Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не мога да измисля мезе, не че е нужно за тоя еликсир.... Засега само сладолед му пасва. Но приципно се пие самостоятелно с изключителна наслада...

 

============================

 

Слакър, ако слакнеш и днес - гориш, ще ги накисвам моите. Не че ще ме изненадаш със слакърството си де  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Саше, ако щеш ми вярвай - точно туй ми бе хрумнало вчера, че имам тука едни банани  :laughing:

 

Ама то е толкова свежо, че не можеш му чупи вкуса с трици  :shy:

Link to comment
Share on other sites

Аз от както Кръсника похвали новата китайчуга все за такъв се оглеждах. Чакам го сега да дойде. Шитнах и старата S2-ка. Да видим кво ше се получи. В интерес на истината много, много исках да си купя Iphone 6. Не заради друго ами адски ме кефи дизайна. Не ми пука колко е функционален, обаче с тия цени могат да ме поразкарат по 103тия етаж на Уилис тауър :D. А месечните такси на Верайзън не ме устройваха щото тия си мислят, че стотачките ги намираме по уилицата докато си вървим :D

 

Кръстника похвали OnePlus One. Той не е китайски...

Link to comment
Share on other sites

Не ми се влиза в полемики на тема, по която си напълно некомпетентен.

Аз ако направя фирма и правя телефон в Китай, телефона Китайски ли е или Български?

Link to comment
Share on other sites

Разбира се! И Айфон е китайски - изниньйада. 

 

Недей моля те да се правиш на прекомерно компетентен - туй може у Планета и другите чалги дето ходиш, за мое съжаление. Да беше дал едни чорапи на Галин...

Link to comment
Share on other sites

things to do with your opinion

 

Като цяло никой не ти е опрял пистолет да четеш постове, които не са ти интересни. М? На мен все още ми мирише на стар хижарски клозет, като ви чета любовта с Атанас...

 

+1  напоследък всяка дискусия разразила се в темата създадена с основна цел - СПАМ, в спам раздела завършва с това че на @gado и @Grimjaur-a нещо не ги кефи да спамим в така или иначе полу-умрелият форум който се крепи последните 2-3 години единствено на buy/sell раздела...... 

 

 

 

 

пс : мен също не ме кефи постоянно да  се натъквам на взаимните ви желания да се онождате..... няк'си след 123190418293 повторение вече стана твърде.....гейско  :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Разбира се! И Айфон е китайски - изниньйада. 

 

Недей моля те да се правиш на прекомерно компетентен - туй може у Планета и другите чалги дето ходиш, за мое съжаление. Да беше дал едни чорапи на Галин...

Глупости говориш. Тотални. Щото се сглобявал в Китай, бил Китайски........... Ми не. Не е. Никакво значение няма кой - къде го сглобява. Има значение кой контролира качеството.

 

Галин си има едни вече надявам се. Истинския мъж има само 1 чифт чорапи. Другото са гейщини.

Link to comment
Share on other sites

:gayviolet:

 

Между другото - във форума има и още един-два раздела, които не са за спам. И се крепят. Не кипят от дейност, но ги има.

Link to comment
Share on other sites

А бе чак да е полуумрял...Има и форуми с по-малко активност и печалното е,че са смислени.Просто форумите вече са буквално хиляди.А на мен ми е гадно ,че на този изверг му намалят присъдата.

Link to comment
Share on other sites

+1  напоследък всяка дискусия разразила се в темата създадена с основна цел - СПАМ, в спам раздела завършва с това че на @gado и @Grimjaur-a нещо не ги кефи да спамим в така или иначе полу-умрелият форум който се крепи последните 2-3 години единствено на buy/sell раздела...

 

 

Васе, на нек'ва бит дрога ли си, що ли?

 

 

Глупости говориш. Тотални. Щото се сглобявал в Китай, бил Китайски........... Ми не. Не е. Никакво значение няма кой - къде го сглобява. Има значение кой контролира качеството.

 

Галин си има едни вече надявам се. Истинския мъж има само 1 чифт чорапи. Другото са гейщини.

 

:effemine3:  :effemine2:  :effemine3:

Link to comment
Share on other sites

Мм баси.Правих крака 1 месец и като карах ски на Пампорово вчера и днес нямах мусколна трескаа,а в началото на годината за 1/2 ден на Банско имах мусколна треска 1 седмица :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Мм баси.Правих крака 1 месец и като карах ски на Пампорово вчера и днес нямах мусколна трескаа,а в началото на годината за 1/2 ден на Банско имах мусколна треска 1 седмица :lol:

 

Щом 2 пъти си го написал, явно не е случайно...наистина ли си мислиш, че така се пише "мускол"?

Link to comment
Share on other sites

Да е жив и здрав Галин задето ми донесе от онзи елексир. Сега си фиркам кротко от него и го споменавам с добро. Галине, да илядиш майна!!!

Link to comment
Share on other sites

Бреййй, гадни модератори - човек вече нищо да не напише, че току виж объркал случайно някоя буква...чак Гадо си е затрил поста. :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...