Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ами никога не съм виждал Бг отбор отбор да играе така. Ако за тебе тия припадания са, ок... в стил Барселона. Успех. А в бг първенството ако го гледаш, дано харесваш хумор и сатира, че иначе е трагедия.

Тия припадания са си точно в стил Реал и Роналдо  :lol: Сега ония противняк Гела ще се плюнчи още една седмица как все на тях, как не знам си какво....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ако досега сте се чудили защо Роналдо е толкова скъпоплатен, би трябвало вече да ви е ясно - уникалния актьорски талант се заплаща скъпо навсякъде по света.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако досега сте се чудили защо Роналдо е толкова скъпоплатен, би трябвало вече да ви е ясно - уникалния актьорски талант се заплаща скъпо навсякъде по света.  :lol:

 

+1

 

Тоя сценарий не е за всеки ;)

Link to comment
Share on other sites

Значи никакъв фен на Реал не си щом си подкрепял Лудогорец! Нека им се подиграва всеки мач съдията, както се подиграват съдиите в българското първенство ама в тяхна полза!

+1912 за мнението ти! За два мача на тея им свириха повече дузпи отколкото за 3 години в "А" група :D

Link to comment
Share on other sites

Боли ме фара к'ви са на родната сцена - на европейската се представят достойно като за български отбор. Видяхме и Ботев, и ЦСКА и Левски на европейската сцена - комедианти. Туристи. Боксови круши на казахстански, белоруски и люксембургски футболни колоси. Много ме радват фенчетата на някакви посредствени футболни джуджета как плюят и сипят огън и жупел и се радват на всяка загуба на "чуждия" отбор.

Link to comment
Share on other sites

Боли ме фара к'ви са на родната сцена - на европейската се представят достойно като за български отбор. Видяхме и Ботев, и ЦСКА и Левски на европейската сцена - комедианти. Туристи. Боксови круши на казахстански, белоруски и люксембургски футболни колоси. Много ме радват фенчетата на някакви посредствени футболни джуджета как плюят и сипят огън и жупел и се радват на всяка загуба на "чуждия" отбор.

Ами защо да не се радвам на загуба на отбор който ми е противен? Футбола е една игра и който наистина е фен си обича неговия или неговите отбори и това е. Тези изкривени патриотични подкрепи са пълен смях, като са такива патриоти да ходят да подкрепят българския футбол защо на националния отбор е празен стадиона? А не да ходя да подкрепям някакво отборче, защото благодарение на подмазващите се на Гела медии го превръщат в някаква си национална кауза... Публиката им скандира българи юнаци и трима човека от отбора разбират какво говорят, другите се чудят тия радват ли ни се псуват ли ни  :lol: И всички пишат и говорят, че нямало дузпа. Ами нямаше, обаче никъде не видях да кажат че отмениха чист гол на Роналдо преди това

Link to comment
Share on other sites

Боли ме фара к'ви са на родната сцена - на европейската се представят достойно като за български отбор. Видяхме и Ботев, и ЦСКА и Левски на европейската сцена - комедианти. Туристи. Боксови круши на казахстански, белоруски и люксембургски футболни колоси. Много ме радват фенчетата на някакви посредствени футболни джуджета как плюят и сипят огън и жупел и се радват на всяка загуба на "чуждия" отбор.

Ти представяш ли си как феновете на Милан почват да се радват на победи на Интер, или обратното :lol: И теб много избирателно те боли к*ра - орева света за един 1/2 Барса - Челси как Барселона незаслужено са спечелили титлата и т.н. а сега изведнъж не ти пука?! Ми тва твоето си е чист хейт!

Link to comment
Share on other sites

rand(а, я);

Не ми пука за българското първенство. Направи ли опит въобще да прочетеш какво съм писал, или ще се наложи да ти го нарисувам? Би ли разяснил какво общо имат българското първенство и ШЛ? И ти ли точно ще ми говориш за хейт? Виж си подписа. Мнението ти в темата? Наясно ли си със значението на тази дума в разговорната реч, или ползваш някакъв генератор на случайни определения?
Link to comment
Share on other sites

Това звучеше като "Какво като вчера бяха курви, днес са честни девойки".

Ами съжалявам, ако е прозвучало така, не, нямам това предвид. Бих симпатизирал и на Левски, и на Ботев, и на ФК Тополово, ако играят добре срещу европейски грандове. Без да ме вълнува местното им представяне. В нашето първенство е ясно как се става шампион, по-важното идва как ще докажеш тежестта си в Европа. Доста български шампиони са се дънели легендарно на европейската сцена и Лудопорец ме радват, че поне не се дънят.

 

Краси - лек ти път. Може и да ми липсваш. Радвам се, че си се научил да ползваш и доводи в споровете си ;)

Link to comment
Share on other sites

Добре де, какво значение има дали са се представяли супер? Аз смея да кажа, че всички български отбори в европа, в последните 7-8 години са играли на върха на възможностите си, че и над тях, с изключение на 3-4 мача. Ако не ми вярваш, бих направил ретроспекция след малко.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност, ако погледнеш, ще видиш, че много рядко разгромяват отборите ни. Иначе в съвремения футбол, грандовете все по-редовно пълнят кошницата на останалите. Виж Базел миналия кръг, сети се за Байерн и Барса и т.н.

 

За мен нищо не се е променило - пак сме си футболни джуджета, но поне отборите ни се опитват. Не виждам Лудогорец с нещо да е по-различен и точно поради това хората, които с години следят футбола у нас се дразнят, че се води агресивна ПР кампания, която да ги изкара кой знае какво.

Link to comment
Share on other sites

За мен нищо не се е променило - пак сме си футболни джуджета, но поне отборите ни се опитват. Не виждам Лудогорец с нещо да е по-различен и точно поради това хората, които с години следят футбола у нас се дразнят, че се води агресивна ПР кампания, която да ги изкара кой знае какво.

Не падат с много :)

А за PR кампанията - родните спортни медии са малко като македонските - Бербо подаде за гол - "Бербатов поведе Монако в победния път". Най-малкия успех на родните спортисти/отбори се прехвалват като невероятни постижения. И все пак - на мен ми харесва представянето на лудата гора на европейската сцена - влезнаха в групите на ШЛ, което си е постижение за футбилно джудже като България.

Link to comment
Share on other sites

Освен, че са мега зле, на спортните медии (поне на големите) им се плаща допълнително за ПР. Това не е от днес и се практикува от всеки отбор със свободни средства.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че стигнах до прозрение...

Аз не съм истински фен, защото макар да съм за Ботев, това не ме кара да мразя Локо. 

 

Та по въпроса дали фенове на Милан можели да подкрепят Интер - явно се има предвид ИСТИНСКИ фенове! Това е онази маса от хора, която се е самопровъзгласила за такава и е постановила, че обичта към отбора е свързана неразривно с омразата към друг отбор, поне един.

Аз това не го разбирам и никога няма да го разбера.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че стигнах до прозрение...

Аз не съм истински фен, защото макар да съм за Ботев, това не ме кара да мразя Локо. 

 

Та по въпроса дали фенове на Милан можели да подкрепят Интер - явно се има предвид ИСТИНСКИ фенове! Това е онази маса от хора, която се е самопровъзгласила за такава и е постановила, че обичта към отбора е свързана неразривно с омразата към друг отбор, поне един.

Аз това не го разбирам и никога няма да го разбера.

Ами... явно това ще можеш да го разбереш след дълги години изучаване на люпенето на семки по стадионите, до достигане до състояние на фен(да не се бърка с дзен), или може би - с лоботомия...
Link to comment
Share on other sites

Тези изкривени патриотични подкрепи са пълен смях, като са такива патриоти да ходят да подкрепят българския футбол защо на националния отбор е празен стадиона? А не да ходя да подкрепям някакво отборче, защото благодарение на подмазващите се на Гела медии го превръщат в някаква си национална кауза...

Националния какво?Тва чудо го няма от години, да не е и повече.

Хората се кефят, защото все пак някой ще разбере, че и ние имаме футбол (чудя се за кавички).

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...