Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

И какви дреболии? на съвсем друг адрес и на обратно хубаво ли ще ти е да те пратят, тоест за зелен хайвер  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Тва не е здраво строителство, тва е скапано планиране! Как ше дигнеш къща в свлачищна зона?

Link to comment
Share on other sites

Тва не е здраво строителство, тва е скапано планиране! Как ше дигнеш къща в свлачищна зона?

Е как, как!?! В Св. Влас разбира се! Ама нека повечко се свлече, че и на горе към Елените, а по онази клоака Сл. Бряг да удари едно цунами.

Мамка им и боклуците разбойнически.....

Link to comment
Share on other sites

Начи...Като се почне от Шабла, и свърши в Синеморец, де що е бетон, тряя се издави, мамка им.

Link to comment
Share on other sites

К'ъв ви е проблема не мога да разбера? Няма грам пукнато, дори и паднала керемида! Вече си има почти собствен еко басейн, а след някой друг месец, ще е на 1ва линия :D

Link to comment
Share on other sites

А след година ще могат да го продават като движима собственост.

 

А не, след година ще е underwater Attractions  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Когато имаш постоянно работеща камера в колата, понякога тя може да хване уникални кадри, като тази катастрофа на тайвански витлов ATR-72. Таксито отпред изважда уникален късмет.

 

http://youtu.be/lYczDsj0ATI

Link to comment
Share on other sites

Коментар, дискутиран вчера по тоя повод - "Сблъсъкът с таксито е фатален за самолета..."  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

 

Момчиле, ние затова отдавна се каним да си сложим регистратори... Такива неща се случват понякога по пътищата тука, че просто е грехота да не останат в историята... 

Link to comment
Share on other sites

Има много други. Аз лично в Хепи никога не ям суши. Най - доброто място според мен е Суши Шоп:

http://sushi-shop.mreja.org/

На второ място са Суши Баркод:

http://sushibarcode.com/

 

Има и други места на които предлагат, но все още не съм ги пробвал. Тези двете ми харесват много и нямат нищо общо с Хепи.

То това 2-то било на няма и 10 минути пеша от нас. Ще взема да закарам жената да яде, че все ми говори колко и се ядяло.

Link to comment
Share on other sites

То това 2-то било на няма и 10 минути пеша от нас. Ще взема да закарам жената да яде, че все ми говори колко и се ядяло.

Искаш ли да ти препоръчам да си направите сами сет? Тези които са готови, не са толкова добри ;).

Link to comment
Share on other sites

Отоверен съм за предложения, че нищо не разбира, То жена ми повече ще яде, че тя е по рибата. Аз ще се пробвам да ми хареса :)))

Под сет, разбираш да си поръчаме "комбо" само че с наши искания от това толкова от онова толкова?

Link to comment
Share on other sites

Защото това е най-спамърската тема и в нея всичко е позволено :)

 

Взех си едни маслини с големината на топките ми - при всяко захапване инстинктивно се свивам :D

Link to comment
Share on other sites

Взех си едни маслини с големината на топките ми - при всяко захапване инстинктивно се свивам :D

 

Хахаха  :grin:  :rofl:  :lol:  :grin:  :rofl:  :lol:  :grin:  :rofl:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...