Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Мнооо тъпо племе сме...

Танасе, няма племена, племената вече се наричат нации. Тук поне при нас е така, всяко индианско племе се води нация, при това първа нация. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тя и моята никаква я няма, дори без да играя нищо...   :shy:

В този ред на мисли - идея за програма, с която да си планирам деня по часове и да ми следи времето и да изскачат примерно pop-up прозорци между различните таскове? Нещо от този сорт.  :notify:

Link to comment
Share on other sites

http://zamunda.net/details.php?id=417563&hit=1

 

Работната ми дисциплина ще понесе поредния тежък удар :)

Знаех, че си линкнал точно това още преди да отворя линка... И аз съм я свалил, но ме е страх да я инсталирам :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да свириш подобна "дузпа" в този точно момент си живо заколване на агнето - ай сиктир.

 

Дали например ако бяха испанските боклуци в педалско бяло, ДАЛИ щяха да свирят подобна дузпа срещу тях, примерно? Или който и да е от големите - да няма обидени. 

Хах тук ако няма дузпа не знам къде да има. От едната камера не се вижда добре ама от втората който каже, че няма дузпа да сложи очила и да прочете правилника. Какви са тези глупости дето днес върлуват из фейсбук идвала най-студената зима от 100 години?! Те не могат да познаят другата седмица какво ще е времето, камо ли каква щяла да бъде зимата  :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Ми... то нямаше лято реално. Преди това нямаше зима. Периодично 'фане и удави някой край. Та... колко му е да си покараме ски :D

Link to comment
Share on other sites

Колко е хубаво на село :) С 11 изчистени пилета, утре ще пречукам още 4. И салатка, туршийка, чиЗт въздуф, само щурците зад прозореца...

Link to comment
Share on other sites

Ми... то нямаше лято реално. Преди това нямаше зима. Периодично 'фане и удави някой край. Та... колко му е да си покараме ски :D

Уж щяла да бъде тежка зимата,но ще видим кво ще стане накрая :D Дано да има повече сняг от миналата :)

 

едит: На село си е най-добре :P 

Link to comment
Share on other sites

Те просто не се чупят, те се разпадат, мега яките амркански сглобки :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=eGxlm82hWDM

 

Е такъв тест за стабилизация не бях виждал :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=rkgj3mzzegU

Link to comment
Share on other sites

Не, просто си иронизирм и споделям клипчета. Нямам нищо протиФ :)

И друго интересно, може и да съм споделял нещо за Самсунг в сравнение с кой да е друг телефон, но просто нямам спомен и е редно да ми се припомни къде въздигам самсунг :)

Link to comment
Share on other sites

ти определено си просто ейпъл хейтър...... шото викаш самсунзите не се чупят грам..... няАм думи

Ъъъ..., чупят се, ама не толкова лесно...

 

П.п. Това вероятно е заради кофтито мат'ряли от които са направени. :))

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...