Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Днес е Петльов ден, Младенски..... И няма нищо общо с педьовците.

 

П.п. Въпреки, че да си призная честно... Сутринта и аз раздадох малко семеринги, О-пръстенчета, дифтунги и една... вътрешна гума.... :))

 

Нямало нищо с педьовците, ама нахлузи маншоните а?  :grin: ще си кажеш ти всичко :rofl:

Link to comment
Share on other sites

w00x, on 02 Feb 2015 - 18:30, said:w00x, on 02 Feb 2015 - 18:30, said:

Транс музиката била гадна викате ...

 

 

 

 

Докато пееше хорът беше ОК, после обаче... Тоя бийт бих могъл да понеса максимум 10 минути и след това започва да ме задушава и поражда желание да му спра тока.

Link to comment
Share on other sites

Транс музиката била гадна викате ...

Ами без да те обиждам ама изобщо не ми хареса... нито с хора нито след това... досадно ми е

 

Ей тези са най-близкото до електронна музика/транс/хаус и подобни, което мога да понеса аз

 

 

Link to comment
Share on other sites

А..., мишката ли?

Хващаш здраво с цяла шепа, дърпаш рязко, но премерено, така че да скъсаш кабела на две места и после с широк замах, тип мятане на отбранителна граната, я засилваш през терасата, като се изкеффаш максимално как гадта мръсна се пръска на парченца там долу....

 

П.п. Ся в момента се изтезавам с една лаптопска (че са ми бая големи шъпите), ама утре ще се обзаведа с нова :))

Link to comment
Share on other sites

Прекрасната работа на БАНКСИ унищожена.... Как може да има такива кретени?!?!?!??!  :angry1

 

10922646_1612025895687497_11894023667483

 

Това е малко копеленце/ца което си мисли че така избива комплекси, как не може да съм там в момента да му избия всичките комплекси до кътниците и барабар с тях. Мамка му, ей това ме дразни,  като не можеш да направиш добро, що правиш  зло бе мамкати и изрода смотан.

Link to comment
Share on other sites

Значи, днеска из бая коли сядах, ама като че ли най-впечатлен останах от це-класата на мерцедес. Един фейслифт от 2006-та. Страшна е вътре. Жалко, че е комби и жалко, че още не съм узрял за такава кола, иначе бих си я взел :)

Link to comment
Share on other sites

...це-класата на мерцедес.....

 

Нали уж щеше да е няк'ва нестандартна...там кирка ли, лопата ли беше, забравих вече, а то - най-стандартна С-класа, направо ме разочароваш. :CryBaby:

Link to comment
Share on other sites

Между другото и аз съм я мислел це класата, ама... се ми се струва, че са много претенциозни, прекалено показни (кат' за мен) и мааалко по-скъпи за поддръжка...

Link to comment
Share on other sites

хммм... Чистките продължават... Толкова ли няма работа, та само по тоя начин трябва да си я осигуряват?

Link to comment
Share on other sites

Це класи ме класи :D Аз съм станал ебаси закоравелия привърженик на хонда :lol: Ма много тъпо,че държат ебах тая цена за коли от 2005 година.

Link to comment
Share on other sites

Мога да ти предложа един Цвик, модел 2003 или 2004, 1.7 cdti, регистрирана, обслужена, сменен съединител СЪС маховик, общо взето - колицата е супер. Ако те интересува - казвай.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...