Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Хахаха, вие там в Илиной нещо сте сбъркани. И защо точно новите коли трябва да минават емишън тест? Къде е "логиката" в случая? :Facepalm:

 

Според уики:

Jurisdictions requiring periodic vehicle emissions inspections

Illinois—biennially after the vehicle is four years old. Required only in the Chicago metropolitan area and eastern suburbs of St. Louis, Missouri.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хахаха, вие там в Илиной нещо сте сбъркани. И защо точно новите коли трябва да минават емишън тест? Къде е "логиката" в случая? :Facepalm:

 

Джеси Уайт е твоя човек...едно гнусно негро. Него питай за това или там, който е отговорен за законите :D. Много простотия има тука ама това е играта. Играем хорото, мислим схеми и това е то. Тъпото е, че трябва и да поработваме :D

 

edit: Има ли uber в Бг?

Link to comment
Share on other sites

На мен Interstellar ми беше не само скучен, но и ужасно предвидим. Много мразя филми, смесица от два-три други, които са били известни преди години. Поради тази причина и Avatar ми беше пълна боза. Тези, които ще кажат, че нищо не разбирам от филми, могат да се опитат да си спестят коментарите...

Не-е-е,не че не разбираш от филми.Просто хората са забравили да те питат как да си правят филмите :laughing: .

И чакаме да отговориш на w00x :))

П.С.Ударих хилядния пост.Ще пия още половин литър студена биричка по този повод. :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Има в София ;) аз на такси не съм се качвал от как нямах пари в картата

 

 

Да, в София

 

Значи ако някой иска да почне, аз имам код, който след 20 деливърита ще му донесе 150 ...а де, при мен е в долари. Аз така почнах тая мизерия и вече имам отворен кейс за расизъм :D :D :D.

Link to comment
Share on other sites

Аз така почнах тая мизерия и вече имам отворен кейс за расизъм :D :D :D.

Хахахахаха бравос. Значи си на прав път. Я сподели подробности.

 

 

 

ПС: Абе тоя новия андроид кое дете-идиотче е мислило тези отвратително ярки цветове наляво и надясно. Досега телефон не бях root-вал ама тоя път ще го направя вече. Желаещи да ми помогнат?

Link to comment
Share on other sites

Хахахахаха бравос. Значи си на прав път. Я сподели подробности.

 

 

ПС: Абе тоя новия андроид кое дете-идиотче е мислило тези отвратително ярки цветове наляво и надясно. Досега телефон не бях root-вал ама тоя път ще го направя вече. Желаещи да ми помогнат?

Елементарно е. Виж къде се намира град Cicero. На Сисеро авеню и 55та магистрала, от там на север и полиция не ходи. Чакат да си изтине трупа. Тръгвам да се прибирам и реших да карам 15 мили на север само по една улица, а да не хващам магистралите, които правят пътя двоен . Имаше хубав коеф. на умножение и се полакомих. На главните артерии е ужас, а като идеш в малките... Е тва вече е като във филм. Горящи казани, негри на групички на входа на всяка къща. Почнаха да ме гледат и явно се чудеха защо тоя белчо е там и защо ги оглежда така. В следващия момент пред клиентката канселирах поръчката, излезнах и докато не мина Hermosa-та(мексиканското гето, не съм спирал на стопове, а на светофар сами ако има коли във всички ленти. Естествено тука на клиента се лъже гъза, нещо което аз не само, че не правя Ани и ги кастря като им напомням в коя кола са. Естествено оплакване. Аз оцветих истината и сега чакам. Най - много да напсувсм съпорта. Боли ме шмайзера. :-D:-D:-D
Link to comment
Share on other sites

:-) Яко. Чефо, ти си голям. А пък черните от онази страна на океана са с нагласата, че всички са им длъжни нещо и по-нагли от тях трудно може да съществуват.

Link to comment
Share on other sites

Стефче, да влезеш в чикагските гета си е опит за самоубийство....  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Пуснете си НОВА и гледайте сеХирь!!!  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Чефо ти си луд :D Тука за събота и неделя спокойно се правели по 200+ лв. Аз мислех да се пускам с на сестра ми jazz-a ама нещо хич не ми се ще да се правя на шофьор.Оня ден даже се возих в чисто нов кашкай :)

 

 

Офф тия от Мтел нз кво ми направиха с нета ама не е добре положението.

Link to comment
Share on other sites

Какво ти трябва за да ходиш за риба? Въдица, стръв, захранка, висене с часове. Да, ако си начинаещ аматьор. Ей го как се прави от мастърите

http://mnogozle.com/video23889_ribar-90-to-nivo.html:) :)

Link to comment
Share on other sites

Чефо ти си луд :D Тука за събота и неделя спокойно се правели по 200+ лв. Аз мислех да се пускам с на сестра ми jazz-a ама нещо хич не ми се ще да се правя на шофьор.Оня ден даже се возих в чисто нов кашкай :)

 

 

Офф тия от Мтел нз кво ми направиха с нета ама не е добре положението.

На мен да не мислиш, че ми екеф да качвам отрепки в почти новата ми кола, която днеска за малко да тотализирам, че накрая както си знаех, че не ми върви и минах през едни изрязани асфаллтови хуйни и сега си имаме интересни шумове в предно ляво колело...или кормилната рейка. А там ако знаеш каква е цената.

 

Понякога се налага, особено като ще се записвам и да уча.

Link to comment
Share on other sites

ПС: Абе тоя новия андроид кое дете-идиотче е мислило тези отвратително ярки цветове наляво и надясно. Досега телефон не бях root-вал ама тоя път ще го направя вече. Желаещи да ми помогнат?

 

Мен пък много ме кефи. А и зависи какъв ти е телефона. Ако си взел пак някой Самсунгшит, нормално да няма хубав дизайн на интерфейса.

Руутването е елементарно, но важното е какво искаш да постигнеш като го руутнеш.

Link to comment
Share on other sites

Мине-немине и като отворя този проклет сайт banggood 30 мин. по-късно съм на чекаута с електронна гривна против хъркане, usb вентилатор и всякакви други простотии, за които може да се сети човек. Защо? :moon:

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, две причини. Едно - явно си gadget freak, за да те впечатляват такива неща и две, защото го отваряш. Аз тоя сайт така и не съм го отворил и не страдам от безполезни джаджи :)

Link to comment
Share on other sites

 

...Абе тоя новия андроид кое дете-идиотче е мислило тези отвратително ярки цветове наляво и надясно. Досега телефон не бях root-вал ама тоя път ще го направя вече. Желаещи да ми помогнат?
Разгледай Cyanogenmod,аз съм с такъв на Самсунга и много ми допада.Не ти трябва рут.Интерфейса е много пестелив и има благинки липсващи в стоковия.На какво устройство ще го слагаш?
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...