Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Кутия на етажа, най-вероятно. Сигналния ти линква, предполагам? Суич при теб? Рестарт и местене на кабелите по портовете на суича? Я си дай IP-то. И с рутер ли си?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ще ти даде. Ако направиш това, което ти написах с настройките. :)

 

Абе...пуснах го на 3200 dpi и намалих с плъзгача, ама нещо май двама са малко, трима са много - не мога да намеря подходяща междинна стойност. Чекнах и полето за подобряване на прецизността, ама с него става още по-зле, понеже много се влияе от началното ускорение, което се дава на мишката. Или просто защото съм си свикнал да работя на около 1000 dpi, или просто на 1000 dpi тази мишка си работи за мен най-подходящо. Вярно, че не съм пробвал с междинните стойности 1600 dpi и 2400 dpi, но и с тях не ми се вярва да стане нещо значимо.

Но иначе като цяло мишката си е супер - за дланта ми, която е доста широка е идеална, а и наклоните с праговете са доста добре изчислени така, че ръката да си почива върху тях ; бутоните (които вече успях да програмирам с X-mouse) също са на удобни места, колелото е хубаво и е почти безшумно по степените ; сензорът работи практически навсякъде - с подложка, без подложка, на крака ми, върху стъкло, върху огледало и т.н., а кабелът е облечен текстилно и накрая към буксата, си има даже и филтър. :thumbsup:

Сега остава да видя и колко трайна ще е, щото ако се прецака за толкова, за колкото спряха и двата ми нови Лоджитека (B110), хич няма да ми хареса...

Link to comment
Share on other sites

Абе...пуснах го на 3200 dpi и намалих с плъзгача, ама нещо май двама са малко, трима са много - не мога да намеря подходяща междинна стойност. Чекнах и полето за подобряване на прецизността, ама с него става още по-зле, понеже много се влияе от началното ускорение, което се дава на мишката. Или просто защото съм си свикнал да работя на около 1000 dpi, или просто на 1000 dpi тази мишка си работи за мен най-подходящо. Вярно, че не съм пробвал с междинните стойности 1600 dpi и 2400 dpi, но и с тях не ми се вярва да стане нещо значимо.

Но иначе като цяло мишката си е супер - за дланта ми, която е доста широка е идеална, а и наклоните с праговете са доста добре изчислени така, че ръката да си почива върху тях ; бутоните (които вече успях да програмирам с X-mouse) също са на удобни места, колелото е хубаво и е почти безшумно по степените ; сензорът работи практически навсякъде - с подложка, без подложка, на крака ми, върху стъкло, върху огледало и т.н., а кабелът е облечен текстилно и накрая към буксата си има даже филтър. :thumbsup:

Сега остава да видя и колко трайна ще е, щото ако се прецака за толкова, за колкото спряха и двата ми нови Лоджитека (B110), хич няма да ми хареса...

'А така... Кога ше почерпиш? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Кутия на етажа, най-вероятно. Сигналния ти линква, предполагам? Суич при теб? Рестарт и местене на кабелите по портовете на суича? Я си дай IP-то. И с рутер ли си?

Да линква,квото и да значи тва.С рутер съм,сменях кабели настройките проверих.Не е от мен хавата.Тяйна е повредата.ипто е 78.90.50.203 ;)

Link to comment
Share on other sites

Мен пък много ме кефи. А и зависи какъв ти е телефона. Ако си взел пак някой Самсунгшит, нормално да няма хубав дизайн на интерфейса.

Руутването е елементарно, но важното е какво искаш да постигнеш като го руутнеш.

Чакам да се върне стария Galaxy Active 4 и ще се пробвам на него. Може да ти се обадя за консултация даже :)

 

 

Разгледай Cyanogenmod,аз съм с такъв на Самсунга и много ми допада.Не ти трябва рут.Интерфейса е много пестелив и има благинки липсващи в стоковия.На какво устройство ще го слагаш?

Чудя се него или MIUI да сложа. Ще си поиграя и ще видя. Те майкрософт нещо били спонсорирали Cyanogen-a та вероятно нещо ще взема.

 

 

Сотбисе, ти хъркаш?!? :JC_golly: :blink: Не може да бъде....как ще те обичам сега....каааак? :cry

 

Не хърка, а сънува, че е мАтор :)

 

Мен ме има записан даже - доста добре пресъздавам звука на някой чопър :)

Link to comment
Share on other sites

Дизел... 2ра ръка... С нисък бюджет... Демпфер, дюзи, мурбо, вихрови клапи, дпф, катализатор... Успех

 

 

ГНП, ЕГР, двигателя хапсолютно винаги целия в говна и т.н. :) Дизела е за печки, факт :)

 

Вие двамката може да се засилите един срещу друг с наведени глави или пък успоредно към някоя стена....

 

Бахти, пред селския Хоремаг по-малко глупости от тоя тип се чуват - притеснително е... 

 

===============================

 

Чшшш, що не казвате, че са пуснали отново пеещите фонтани?

 

Е как , щото требе да четеш как изсякоха градината и откраднаха Деметра.... То инак не е интересно. 

 

Инак сега 3 дни празненства ще има по повод фонтаните и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Брей, тва все едно в моя чест го правят. :lol:

Мда и целия уикенд  има празненства по повод обявяването на Пловдив за културна столица

Link to comment
Share on other sites

Вие двамката може да се засилите един срещу друг с наведени глави или пък успоредно към някоя стена....

 

Бахти, пред селския Хоремаг по-малко глупости от тоя тип се чуват - притеснително е... 

 

 

Ако четеш внимателно щеше да разбереш къде е ключа ... инак ако може да си купи "свестен" , "на малко км" автомобил нищо лошо... само дето повечето хора предпочитат такъв на 500к км ... с върнат км и "сервизна книжка". Нз кво ти е толкова притеснително, бая собственици на сервизи направиха дебели вратове от тая работа... да не говорим за моргаджии. Ама ... ние нищо не разбираме.

Link to comment
Share on other sites

Чшшш, що не казвате, че са пуснали отново пеещите фонтани?

Щото такава навалица имаше, че се отказахме да ходим. Иначе имахме желание да ги видим и снимаме, както и зарята, но при такава тълпа там се отказахме...

Link to comment
Share on other sites

Сотбисе, ти хъркаш?!? :JC_golly: :blink: Не може да бъде....как ще те обичам сега....каааак? :cry

Не е доказано! Но аз за всеки случай взимам гривната заради теб, ако случайно хъркам, въпреки че не хъркам! :gayviolet: :shy:

И въпреки че има запис, на който хъркам - не вярвай, фотошоп е това! :moon:

 

Ангеле, две причини. Едно - явно си gadget freak, за да те впечатляват такива неща и две, защото го отваряш. Аз тоя сайт така и не съм го отворил и не страдам от безполезни джаджи :)

Така е да го еВа. Ако ме вкарат в някво хале с техника и такива джаджи, може само да ми носят храна и да не ме търсят :D

 

Щот' си идиот като мен, но аз определено те водя по точки...даже и без да съм си купил каквото и да е все още от тоя сайт. :popcorn:

3735497-45018310.jpg

 

Мислиш ли, че тази щуротия има някакъв ефект?

Като я взема, ще ти кажа. Ще я пробваме аз и брат ми, че и двамата сме дъскорезници :laughing:

 

Инак сега 3 дни празненства ще има по повод фонтаните и т.н.

Нека има. До 2019-та бая неща ще се променят. Очаквайте пълна промяна и на главната. Мисля, че чуждестранна фирма спечели конкурса за префасонирането. Един приятел архитект участваше и сподели, че имало страхотни идеи. Ще поживеем и ще видим :).

Link to comment
Share on other sites

Не е доказано! Но аз за всеки случай взимам гривната заради теб, ако случайно хъркам, въпреки че не хъркам! :gayviolet: :shy:

И въпреки че има запис, на който хъркам - не вярвай, фотошоп е това! :moon:

Ами не знаеш ли - те добрите мъже хъркат за да плашат животните. Така те знаят, че колкото по-силно хърка, толкова по-голям мъжкар е и се пазят. Е аз примерно - ха е дошъл някой вълк да ме притеснява докато спя толкова ще освирепея, че не той на мен ми аз на него ще му прегризя гръкляна (имаше един случай с пиян грузинец, който беше прегризал на една немска овчарка гърлото докато успеят да ги разтърват) 

 

Така е да го еВа. Ако ме вкарат в някво хале с техника и такива джаджи, може само да ми носят храна и да не ме търсят :D

+1

 

Нека има. До 2019-та бая неща ще се променят. Очаквайте пълна промяна и на главната. Мисля, че чуждестранна фирма спечели конкурса за префасонирането. Един приятел архитект участваше и сподели, че имало страхотни идеи. Ще поживеем и ще видим :).

Това се иска. Колкото и да е банално, че народа иска хляб и зрелища - точно така е - народа иска да му е сит корема и да има къде да се разходи и някакво развлечение и разнообразие. Парковете и градините примерно са важно нещо за това хората да се чувстват добре и горди че живеят точно на това място, а не в някой коптор (те пак може да си живеят около някой коптор, но като има някой красив парк, където да се разходят им се оправя настроението)

Link to comment
Share on other sites

Кольо, не те виждам. Кутия по етажа, най-вероятно. Искай компенсация, повече от 24ч нямаш нет.

Link to comment
Share on other sites

Вие двамката може да се засилите един срещу друг с наведени глави или пък успоредно към някоя стена....

 

Бахти, пред селския Хоремаг по-малко глупости от тоя тип се чуват - притеснително е...

 

===============================

 

 

Е как , щото требе да четеш как изсякоха градината и откраднаха Деметра.... То инак не е интересно.

 

Инак сега 3 дни празненства ще има по повод фонтаните и т.н.

стига си хвалил горивото на дявола бре. Баси, за малко да се вържа :-D
Link to comment
Share on other sites

Сотбисе, ако вЕрно си си взел гривна срещу хъркане.... Очаквам скоро да си купиш чорапи за отслабване, енергийни джапанки против уруки и магнитните наКУРленки на доктор Ливайн :lol:

Link to comment
Share on other sites

стига си хвалил горивото на дявола бре. Баси, за малко да се вържа :-D

 

Аз нищо не хваля, просто не харесвам глупости....

 

Очаквам скоро да си купиш чорапи за отслабване, 

 

:laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Дедо,ако дойдеш на форумната среща ще ти покажа сток miui.За мен това е най-добрия ром.

 

Танасе па те са умрели уа :D Никой неще да ми дигне.

 

Познавам един пичага с акорд дизел.Колата като я купил уж била на 150к,но километража бил връщан та е на 250к.Смени съединител с маховик. 1400лв излиза тоя ремонт.Чипоса я до 180 коня и нз колко нютона.Затапи софтуерно дпфа и ся сипва само масло.А и тенекии сменя заради градушката.

 

А пък,ако е с доказана сервизна история сичко е 6 ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз да се похваля, че вчера подържах на ръката си голямо нощно пауново око с размах на крилете около 20см... Просто прекрасна... 

 

pollESP.jpg

Link to comment
Share on other sites

Кольо 0800 20 400. Ама сигурно е нещо на етажа, понеже мисля, че знаеш как да си настроиш рутера. С кабел директно пробва ли?

Link to comment
Share on other sites

Сотбисе, ако вЕрно си си взел гривна срещу хъркане.... Очаквам скоро да си купиш чорапи за отслабване, енергийни джапанки против уруки и магнитните наКУРленки на доктор Ливайн :lol:

Виж ся... Тва че не вярвам, не означава, че не трябва да пробвам. Или както е казал класика:

 

Link to comment
Share on other sites

Между другото, вече 12 ден, откакто съм в Кувейт и продължава да ме мъчи един въпрос:

За всичките тия дни, как не видях нито едно Рено?! Всеизвестен факт, че Рено е най-великата кола, но тъпите кувейтци упорито карат някакви бракми, като Мерцедес, БМВ, някакви продънени Бентлита, бая фордове има (държа да отбележа - американски), пълно е с шевролети (също американски), Доджове, Поршета, Ферарита... Фрашкано е с Тойоти, Нисани, но как може да няма нито едно Рено?!
Надявам се Галя или Жоро да дадат нормален отговор, защото аз нямам никакво обяснение...

П.П. Пежа, Фиати, Алфи, Ланчии, Опели и Шкоди също не се виждат :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...