Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Добре де, няма ли някакви прилични барове в близост до Йегерхоф, където може да се продължи след порядъчно наквасване с хубава бира?

Има...Галакси :D:D

 

Не знам какво очаквате, майна. Аз бях в W клуб...ми заеби тая хава. Това и тука си го имам. Искам цици да се друсат и за това сега ще ида на Андреа да ми попее малко.

 

10314648_1171786366171361_64968052864546

 

Гетото...такова каквото е по филмите. Добре, че беше през деня и не успях да си намеря белята. За първи път изпитах истински ама истински страх. В радиус от около 5, 6 мили бях единствения бял. След това почват мексиканските утайки

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Гетото...такова каквото е по филмите.

Хахаха, имах удоволствието да мина през едно подобно гето навремето в Атланта. Страшничко си е. Тук при нас такива местенца няма как да откриеш, каквито и бъмове да се намират, просто не е същото. Бях и на едни места, където само бели мутри можеш да срещнеш, но пък и то какви - дълбоката реднешка провинция на Алабама. Няма такова шоу, най-близкия Уолмарт беше на 30 мили. Накрая като се прибрах у наше село имах чувството, че съм пристигнал от друга планета. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Смятай като се върнеш у ваше село, след като си бил в БГ-то - направо все едно в друг живот си се върнал :)

Link to comment
Share on other sites

Баси, как може бар да се нарича нещо такова? WTF? Наистина ли всички "барове" са станали такива дупки? :Facepalm:

 

Съществува и такова нещо като пиЯно баровете (ако са останали такива), където нещата са по-кротки и приемливи. Но аз и там не ходя, че приключваме на пианото с певиците...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз не знам като поседя още малко тука, как ще се върна в България. От летището ме закараха до хотела с... Dodge Charger. И това беше колата на хотела. Viper-и, Поршета, Ферарита, Ламборджинита, Бентлита, Camar-и, 4-5 литрови джипове се срещат по-често от разбитите астри и голфове в бг... Мерцедесите и беемветата тука са от мизерните коли. По телевизията рекламират не Опел, ами Ягуар. Булевардите са поне трилентови, пукнатини няма да видиш по асфалта, за дупки да не говорим. Заплатите са около двойни и тройни на българските, само че в местна валута (1КД=6лв). Е, да, едно скромно хапване ми е около 30 лева. Нямат данъци, нямат винетки, а литър бензин е 30 стотинки... И да, що ли не чувам нафтови печки, или газови уредби...

Link to comment
Share on other sites

Аз не знам като поседя още малко тука, как ще се върна в България. От летището ме закараха до хотела с... Dodge Charger. И това беше колата на хотела. Viper-и, Поршета, Ферарита, Ламборджинита, Бентлита, Camar-и, 4-5 литрови джипове се срещат по-често от разбитите астри и голфове в бг... Мерцедесите и беемветата тука са от мизерните коли. По телевизията рекламират не Опел, ами Ягуар. Булевардите са поне трилентови, пукнатини няма да видиш по асфалта, за дупки да не говорим. Заплатите са около двойни и тройни на българските, само че в местна валута (1КД=6лв). Е, да, едно скромно хапване ми е около 30 лева. Нямат данъци, нямат винетки, а литър бензин е 30 стотинки... И да, що ли не чувам нафтови печки, или газови уредби...

 

Сори за тъпия въпрос, какво бачкаш? Преди време беше писал в някоя тема, че поддържате някакви телекомски хави, но дали съм прочел правилно..?

Link to comment
Share on other sites

Хм... сложен въпрос. Фирмата се занимава с разработка на софтуер за допълнителни услуги (VAS) за мобилни оператори. Моя отдел се занимава с интегрирането и поддържането им на хардуерно и софтуерно ниво. В момента се занимавамe с тестовете на една серия от нови услуги в Ooredoo Kuwait, която, ако всичко върви добре, ще вкараме на production платформата в края на месеца. Ако не върви добре - няма да видя кръстника :)

Link to comment
Share on other sites

Мерцедесите и беемветата тука са от мизерните коли. По телевизията рекламират не Опел, ами Ягуар.

Мдам, тук всичкото китаец е на такива, затова истинските баровци движат само с уникални роудстъри, модели от края на Втората световна война, като този червен красавец, с който се разминах днес. :lol:

redroadster_s.jpg

Link to comment
Share on other sites

Що бе-от малкото,което се вижда не изглежда чак толкова зле... :))

И един човек не се мярка.

Това беше първия светофар, на който спрях. Имаше коли просто. Да не очакваш да си извадя телефона и да ги снимам. Както са на групички и ме гледат на кръв. Полицията дори не ходи там. Това не е истина. Превърнали са тая част от града в кенеф. Нямам думи. Няма да стъпя повече там ако ще 100 мили повече да мина.

Аз не знам като поседя още малко тука, как ще се върна в България. От летището ме закараха до хотела с... Dodge Charger. И това беше колата на хотела. Viper-и, Поршета, Ферарита, Ламборджинита, Бентлита, Camar-и, 4-5 литрови джипове се срещат по-често от разбитите астри и голфове в бг... Мерцедесите и беемветата тука са от мизерните коли. По телевизията рекламират не Опел, ами Ягуар. Булевардите са поне трилентови, пукнатини няма да видиш по асфалта, за дупки да не говорим. Заплатите са около двойни и тройни на българските, само че в местна валута (1КД=6лв). Е, да, едно скромно хапване ми е около 30 лева. Нямат данъци, нямат винетки, а литър бензин е 30 стотинки... И да, що ли не чувам нафтови печки, или газови уредби...

Айде да те правим клиент тогава :-D:-D:-D:-D
Link to comment
Share on other sites

Хм... сложен въпрос. Фирмата се занимава с разработка на софтуер за допълнителни услуги (VAS) за мобилни оператори. Моя отдел се занимава с интегрирането и поддържането им на хардуерно и софтуерно ниво. В момента се занимавамe с тестовете на една серия от нови услуги в Ooredoo Kuwait, която, ако всичко върви добре, ще вкараме на production платформата в края на месеца. Ако не върви добре - няма да видя кръстника :)

 

Супер. Интересна работа имаш :)

Link to comment
Share on other sites

По темата с шивачките - днес псувах докато махам едни етикети от дънките си... зашили егати тефтера заедно с някакво найлонче и това всичкото с "безцветен конец" (както се изрази една тукашна шивачка). Крайния ефект е, че това просто те побърква. Не знам кой идиот е качествения контрол, но не може да зашиеш подобно нещо за дрехата и то да бъде минато 3 пъти заедно с нормалния шев, така че като го разшиеш да стане дупка на дрехата. Да ги зашиват от вътрешната част на джобове или да ги закачат някак като другите етикети, които късам, но това е безобразие! И 5долара на ден са им много на мизерниците, правещи подобни неща!!!

Link to comment
Share on other sites

Чакай сега -какво е виновен обикновения работник за този проблем?!Че той е просто изпълнител на нечие ЧУЖДО решение.

Link to comment
Share on other sites

Не знам кой "икономист" е преценил, че ще икономиса 20см конец, но ефекта е, че се разшиват доста по-трудно, остават дупки след това и не на последно място - дразни ме че изобщо ги има и са толкова дразнещи. А пък "безцветния конец" - т.е. кордата, е възможно най-отвратителното и дразнещо кожата нещо. Имам подозрения, че това е тяхното отмъщение към клиентите, които им купуват продукцията.

Link to comment
Share on other sites

Не знам кой "икономист" е преценил, че ще икономиса 20см конец, но ефекта е, че се разшиват доста по-трудно, остават дупки след това и не на последно място - дразни ме че изобщо ги има и са толкова дразнещи. А пък "безцветния конец" - т.е. кордата, е възможно най-отвратителното и дразнещо кожата нещо. Имам подозрения, че това е тяхното отмъщение към клиентите, които им купуват продукцията.

Тва си е чиста демонстрация на лично отношение спрямо теб, щот нещо не ги кефиш!

Link to comment
Share on other sites

На повечето от моите дрехи има перфорирана линия на тия етикети, за да се махнат лесно и да не дразнят. С корда са обшити само най-евтините.

 

Мисля, че трябва да смениш марката. :)

Link to comment
Share on other sites

Тва си е чиста демонстрация на лично отношение спрямо теб, щот нещо не ги кефиш!

Хахахаха, глобалната шивашка индустрия vs. Дедо, to be continued ...  :lol: 

Link to comment
Share on other sites

На повечето от моите дрехи има перфорирана линия на тия етикети, за да се махнат лесно и да не дразнят. С корда са обшити само най-евтините.

 

Мисля, че трябва да смениш марката. :)

USPA, Lee Cooper и Levis кофти марки ли са за дънки според теб? Ти коя би ми препоръчал?

Link to comment
Share on other sites

Добре де, няма ли някакви прилични барове в близост до Йегерхоф, където може да се продължи след порядъчно наквасване с хубава бира?

 

Абе тука не е като да са много големи разстоянията :D :D В рамките на града има доста прилични барове ;)

Link to comment
Share on other sites

USPA, Lee Cooper и Levis кофти марки ли са за дънки според теб? Ти коя би ми препоръчал?

 

Lee Cooper са турски. ОК бяха преди, но последно като им гледах модели, имаха страшно евтини платове. USPA дори не съм ги чувал. Levi's принципно не би трябвало да са гадна марка, но може и те да са занижили контрола на качеството.

 

Не мога да ти препоръчам нищо конкретно, защото дънки вече не си купувам. Протриват ми се и се късат.

Може да погледнеш Diesel и Wrangler, но на първите не мисля, че ще ти харесат моделите.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...