Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

И +2000 да дадеш грозната истина е, че когато аз бях диджей преди 25 години всички гаджета бяха Глория!!!!!! Естефан! Лайза Стендсфилд, Йазззз, Кайли!!!!мени одърс анд МАДОННА! Сега са чалгарки. Няма даже някоя да мяза на Майли Сайрис - според сина де. Мъка. Уча го малкия на миксиране, ама на кой да я пуска тази "английска музика".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Сам каза - грозна истина. Бачкам в мол. Знаеш ли кво ми е работното ежедневие? Целулитки и силиконки. 

Link to comment
Share on other sites

Дреме му на шмайзера на тоя. Последното изключване от таблото, преди заваряването от ЕВН беше съпроводено с дознатели, снимки, свидетели, протоколи и т.н. Точно 4 часа по-късно вече е бил разбил асансьора и пак си имаше ток. ...

 

Ама сериозно - ако знаете и виждате откъде краде ток, защо наистина не му пуснете 2 фази вместо фаза и нула. Така де що техника има у тях ще стане на мармалад. Пък после да се оправя той. 

Link to comment
Share on other sites

Ако кажеш и 40 годишни дядовци ще дойда да те ошамаря. Нищо че няма да успея, поне ще се опитам :)

Е... ти младееш бе, пич.... То няма да се отнася за тебе.

Link to comment
Share on other sites

Ако кажеш и 40 годишни дядовци ще дойда да те ошамаря. Нищо че няма да успея, поне ще се опитам :)

Бягай си сменяй си памперса не се занимавай с ошамарване, дядка :)

Link to comment
Share on other sites

Хахаха..дядка..Хахаха..

 

Двете фази не му мърдат...само за десет секунди...бахти боклуците...даже три, ако има трижилна система...малко са му, ама така е...овчедушието ни до такива моменти ди докарва...както и пълната липса на каквито и да било институции

Link to comment
Share on other sites

За артрита, както и за синузита - зашиваш едра сол в едно платнено пликче и си правиш нагревки.

Link to comment
Share on other sites

За синусите най-добре инфрачервена лампа. Тва със солта е слаба работа. Има лампи за домашни нагрявки по 30-40лв.

Сериозно помагат. И не само при синуси ;)

Link to comment
Share on other sites

И кое му е правото? Дайте тогава да не се правят деца и всеки да си живее сам, защото изкарва има няма 500 лева...

Link to comment
Share on other sites

И кое му е правото? Дайте тогава да не се правят деца и всеки да си живее сам, защото изкарва има няма 500 лева...

 

Че то правенето не е забранено. Отглеждането после е трудно. Ако искаш от детето ти да стане човек, трябва да му осигуриш поне едно образование което да е конкурентно на връстниците му когато ще трябва да си търси работа за да оцелее и да си плаща квартирата, защото дом е ясно, че няма да му оставят. Кое не ти е ясно в думите Му? 

Още ми минава през главата, че след малко ще ходим на:

 

 

 

На 28 септември /неделя/ картинг писта Лаута и комплекс Екскалибур ще отпразнуват своите рождени дни – 12 години картинг писта Лаута и 11 години Екскалибур. Очакват ви незабравими скоростни емоции на пистата и много забавления, игри и смях в замъка.

 

Начало : 18:00ч на картинг писта Лаута

 

Програмата включва:

 

- Любителско отборно щафетно състезание

 

- STUNT SHOW със специалното участие на Иво Миленков и Стилян Иванов. 

- Христо Алипиев със стънт демонстрации и АТВ

 

- DRIFT SHOW 

 

- демонстрации на уникални триколки

 

Входът е свободен.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...