Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Стига с тва суши, бре! Твърде много взе да намирисва на една отдавнашна Ви дискусия за бръснарски (пък що да не и смазочни) кремове, което пък твърде много докарва на анювата мания по розАвки чорапи и кремчета против бръчки за дваесе и пет годишни пичлемета...... Хай сиктир!

Сурова риба се яде само ако е хищник, надлежно маринована и поднесена като ракиено мезе! Така сте го заразтягали тоз сопол, все едно ще рече, че бабите Ви цял живот са ручали рибетата сурови със замезка от недоварен ориз....

Много си зле, нищо не каза. Рибата за суши е почти само хищна и макар и не с ракия все пак се консумира по правило със саке. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Стига с тва суши, бре! .

things to do with your opinion

 

Като цяло никой не ти е опрял пистолет да четеш постове, които не са ти интересни. М? На мен все още ми мирише на стар хижарски клозет, като ви чета любовта с Атанас...

Link to comment
Share on other sites

Като цяло никой не ти е опрял пистолет да четеш постове, които не са ти интересни. М? На мен все още ми мирише на стар хижарски клозет, като ви чета любовта с Атанас...

things to do with your opinion

 

А ти що се чувстваш като с опрян в главата пистолет, моме ощипана?

Link to comment
Share on other sites

Е па да беше намерил нещо различно да т'<пиийп>... Ми, обяснено на прост език - ти понякога също влизаш в изключително досадни за голяма част от останалите потребители теми. Ма не съм видял някой от тях да реве като студентка за <цензура>, щото не форОма не се старае достатъчно да ги забавлява...

Link to comment
Share on other sites

Ще се пробва някой от тия сетове :)

 

Иначе, пичуи, туй то, капарарих си новата кола и утре или в понеделник най-късно ще си я взема. След не много мислене се спрях на Сузуки SX4 от 2008-ма година, цвят - тъмносин. Ако е като старата ми, която за 6 години почти никакви проблеми не ми създаде, ще е супер :)

Като я взема и я покарам няколко дена, ще оставя и отзиви в темата с колите.

 

01-sx4.jpg

Покрай рибата те изпуснаха. Много оживена дискусия се разрази.

 

Raw fucking fish = Life

 

Честито за колицата. Ама що пише само 200на километража? Как ще дърпаш БМВ-тата по улицата ако не е тайна?

 

@gado: Не си ми на чорапите, че да ми споменаваш чорапите. Като ме стигнеш по чорапи, тогава ще ми споменаваш чорапите, щото иначе звучи несериозно да си говорим за чорапи.

Link to comment
Share on other sites

...Ама що пише само 200на километража? Как ще дърпаш БМВ-тата по улицата ако не е тайна?

 

Това е за заблуда на противника - Сотбиса е нарисувал двойка върху тройката....въпреки, че да се дърпаш с БМВ-ист е въпрос на чест и кръвна обида при загуба от страна на БМВ-иста. :P

Link to comment
Share on other sites

Е па да беше намерил нещо различно да т'<пиийп>... Ми, обяснено на прост език - ти понякога също влизаш в изключително досадни за голяма част от останалите потребители теми. Ма не съм видял някой от тях да реве като студентка за <цензура>, щото не форОма не се старае достатъчно да ги забавлява...

Ми, не... Не се постарах да намеря нещо различно, щот явно този похват за боравене с личното ти мнение ти е близък и познат, а аз държах да ме разбереш съвсем точно. Това обяснено на прост език.

Нямам спомен в общата говорилня да съм влизал в някаква сериозна дискусия... И едва ли съм го правил, понеже <сарказъм> В опщтество от толкоз много изявени учЕнИ, дървени философи и широки специалисти (да се чете като - Специалисти по всичко), като това. </сарказъм>  На обикновен човек като мен не му остава нищо друго, освен да се държи крайно неебателно (да се чете като - несериозно), а при подобно положение на нещата влизането в каквито и да било продължителни и докарващи мъждене между ушите (на прежде упоменатите капацитети) ((имам предвид техните уши)) (((много скоби станАха, знам))).... е невъзможно!

Виж, по специализираните теми е друга бира. Но пък там едва ли влизат случайно объркали пътя и жадуващи за шаренко потребители с чувствителни и податливи на мъждене уши.

 

П.п. Прав си у00кс-е.... Не съм ти нито на чорапите, нито на помадите, така че, приеми искрените ми извинения (отивам да си посипя главата с пепел).

Link to comment
Share on other sites

П.п. Прав си у00кс-е.... Не съм ти нито на чорапите, нито на помадите, така че, приеми искрените ми извинения (отивам да си посипя главата с пепел).

 

Недей, че не можеш се изми после. :(

Link to comment
Share on other sites

Сигурен съм, че такова богохулство се индексира от Google и се слага в специална директория. Това и хуленето на iPhone.
Хубаво, че не пише къде могат да те намерят, че ти е спукана работата.

 

П.П. Един колега, фен на iPhone, каза, iPhone 5 е телефонът с най-гадна изработка, който е виждал и че никога няма да си купи iPhone без 2 години гаранция. 5-цата 2 пъти я връща за гаранция. И 2-та пъти му даваха нов. Накрая го продаде.

 

/discuss

Link to comment
Share on other sites

Аз от както Кръсника похвали новата китайчуга все за такъв се оглеждах. Чакам го сега да дойде. Шитнах и старата S2-ка. Да видим кво ше се получи. В интерес на истината много, много исках да си купя Iphone 6. Не заради друго ами адски ме кефи дизайна. Не ми пука колко е функционален, обаче с тия цени могат да ме поразкарат по 103тия етаж на Уилис тауър :D. А месечните такси на Верайзън не ме устройваха щото тия си мислят, че стотачките ги намираме по уилицата докато си вървим :D

Link to comment
Share on other sites

Покрай рибата те изпуснаха. Много оживена дискусия се разрази.

 

Raw fucking fish = Life

 

Честито за колицата. Ама що пише само 200на километража? Как ще дърпаш БМВ-тата по улицата ако не е тайна?

 

@gado: Не си ми на чорапите, че да ми споменаваш чорапите. Като ме стигнеш по чорапи, тогава ще ми споменаваш чорапите, щото иначе звучи несериозно да си говорим за чорапи.

Ще ми липсват дръпките с БМВ-та. Аз ако на ден не направя поне една дръпка, то това си е направо изгубен ден :(

Иначе благодаря, взех я вече, в понеделник ще се пробвам да я регистрирам, че другата седмица ми е толкова натоварен графика, че не знам направо... КАТ, мат, пълно обслужване, а и като знам как "бързо" стават нещата, лошо ми става.

lo6o-mi-e.jpg

:moon:

 

Това е за заблуда на противника - Сотбиса е нарисувал двойка върху тройката....въпреки, че да се дърпаш с БМВ-ист е въпрос на чест и кръвна обида при загуба от страна на БМВ-иста. :P

Как добре ме познаваш :moon: :effemine2:

Link to comment
Share on other sites

На женско сборище, с най-вероятна липса на други мъже, една бременна и две раждали... Поне пийнье има...

Link to comment
Share on other sites

Аз минавам отново на МОХИТО  :laughing:

Стига бе, кво е тва МОХИТО дет се го фърфалякаш тука, дай рецептата и аз да го пробвам.  :sad2: че ми протекоха  :Drool:  

Link to comment
Share on other sites

Ром Бакарди + Мохито микс + лед + резени лайм + листа мента (не са нужни ако питаш мен)

 

Визуално:

 

%D0%A0%D0%BE%D0%BC-Bacardi.jpg teisseire-mojito-coctail-syrup-70cl-500x

 

Всичко е налично в МЕТРО

 

В рецептата ром/микс е 50/50. Но като за нас с тебе поне 60/40 го обърни. Добавя се и газирана вода (колкото рома и микса заедно), но аз в момента си го пия с минерална. 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...