Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

По-интересното е какво ще карат когато приходите от петрола секнат. Щото безцелния харчлък е до време.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Между другото, вече 12 ден, откакто съм в Кувейт и продължава да ме мъчи един въпрос:

За всичките тия дни, как не видях нито едно Рено?! Всеизвестен факт, че Рено е най-великата кола, но тъпите кувейтци упорито карат някакви бракми, като Мерцедес, БМВ, някакви продънени Бентлита, бая фордове има (държа да отбележа - американски), пълно е с шевролети (също американски), Доджове, Поршета, Ферарита... Фрашкано е с Тойоти, Нисани, но как може да няма нито едно Рено?!

Надявам се Галя или Жоро да дадат нормален отговор, защото аз нямам никакво обяснение...

 

П.П. Пежа, Фиати, Алфи, Ланчии, Опели и Шкоди също не се виждат :)

 

Ся ше ти сипат че откакто си бмв-ист вече хейтваш френските коли  :lol:

Френските коли реално не са лоши......... за парите си, но сранени с която и да е немска дори да е 5г по-стара от елхичките е в пъти по-кола, тва като минеш през използвани материали, сглобка и т.н. 

 

По-интересното е какво ще карат когато приходите от петрола секнат. Щото безцелния харчлък е до време.

 

Сигурно мноо хора по тоя свят докато сипват на 2.30лв/л. се успокояват  че на шейховете ше им секне далаверата ма кат гледам няма да е много скоро  :lol:

 

 

Вероятно защото Рено и Нисан гледат да не си стъпват по пръстите на даден пазар.

 

closeenough.png?1317606898

Link to comment
Share on other sites

Сигурно е това! За какво им е на Рено една от най-богатите държави :-) Нека Нисан се мъчат с нея :-)

Link to comment
Share on other sites

Защо нямаме на нашия пазар Нисан от класа на Лагуна? Както и в скандинавието бусовете масово са Нисан а не Рено. Те са си една фирма почти вече.

Link to comment
Share on other sites

Познавам един пичага с акорд дизел.Колата като я купил уж била на 150к,но километража бил връщан та е на 250к.Смени съединител с маховик. 1400лв излиза тоя ремонт.Чипоса я до 180 коня и нз колко нютона.Затапи софтуерно дпфа и ся сипва само масло.А и тенекии сменя заради градушката.

 

А пък,ако е с доказана сервизна история сичко е 6 ;)

Мислим си чичка, че Котора с тия три реда ти обясни всичко за повечето дизели в Бг. А последния ред направо ебава мамата на целиот пейзаж :)

Link to comment
Share on other sites

опитите на Антарес да възбуди интереса към форОма покрай баловете са похвални... давам му 1 (една) бонус точка за опита

 

все има правото да харесва "нещо" , но харесването не променя това което показва реалния опит с "нещото" толкоз

 

минава ми през главата, че от както има официален онлайн магазин на Асикс нямам 1лв в джоба :D

Link to comment
Share on other sites

Еми,ако изпадне читав тайп R ще му бодна 1 ГИ и ще си свиркам :lol:

 

Танасе оправиха го ;) Ма не успях да си дигна телефона да ми кажат ква ще ми е компенсацията :D 

Link to comment
Share on other sites

Еми,ако изпадне читав тайп R ще му бодна 1 ГИ и ще си свиркам :lol:

 

Танасе оправиха го ;) Ма не успях да си дигна телефона да ми кажат ква ще ми е компенсацията :D

Удари си един шамар с крак. Тайп Р от топлофикация. Съвсем ме изгуби.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ще му препоръчам направо да мине на метан, още по-яко е - type R с метанова бутилка в багажника...даже може да си сложи две или три ако има място - така ще може да кара 2000 километра без да зарежда. :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

За пореден път се убеждавам, че Еконт са кръгли, ама кръгли идиоти! Лошото е, че и другите не са цвете...

Link to comment
Share on other sites

За пореден път се убеждавам, че Еконт са кръгли, ама кръгли идиоти! Лошото е, че и другите не са цвете...

 

Интересно, какво са ти направили?

Аз имам точно обратните впечатления от тях, при това от няколко офиса.

Link to comment
Share on other sites

За пореден път се убеждавам, че Еконт са кръгли, ама кръгли идиоти! Лошото е, че и другите не са цвете...

Последния месец имах разправии с Rapido за една поръчка, като накрая им теглих едни майни и им казах да си я заврат, та за сега от Еконт и Спийди съм доволен аз

Link to comment
Share on other sites

Интересно, какво са ти направили?

Аз имам точно обратните впечатления от тях, при това от няколко офиса.

 

Ами от четвъртък 2 неща. Първо не пращат SMS на човека, системата им не работела... Второ - незнайно защо, техен служител решава, че малка кутийка е колет и я таксува за колет - как да е, човекът си я взе.

Вчера пращам пратка за Добрич. Днес - първо, че пак няма SMS, а на всичко отгоре, офисът им, който според сайта и самите Еконт работи до 13ч., изобщо не е отворил. Пратката, според виртуалния ми кабинет е в тоя офис, но офисът не работи. Пред офиса хора, чакат пратки, но няма никой... Кеф... Пълни идиоти. Накрая, мейли с извинения от името на компанията, за което мен ме боли фара и щели да правят вътрешна проверка, което мен още по-малко ме интересува. Ако човекът не си вземе пратката в понеделник, тоест ако си е намерил нещото от там, ще искам Еконт да ми платят всичко. Вината е в тях. А и на всичко отгоре, телефонът на служителя в офиса в Добрич - изключен, тоест и самите Еконт не могат да се свържат с него.

Link to comment
Share on other sites

За първия случай - защо сам не си попълваш товарителниците? Така ще си сигурен колко и как ще таксуват пратката. А ако пък го направиш през модула за доставки на olx, ще смъкнеш цената за доставката с 20%.

За втория - ясно е, че контрата е в Еконт и трябва да си понесат последствията, но също е ясно, че проблемът най-вероятно идва от въпросния служител. Колкото по-голяма и с повече служители е една компания, толкова повече нараства вероятността за издънки в системата. Проблемът явно идва и от липса на резервираност, т.е. само един служител става ключов елемент за този офис.

Link to comment
Share on other sites

Много от офисите не са на Еконт. Просто някой е решил да работи като техен представител. Повечето са така. И тоя е някой такъв въшльо. Решил е, че не му се работи в събота. И сега Еконт отнасят негативите. Ама то си е техен проблем сега сигурно ще му праснат някоя глоба и до там.

Link to comment
Share on other sites

Защото нямах време да я попълня, иначе винаги си ги подготвям, защото не ми се дреме в офис.

Това, че някой си решил да почива или се напил и не му се работи, не е мой проблем. Голяма фирма са, да си следят офисите, ако трябва да ги прозвъняват или да ги гледат дали са онлайн сутрин. Да си следят програмите.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че Клоаката дори и извън сезон, пак си е егати и гадното място!

Link to comment
Share on other sites

Ами.. Легло, скрин, бюро, 3 крилен гардероб, система за стелаж 5 метра на 5 етажа и поставка за телевизор и аксесоари. Разказа ми се играта да обикалям и да пиша номера. Не знам как щях да се справя ако трябваше да ходя сам. Дори нямам сили да видя сметката дали ми е сметната правилно.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...