Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Точно това с водата ме притеснява. Да не говорим и калта и прахоляка от минаващите отгоре хора. Трудно ми е да си представя и как ще понесе няколко хиляди човека при концерт.

plovdiv24 е най - герберасткият сайт на който можеш да попаднеш. Поразгледай малко на това място:

https://www.facebook.com/pages/%D0%A6%D0%B0%D1%80-%D0%A1%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0/118619911495214?fref=ts

 

Ок, тоя сайт да го изключим, ами този?

 

Пътни ремонти за над 13 млн. лв. се извършват в Пловдив

http://stroitelstvo.info/show.php?storyid=2376340

 

И това са само ремонтите на улиците, които и тепърва започват.

 

градината от 13млн е намалена на 11. засега. прогнозна горна граница. 7 млн БГН са само парите, които нашата община трябва да плати като самоучастие, другите 50%  са по европрограма и може би някой ден току виж едва ли не ще бъдат възстановени. Освен ако на герберастчето не реши пак да ги забави за да се изкара мъченик.

Спортната зала: Прогнозната стойност на залата е била 30 млн лв. За да се обявят тези намерения, общината е трябвало към момента (2010г.) да е предвидила наличието на този ресурс. Още тогава завършването е било планирано за 2015г. Информация обаче за този търг не намирам в АОП.

 

Залата си имаше много проблеми, все пак тя първо беше на колоездачното дружество и общината я изкупи от тях с първите инвестирани пари. Най-важното е да я има.

 

 

Че Тотев харчи, харчи, но поне има резултат.Лошо няма да се лапа, въпроса е да се прави и нещо за града.Всеки лапа колкото може, но поне не купува едни

метли без дръжки за 700 бона.

 

Това казвам и аз, че има крадене е ясно, всеки краде, но поне се прави нещо за града и се плануват нови проекти и не само да се плануват, а се действа по тях. На последните местни избори, бях твърдо ПРОТИВ Тотев, обаче тоя път май няма да е така. Харесва ми, че се работи по тоя град и не само по пътищата, ами и градинките. Както се каза в Лаута беше ад, сега от към Тракия е много добре направено, с бербекюта, мрежи за волейбол, преасфалтирана алея и т.н. 

Link to comment
Share on other sites

Реално погледнато няма и какво да се коментира, освен тъпанарската кампания за лумпени-малоумници...

 

============================================

 

Руми, честит рожден ден!!! Пожелавам ти всичко най-хубаво! Наздраве!

Link to comment
Share on other sites

Пък на мен и двете са ми куци, признавам. Ако имаше как, още щях да си ползвам симбиан в ежедневието. За съжаление - няма как. Ползвам го, но не на основния телефон.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря бате Видене! :)
 
Дядо, нечетеш :)
 
Снимката горе показва, че iphone не е толкова премиум за колкото го смятат фенбойчетата, това беше идеята.
 
10614392_10152686705646840_6327134412717
 
Явно тия от 1+1 и Шиоми са пълни загубеняци, че искарват такъв "боклук" на такава цена.
 
Само че точно тия ще променят политиката на много хора
 
Как я достигат тия тая цена?
1 Рекламата е най-доброто нещо. Почти никакви разходи нямат за рекламни кампании и подобни шитни. Уповават се на "човек към човек" може би най-добрата реклама.
2 Нямат стъклени магазинчета, на които да се редят седмици наред зомбита. Всичко се продава онлайн.
3 Ползват свободния андроид
 
И накрая може би рекламата, която епъл искат да забравят, че някога е съществувала:
 
https://www.youtube.com/watch?v=O99m7lebirE
 
Samsung непропуснаха да я припомнат още по-болезнено с цитат от тяхния Бог:
 
bigino.png

HTC и те не пропуснаха да ги приветсват с иновацията си :)

htc.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Тоя OnePlus One само с покана може да се купи?!

 

 

Мхм, и няма доставки за България, до колкото знам :) Но въпреки това, звучи доста добре като характеристики.

 

 

 

Румба, честит ти рожден ден! Жив и здрав да си ни!

Link to comment
Share on other sites

Тоя OnePlus One само с покана може да се купи?!

От друга страна пък Шиоми може да се закупи :)

Аз поръчах едно RedMI S1 и го чакам да дойде. До момента за Шиомитата само хубави неща чувам.

Link to comment
Share on other sites

И пак не разбирам едно нещо... не ви кефи айфона ползвате си китайските космически телефони и невероятни самсунзи, защо продължавате да хейтвате против ябълката при положение че в тая тема последните 10 страници нито 1 ейпъл фен не ви е обидил устройствата които ползвате а реално може да се изпишат към 2-3 страници с противни бъгове на иначе толкова прехвалеият андроид...... 

 

И не ми изкарвайте някви такива смешни разбивки на цени, дедото ви го обясни мааалко по-горе ма явно ви е трудно да схванете че една цена не се формира само от частите които са вложени в продукта. 

 

Да не споменавам факта че повечето от хейтващите дори не са ползвали айфон за повече от 10-15мин ма са супер компетентни по всички въпроси..... 

Link to comment
Share on other sites

От друга страна пък Шиоми може да се закупи :)

Аз поръчах едно RedMI S1 и го чакам да дойде. До момента за Шиомитата само хубави неща чувам.

Може, ама mi4 е 430$ за 16гб и 480$ за 64гб, а е със същите параметри като OnePlus One  :grin: Иначе и аз съм в момента с S1 и съм общо-взето доволен. Рамът ми идва малко и има един ужасен бъг с музиката, който направо ме подлудява и не знам защо не го оправят.

 

 

едит: и че софтуерът им е на китайски също не бих сложил като + :D

Link to comment
Share on other sites

То не останаха епъл фенове, какво се чудиш. И ти явно не си прочел, както не си прочел и след това какво писах.

Въобще не ме интересува айфона, малоумно е да плащаш, не за продукт а за рекламата на тоя продукт. Защото точно това излиза.

И аз никога не съм хейтил за айфона - хубав продукт е, спор няма, но точно на тази цена - хайде нема нужда.

Link to comment
Share on other sites

На коя цена ? На всеки 2 години си купувам актуалният модел за около 1100-1200лв 32Г.

HTC One M8 e около 1000лв..... не виждам голяма разлика..... не виждам и причина да го предпочета пред айфона. 

Galaxy S5 e пак около 900-1000лв. 

 

 

Стига вече с тая цена колко бил по-скъп щото реално отдавна конкурентите го гонят по цена, за качество на изработка просто не виждам смисъл да се коментира. 

А и слабо ме интересува че на някой цената му се вижда висока сравнена с еди си кой китайски модел xiomi miomi и незнам си какво. 

Link to comment
Share on other sites

Глобул искат 1300 за S5. Едва ли някой си взима M8, G3, S5, Note ... заради цената :)

Супер много ме забавлявате с тази изработка. Човек ще рече, че се разпадат тези телефони или нещо подобно :)

Link to comment
Share on other sites

Т.е. искаш да кажеш че изработката и материалите при самсунг/хтц/ксиоми са съпоставими с тези на ябълките ?  :Facepalm:  :Facepalm:

 

ps : гледам бая балъци има....

http://nixanbal.com/nov-rekord-ot-apple-porachkite-na-iphone-6-i-iphone-6-plus-sa-prehvarlili-4-miliona-za-parvite-24-chasa#disqus_thread

Link to comment
Share on other sites

Блажени са тези, които си мислят, че горепосочените продукти не се произвеждат на едно и също място...

 

Просто перфектната инфографика....

снимката е дълга.

 

 

iPhone-infographic.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Т.е. искаш да кажеш че изработката и материалите при самсунг/хтц/ксиоми са съпоставими с тези на ябълките ?  :Facepalm:  :Facepalm:

 

ps : гледам бая балъци има....

http://nixanbal.com/nov-rekord-ot-apple-porachkite-na-iphone-6-i-iphone-6-plus-sa-prehvarlili-4-miliona-za-parvite-24-chasa#disqus_thread

Искам да кажа, че нямам никакви проблеми с изработката на телефоните ми. Работят си, нито гаранция се е налагало да ползвам, нито съм имал проблеми. 

Какво повече трябва да очаквам от тях ? :) 

Съответно какво носи като бонус айфоуна? Преди лягане да си повтарям "телефона ми е с по-добри материали от телефона ти" ... Чудничко :))

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...