да има технически проблеми.

 

Горното изчисление е само отношение минимална заплата:цена на автомобил. Не взима предвид цената на живота.

Точно на теб ли да ти обяснявам, че на минимална надница ще караш нова кола... Ама на компютърна игра и то ако някой ти подари конзолата. И с два пъти по-голяма от минималната пак не е гот щото ще трябва да вървиш с калкулатора. И също така тия 190 кинта са за колата, а застраховка? Ако ми споделиш как да избягам от хилядарката на месец задължителни разходи(без храна и глезотии), утре отивам в Додж и си взимам хеллкет-а
Link to comment
Share on other sites

Тук 30% от колите няма да минат тест за вредни газове, дори ако засичат газовете в купето, не в ауспуха... Ако отидат на запад с тях ще ги арестуват за опит за убийство и обгазяване.

Link to comment
Share on other sites

в илинойс е точно обратното. Само новите минават. Старите не :-D

Хахаха, вие там в Илиной нещо сте сбъркани. И защо точно новите коли трябва да минават емишън тест? Къде е "логиката" в случая? :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...