Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз бих си купил и BOSS даже, ама последно като ги гледах не намерих някаква драстична разлика в качеството, а цената на едно яке беше 1400 кинта егати.

 

 

ПС: Ето какво става като изпуснеш Galaxy S4 Active (който е и гумиран при това) върху плочки (oт около метър и 70):

 

post-209-0-49511700-1431952862.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз бих си купил и BOSS даже, ама последно като ги гледах не намерих някаква драстична разлика в качеството, а цената на едно яке беше 1400 кинта егати.

 

 

ПС: Ето какво става като изпуснеш Galaxy S4 Active (който е и гумиран при това) върху плочки (oт около метър и 70):

 

attachicon.gif11214273_10203938119589546_8005300271798842008_n.jpg

Ти не знаеше ли, че гумираното е просто за по-добър захват, но не и за удароустойчивост?

Link to comment
Share on other sites

Пичове, каквито и дънки да носите, докато нямате тия боксери сте вън от класациЙтИ

Тва твойтИ ли, бе!?!

Link to comment
Share on other sites

Пфффф.....

'начи още от тогава си си бил тотален и завършен Мисир.....

Link to comment
Share on other sites

Виж ся... Според Устава за войсковата служба на Въоръжените сили на Република България. Когато се обръщат към теб с Мисир, ти си длъжен да отговориш със - Слушам. Мисирът Иванов..., а не да плещиш врели-не кипели! Може и с Аз, слушам. Нали разбра? Мисир - Аз, слушам. Мисир - Слушам, Мисирът Иванов.... И те, така... Нищо, че си капрал.., и по-големи злета от тебе са се справяли, та с повечко повторения ще му фанеш цаката :))

Link to comment
Share on other sites

Raptop-e,от този пост разбираме не само за любимите ти боксерки от време оно,а и че снимаш със Samsung I9100 Galaxy S II :))

P.S.И чак 8 MP... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Raptop-e,от този пост разбираме не само за любимите ти боксерки от време оно,а и че снимаш със Samsung I9100 Galaxy S II :))

 

Добре разбираш, виж редник Неделчев ака ЧОГЛАВ МИСИР още не е влезнал в час.... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ако някой не е доволен от работата си или иска да се преквалифицира и да взима повече пари: http://www.economic.bg/bg/news/5/microsoft-predlaga-bezplatni-kursove-za-it-spetsialisti.html

Ти не знаеше ли, че гумираното е просто за по-добър захват, но не и за удароустойчивост?

То е и удароустойчиво, ама от 2 метра върху плочки ако падне с ръбчето нищо не го спасява. А пък аз се опитвах да го навра на едно място ама го изпуснах и така... време си е за смяна. Мисля сега да взема Note4. Само не знам в сауната дали да влизам и с него, щото с Active нямах грижи. Или да си взема един киндъл...

Link to comment
Share on other sites

Трудно ми е да ви разбера, господа управляващи. Какво не ви устройва, какво не ви достига. Имате най-смирената рая на всички земни кълбета. Доите си ни, стрижете ни, поебавате си ни. Ние ви избираме, ръкопляскаме ви. Научихме се да подаваме лапа и да връщаме хвърлената пръчка. Какво искате повече? Толкова ли много ви плащат или така здраво ви държат за топките, че сте готови да пожертвате своя роб, който в същото време е и ваш родител?

Но вие внимавайте! Защото българите са перфектната рая но до време. След това стават хайдути, стават опълченци, стават комити.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Защото българите са перфектната рая но до време. След това стават хайдути, стават опълченци, стават комити.

Нещо никак, ама хич не мога да се съглася с това. Съвременният българин може да стане опълченец, хайдутин или комита толкова, колкото един кралски пингвин може да прелети Тихия океан. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не си прав, но по принцип това е основното ни притеснение..... Именно защото в момента раята се дресира да бъде тъпа и евтина...

Link to comment
Share on other sites

Ако някой не е доволен от работата си или иска да се преквалифицира и да взима повече пари: http://www.economic.bg/bg/news/5/microsoft-predlaga-bezplatni-kursove-za-it-spetsialisti.html

От известно време и на https://www.edx.org/почнаха да пускат официални курсове, като единствено ако искаш сертификат се плаща. Много добра политика взеха да водят. Ще видим какво ще се получи.

Жалкото е, че в Пловдив доста малко фирми набират хора и им използват технологиите като цяло.. Знам точно няколко по-големи и това е.

Link to comment
Share on other sites

 Именно защото в момента раята се дресира да бъде тъпа и евтина...

Много си заблуден. Тази дресировка приключи доста отдавна.

Link to comment
Share on other sites

Недей така бре, колега, Пловдив cтава IT цвнтъра на България. Чети новините  :grin:

Става Call center-a на България. :D 

Иначе най-много тук се тачи уеб разработването, но microsoft тактично го заобикалят огромната част от фирмите...

Link to comment
Share on other sites

Много си заблуден. Тази дресировка приключи доста отдавна.

 

Ти си много заблуден - сега е в пълна сила.... Трагедия...

Link to comment
Share on other sites

От известно време и на https://www.edx.org/почнаха да пускат официални курсове, като единствено ако искаш сертификат се плаща. Много добра политика взеха да водят. Ще видим какво ще се получи.

Жалкото е, че в Пловдив доста малко фирми набират хора и им използват технологиите като цяло.. Знам точно няколко по-големи и това е.

 

Ти споменавал ли си на Bulwork че имаш опит и си търсиш работа? Защото аз пък познавам поне 3ма собственика на малки фирми, които константно търсят хора и плащат по 2 брутни заплати от всеки нает човек, който Bulwork са му намерили. Преди години беше под половин заплата (даже можеше за твърда сума да се спазари човек, а сега ако наемеш човек на 2500 чисто, плащаш на headhunter-ите над 6000лв). Като човек, който го е правил споделям опит просто...

 

Става Call center-a на България. :D 

Иначе най-много тук се тачи уеб разработването, но microsoft тактично го заобикалят огромната част от фирмите...

Ъъъъъ моля? Я пак. Ние основно на asp.net разработваме, а имам още 2ма приятели, които също имат трудности да намерят специалисти с такъв опит. Единия даже го питах дали мога да му прехвърля малко работа и разговора беше следния:

- Имаш ли малко свободен ресурс, че имам един проект, който трябва да го свърша до 2-3 месеца, а ми идва нанагорно

- Имам. Супер. Давай

- Ами ето за това става въпрос (... описание какво трябва да се свърши, като стигам до момента, на какво трябва да се разработва)

- Ееее точно тези 2мата с asp.net-a ми са ангажирани в момента и имат работа за идните 6 месеца, а друг не мога да намеря лесно. Дай ако искаш на PHP - там мога да отделя ако искаш и 5 човека

 

Ти си прави изводите. Разликата в заплащането също е сериозна (то оставаше и някой да не вземе на майтап PHP и всичките му пишман "мазачи" ама карай)

 

Става Call center-a на България. :D

Нищо такова. Големите фирми предпочитат да си правят Call center-овете в Ирландия, защото английския някак им идва отвътре, а не взимат много по-скъпо от нас.

 

 

 

Ти си много заблуден - сега е в пълна сила.... Трагедия...

Около началото на 50те е приключила тази дресировка Видене. Малко след протестите на тютюневите работници, а след това се затвърди всичко с потушаването на размириците в Чехия и Унгария.

 

Слушай Галин кат' ти обяснява, че си мисир

Link to comment
Share on other sites

Ти си много заблуден - сега е в пълна сила.... Трагедия...

Само не ми казвай, че след 45 години кръвожадна болшевишка диктатура са били останали каквито и да било хайдути, комити и опълченци. Някак си несериозно е. Днешното пост-болшевишко общество е същото като онова преди "промяната" с единствената разлика, че каишката около врата е леко поотпусната и икономическата реалност е малко по-различна. Мисленето на тълпата обаче си е абсолютно същото.

Link to comment
Share on other sites

1-2 поколения трябва да минат за да се оправим. За съжаление горе-долу толкова ни трябва за да "загинем" като нация и без чужда помощ и да останат само циганите по тези земи... та общо взето тази мисъл ме успокоява, че никой няма да се хаби да ни затрива от лицето на света, а ще изчакат сами да си я свършим тази работа.

 

Иначе се чудя къде да се пенсионирам (т.е. след като реша, че искам да се пенсионирам къде да ида) в Нова Зеландия или Швейцария...

Link to comment
Share on other sites

Иначе се чудя къде да се пенсионирам (т.е. след като реша, че искам да се пенсионирам къде да ида) в Нова Зеландия или Швейцария...

Дедо, за пенсиониране в Швейцария бая спестени милиони ще ти трябват. За Нова Зеландия не знам, но вероятно няма да е кой знае колко по-различно. Най-добре помисли за нещо като Карибите. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...