Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Чшшш, я да ми се махате с тези чалготеки. В средата на по-следващата седмица съм в Пловдив. Ако сте сериозни, може и да ме засечете в Ягерхоф, мисири такива. Някои дни обаче няма да ме има защото смятам да ходя и до Гърция.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ский ся, канадски мисир, требе да поуточниш нЕкои параметри на присъствието си тук, пък и в кръчмата, която между другото ще ти писне на втория ден...

Link to comment
Share on other sites

Параметрите още не са изяснени напълно, мисир, трябва да уточня една камара неща като пристигна. Иначе тия работи за кръчмата дето ги говориш няма как да станат, само две седмици няма да ми стигнат да мина през менюто без да се повтарям, пък да ми омръзне бирата хич не ми се вярва. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че ако се стегна, мога да свърша неговешко количество работа в рамките на деня. Обаче толкова много ме мързи :D

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, кога си идваш верно, да извъртим нещо по време на престоя ти. Не че и аз не те познавам визуално само от снимки, но пък останалите хептен понятие си нямат. :grin:

Тук си в грешка....
Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че ако се стегна, мога да свърша неговешко количество работа в рамките на деня. Обаче толкова много ме мързи :D

И при мен е така... И винаги чакам да дойде последния момент, когато получавам нечовешки прилив на мотивация и мога да стоя до 5-6 часа сутринта да го свърша въпреки, че преди това съм имал предостатъчно време :)

Link to comment
Share on other sites

Параметрите още не са изяснени напълно, мисир, трябва да уточня една камара неща като пристигна. Иначе тия работи за кръчмата дето ги говориш няма как да станат, само две седмици няма да ми стигнат да мина през менюто без да се повтарям, пък да ми омръзне бирата хич не ми се вярва. :lol:

Струва ми се че очакванията ти са прекалено високи. Менюто е бедно и не е вкусно. За 2 ходения с компания може да го минеш цялото.

 

Разбирам салатата с варени картофи и бекон да е ледено студена, но топените сирена с боровинково сладко да са студени - някакси не ми се връзва.

 

Освен това Йегерхоф в 23:30 май минават за последни поръчки.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че ако се стегна, мога да свърша неговешко количество работа в рамките на деня. Обаче толкова много ме мързи :D

Абсолютно същата история..... :mellow:

Ама последните десет - петнадесет дни си късам трътката от бачкане, щот едно, че получих непоискано повишение на заплатата и второ се очертава една перспектива..., страхотна перспектива, за която обаче ми трябват много червени точки....

 

П.п. Колкото за Рубаят... Едно от малкото заведения в града, в които не ме е страх да си поръчам нещо за ядене... И ако се реши нещо за него, аз мога да поема организацията, понеже имам, да речем... добри позиции пред управата :))

Link to comment
Share on other sites

Демек или за 29ти или за 5 ти нещо?

 

Едит:Чефо един приятел ще ходи на бригада в Чикаго ;)

 

Aха. И кой чеп ще дърви в големия град без книжка и без право да изкара такава. Така затегнаха нещата вече, че никъв документ няма да му дадат да изкара. Не знам на какво разчита. Миналото лято 6 такива хубавеца ни спаха в къщата и ги питахме тогава...Абе вие какво точно си мислихте, че ще направите в третия най-голям град в САЩ без кола.

 

Дано всичко да му е ОК на момчето де.

Link to comment
Share on other sites

Ами нямам идея :D Ще каже как е.

 

 

Рубаят беше добре,но пък и повода беше кръгла годишнина на кръстницата ми.

Link to comment
Share on other sites

Да не трябва потвърждение на мейла.

Аз успях да го сваля

Ето ти го: http://files.alein.org/download.php?file=818%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B2%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B5S08E09DVBRipXviD.zip

 

Ми уж го активирах ама кОр.

 

Жив и здрав.  :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Демек или за 29ти или за 5 ти нещо?

На 29-ти определено няма да стане, но нещо около 5-ти може и да се заформи.

 

Кръстник, до кога си в БГ? Че аз най-рано на 1ви се прибирам от Кувейт...

До 15-ти юни принципно с някакво отсъствие в промеждутъка за ходене до Гърция.

 

Струва ми се че очакванията ти са прекалено високи.

Ще видим, чак толкова зле не ми се вярва да е положението. Аз не търся префънцунени неща, а типична българска и европейска кухня. Писнало ми е от изчанчени екзотики.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, и Рубаят може...не че го знам къде е...

Нека да се обединим около една кръчма и после да нагласим датата...да е възможно най-удобна на всички....

Link to comment
Share on other sites

Да е най-удобна за всички, като знам как стават нещата тук, сигурно трябва да е 3 дена сбирката, да може всички да се отчетат :)

Link to comment
Share on other sites

Добре де, няма ли някакви прилични барове в близост до Йегерхоф, където може да се продължи след порядъчно наквасване с хубава бира?

Link to comment
Share on other sites

Под бар нали имаш предвид заведения в които има денсинг (като за 3ма човека, но вътре е фрашкано и едвам се разминаваш), естествено е задимено като в лисичарник и музиката свири толкова оглушително, че ушите ти пищят 30 минути след като си излезнал от заведението... нали? Щото обикновено на това тука му викат бар... поне последния пък колегите като ме водиха беше такова и реших за себе си, че това ми е последното ходене на подобно място. Те за капак после и в Плейбоя ме закараха, където беше още по-гадно та да си затвърдя мнението (после и те признаха, че е било грешка, но за първия бар продължаваха да настояват, че бил хубав)

Link to comment
Share on other sites

Под бар нали имаш предвид заведения в които има денсинг (като за 3ма човека, но вътре е фрашкано и едвам се разминаваш), естествено е задимено като в лисичарник и музиката свири толкова оглушително, че ушите ти пищят 30 минути след като си излезнал от заведението... нали? Щото обикновено на това тука му викат бар... поне последния пък колегите като ме водиха беше такова и реших за себе си, че това ми е последното ходене на подобно място. Те за капак после и в Плейбоя ме закараха, където беше още по-гадно та да си затвърдя мнението (после и те признаха, че е било грешка, но за първия бар продължаваха да настояват, че бил хубав)

Баси, как може бар да се нарича нещо такова? WTF? Наистина ли всички "барове" са станали такива дупки? :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...