Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз викам да си спретнем едно кампанийно отстрелване на всичката политиканска сволоч, та после да тъгуваме примерно, само два-три дни в годината и останалото време да си гледаме добруването....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

За отстрелването съгласен, за тъгуването - може ли да го съкратим с минутка тъгуване на обяд няога? Примерно на всяка високосна година на 02.02?

Link to comment
Share on other sites

Още един Жельо Желев е починал вчера - създателя на Албена: http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1390077

 

Егати, не предполагах, че има друг с такова име, а то не само че имало ами и 2мата в един и същи ден са починали...

 

Ники, ти си тотално изперкал от червена параноя.... Да се беше сетил преди 20 години...

Тогава всички бяха луднали на темата, а аз бях млад и само за жени си мислех.. Колкото повече минава времето - толкова повече почват да ме дразнят червените кратуни и понеже имам няколко бивши съученици такива (при това доста добри приятели бяхме) та се дразня допълнително. Единия галфон като разбрах, че с жена му редовно били гласували за Атака щях да припадна.

 

Та като чуя за социализъм и комунизъм ми идва не да стрелям, ами собственоръчно да прегриза нечий гръклян...

 

 

Аз викам да си спретнем едно кампанийно отстрелване на всичката политиканска сволоч, та после да тъгуваме примерно, само два-три дни в годината и останалото време да си гледаме добруването....

Да регистрираме една DMS кампания - хората да пращат SMS-и по 2лв единия за куршуми? :)

Link to comment
Share on other sites

И без пари ще ги пуцам бе, Ники... На мои разноски. Дет се вика - Про боно ;)

Link to comment
Share on other sites

Бърз въпрос към тези които си правят луканки и бабеци - в момента суша едни на терасата ама гледам, че пекна слънце нали не е проблем малко сутрин да ги пече?

Link to comment
Share on other sites

Метни им едни вестници. Не е добре да ги нагрява, щот мазнината се разтапя и после червото става като гьон. Па и болести може да се завъдят.

Link to comment
Share on other sites

Бърз въпрос към тези които си правят луканки и бабеци - в момента суша едни на терасата ама гледам, че пекна слънце нали не е проблем малко сутрин да ги пече?

 

Аз закачах на простора пред тях един чаршаф, и всичко е точно.

Link to comment
Share on other sites

Форума нещо е развален.

Иначе да си жив и здрав :D Много партита и хубави моменти :)

 

п.п. Крайно време е една жена да си намериш ;) 

Link to comment
Share on other sites

Оф, аз от кога се оглеждам... И две изтървах - като съм в София - излезне далавера в Пловдив и я изтърва. Ся съм в Пловдив - излезна далавера в София и и нея изтървах...

Link to comment
Share on other sites

И ние ходихме на лов за коли.Един приятел сега отиде в Германия и ще докара нещо :D

 

edit:Дано да се задържи така времето,че ми се карат ски :) На Пампорово ще вали още през седмицата :P 

Link to comment
Share on other sites

HR-V търкалям.Супер си е :) За сестра ми ще е колата.Спряха се на Honda Jazz Или Toyota Corolla :) 

Читав е :) Мисля,че не е сам и колата ще се качва на автовоз.Ще питам майка ми да даде номер ;) 

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ.... Вие с Котора да не би да имате роднинска връзка?

Напоследък започвате да звучите все по-еднакво.....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...