Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абе като спомена тигров комар вчера и днес в офиса убивам 3 комара много странни. Черни, с бели раета по краката. Не са като досегашните кафеникави дето съм виждал. Да не е от тия.

Link to comment
Share on other sites

Сега потърсих какви са: баш такива са деба.
 

 

В Европа е обявен за неизтребим. Тигровият комар пренася вируси, предизвикващи треска с инфекциозен характер - Денга и Чикунгуня. Денга протича с двукратно повишаване на температурата, болки в ставите и мускулите, екзантем и нерядко с хеморагичен синдром. Симптомите са като на грип, морбили, скарлатина, малария, папатациева треска, коремен тиф, ревматизъм. До момента не е разработено лечение за Денга.

Да бе само малария.

 

Иначе, защо реши, че снимката на Наско е нужна за цензура? Няква девойка се наплискала я с нивея, я с айран, а с някъв крем и ти реши да цензурираш поради някакви причинно следствени връзки.

Link to comment
Share on other sites

Сега потърсих какви са: баш такива са деба.

 

3426019.jpg

 

Пак казвам - не се тревожи, този комар у нас не е опасен. Иначе досега да сме изпукали като тахтаби.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

още два размера за екраните- пак ще се ебават с разработчиците на приложения :) :) Според мен 5" е вече много, 5.5 направо неудобно за работа. Истианта е някъде между 4.7" и 5"

ПП, те верно ли чак сега ще пуснат на телефоните възможност за завъртане на картината докато си в менютата?

Link to comment
Share on other sites

Убийствени и "НУЖНИ" днес и СЕГА! 

 

  • A faster Apple A8 processor, which Apple claims is 25 percent faster than the previous processor.
  • A better battery life than the iPhone 5s.
  • "Ion-strengthened" Retina HD resolution displays.
  • The iPhone 6 is only 6.8 millimeters thick and the iPhone 6 Plus is 7.1 millimeters — both thinner than the 7.6-millimeter iPhone 5s.
  • An improved FaceTime camera capable of HDR photo and video, and burst mode for selfies.
  • A new NFC payment system called Apple Pay that lets people pay with their iPhone 6 and iPhone 6 Plus.

Вадете шублерите, също така се пазете от словесната еякулация на Тим Кук...

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми прави впечатление, че Епъл изкопираха на 100% продуктовата линия на Самсунг? Основен модел телефон с 4.7'' екран (Galaxy S серията), фаблет с по-голям екран 5.5'' (Galaxy Note серията) и накрая часовник интегриран с телефона (Galaxy Gear). Смях в залата. :lol:

 

 

ПП. Стив Джобс сигурно се върти в гроба си.

Link to comment
Share on other sites

Смях и то силен... Напълно съгласен с последния ред.

 

НО - глей ся к'во ще настане като се врежат фанатиците.... Бъззз, бъзз, бззз  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мислех, че схващането на прасец е болезнено. Одеве ми се схвана долната част на бедрото - направи взех да виждам кадри от детството си. Няма такова разсънване, все едно съм си бил кофеин във вените.

Link to comment
Share on other sites

От едно известно време насам ползвам за афтършейв балсама на Нивеа. Нали знаете как човек си слага афтършейва на ръката и после го плесва на лицето си? Е, когато го правите с тоя балсам, не се поглеждайте в огледалото....

Що...? Иде ти да си посегнеш ли? :))

Link to comment
Share on other sites

http://www.minideal.net/xiaomi-mi4-smartphone-snapdragon-801-quad-core.html

 

Ебал съм ти iPhone 6.... След като си поиграх с mi3, мога само да си представям какво ще прави 4-ката...

За Коледа ще се обзаведа, отсега усещам...

Link to comment
Share on other sites

iPhone си е iPhone и всички други са под него ;). Аз лично смятам да се обзаведа с новият модел. Ще ми е третият! Иначе на една приятелка и поръчах Mi4. Чакам го само да пристигне.

Link to comment
Share on other sites

Поредната глупост. Много от изброените неща си ги има от години. Смешни са ми как почти всички които пискат против iPhone, никога не са притежавали такъв и не следят развитието му.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...