Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Бахти, не мога да измисля как да се телепортираме с всичкия багаж. Хамали не ми се наемат...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Бахти, не мога да измисля как да се телепортираме с всичкия багаж. Хамали не ми се наемат...

Аз тъкмо сменям квартирата. Наех си фирма да ме преместят. Колко главоболия и разкарване си спестих. Ако се бях прехвърлял сам щеше да ми излезе по - скъпо.

Link to comment
Share on other sites

При нас реално има много неизвестни, условности и въпросителни. На практика има около 4-5 чувала дрехи, 2-3 кашона книги, още един кашон инструменти, които се събират в сценика без много ядове. Остават спалня, малък гардероб, хладилник и пералня. Спалнята, градероба и матрака също мога да ги събера в сценика(разглобени). Хладилникът е по-тегав, както и пералнята. Неизвестните идват от това, че чакаме балдъзата и приятеля и да си намерят квартира(а това едва ли ще стане до 30-ти, щото са принцеси от класа). Та ако успеят, спалнята и пералнята заминават при тях. Но ако не успеят, ще оставя жената да се оправя, че тя все ми вика да не съм го мислел. Да я видя тя какво ще измисли.

Link to comment
Share on other sites

Сметни и колко гориво ще изразходваш. При мен нямаше мебели. Само лични неща. За всичките години обаче са станали.... само ризите ми са 3 гардероба. Ако се бях прехвърлил сам щях да платя повече пари за гориво отколкото платих на фирмата. Да не говорим за разнасянето на куфарите и всичко.

Link to comment
Share on other sites

Мега гадното временце е навън. 100 вихрушки се завъртяха пред колата докато карах, някакви клони падат върху мен, листа навсякъде, одеве валеше, сега пече. Дейба и Апокалипсиса, дейба. По-различно си го представях :moon:
И като капак на всичко - движението в града е лудница и то в никакъв час. Представям си към 5-6 какво ще е...

Айде на ви ся един по-здрав!

Link to comment
Share on other sites

Пичове, ТОВА е бирата!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

1kozel_stalo1.jpg

Не, не е.

 

Не е лоша, но има доста по - добри. След Пиринското обаче си е крачка напред. Може и да станеш човек.

 

Има още много да извърви. 

Link to comment
Share on other sites

Пичове, ТОВА е бирата! :laughing: :laughing: :laughing:

Не е лоша, но не бих казал, че чак е върха. Хубавото е, че се намира из нашия край. :)

 

 

Абе Мидекс и дедо да не умряха?

Дедо го хвана СПСН (произнася се СПъСъНъ - синдром на придобитата спамърска недостатъчност) и спря да пише, а Мидекса обикаля някакви гори тилилейски. :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

Не е лоша, но не бих казал, че чак е върха. Хубавото е, че се намира из нашия край. :)

 

Абе не я знам на вкус, но за името ги признах и цял ден днес се хилихме покрай нея... 

 

Пламен мисля да му звънна вече да видя какво става...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Днес беше един просто чудесен ден отвсякъде. И особено забавно продължава с лавината от хумор по повод флекс моделчето на "най-великите"... Един от коментарите, които ме накараха да се смея с глас - " Спокойно, телефонът върви заедно с безплатни гумен чук и мастар!" :laughing: 

 

Черпя всички с по бира виртуално. НАЗДРАВЕ!

 

main-j-2011-glass-500ml.jpg

Link to comment
Share on other sites

Движението в Пловдив с всеки изминал дет става все по ужасно и по-ужасно, направо ми се късат нервичките като се наложи да прекося града от край до край.... тия хора незнам как взимат книжки. ЗаклеАм се таа вечер един се изнерви нещо че минах една кола пред него на сточна гара, след като завихме към гарата реши да ми сече пътя и да ми натиска спирачки рязко пред мен.....тва при жена му на предната седалка и дъщеря му на задната....  :JC_golly:  :JC_golly: Детенцето гледаше през задният прозорец и се смееше..... спря на светофара до мене с предизвикателен поглед и не издържах свалих си и аз прозореца ръкоплясках му да му покажа че той е най-тежкият на пътя, след което явно видимо доволен че ме е наказал кармично направи десен завой от средна лента към Руски...... 

 

 

 

 

@Видене....Видене..... 

 

и за 5S се пишеха и правеха абсолютно идентични  ревюта как се огъва самичък в джоба....пълни глупости, всяка година едно и също, пуснат някой клип и всички шарани а.к.а. хейтъри заливат нет-а.

 

apple са деликатни машинки спор няма, както беше написал един из нета "който иска да зачуква пирони с телефона си да си вземе нокия" 

 

Въпреки всичко обаче продажбите продължават да чупят рекорди дори без да е в продажба в Китай..... неАм кво друго да кажа. 

Link to comment
Share on other sites

В момента се вдига повече шум относно последния ъпдейт на айОС-а, който беше изтеглен буквално час след рилийза след като се разбра, че тухлясвал айфоните на някои специфични оператори. :)

 

Apple's New Software Appears To Be Turning Some iPhones Into Bricks
Link to comment
Share on other sites

Кво и става на нашата ентелегенция бе? Сиромахов и Кабаиванска лаят срещу "Под игото"...

Link to comment
Share on other sites

 

В момента се вдига повече шум относно последния ъпдейт на айОС-а, който беше изтеглен буквално час след рилийза след като се разбра, че тухлясвал айфоните на някои специфични оператори. :)

 

Apple's New Software Appears To Be Turning Some iPhones Into Bricks

 

 

 

Съквартиранта ми реве от иОС 8. С Айфон 5S e.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...