Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

:popcorn:

 

Чудя се коя от двете групи ми е по-забавна. Ама май айфонаджиите са шампиони. Пяна им избива на устите, когато някой изрече богохулственото предположение, че платформата им не е съвършена :lol:

Link to comment
Share on other sites

iPhone си е iPhone и всички други са под него ;). Аз лично смятам да се обзаведа с новият модел. Ще ми е третият! Иначе на една приятелка и поръчах Mi4. Чакам го само да пристигне.

 

За теб да кажем не е изненадващо да сбъркаш трети път. ОБАЧЕ! Що така приятелката иска китайче? Дън'би да не вярва в секти? 

 

Поредната глупост. Много от изброените неща си ги има от години. Смешни са ми как почти всички които пискат против iPhone, никога не са притежавали такъв и не следят развитието му.

 

Кое развитие по-точно - по вертикала? 

 

================================

 

BxG-RgPCAAAjbVr.png

 

:effemine2:  :effemine3:  :effemine2:  :effemine2:  :effemine3:  :effemine2:

Link to comment
Share on other sites

ОБАЧЕ! Що така приятелката иска китайче? Дън'би да не вярва в секти?

Това не ме засяга. Каквото искат хората това им поръчвам и доставям.
Link to comment
Share on other sites

Мхм, само дето по груби спомени Самсунг изкараха телефон с подобен дизайн преди айфон1, ама хайде. :) И имат телефон часовник сигурно преди още 10 години :) И Бил Гейтс показа "таблети" преди 10-на години също. Някакво странно име му бяха сложили, само че не го наложиха. Епъл са добри в маркетинга, безспорен факт, ама да ми изкарвате че едва ли не са давали акъл на Александър. Бел...

Уж 4" на екрана бяха превъзходни - хоп нови размери и резолюции, и разработчиците на приложения се видяха в чудо докато успеят да нагодят приложенията от "божествения" размер на екрана към новите :) И едните са хубави и другите, на кой квото му харесва, обаче фенското пънене на епълските фенове ми идва малко в повече.

Имаше един виц - Какво трябва да направиш да разбереш, че някой си е взел нов айфон? Нищо, той сам ще ти каже ;)

Ай със здраве, аз излиззм в отпуска

Link to comment
Share on other sites

Ай честито, Слакър!  :laughing:

 

Ти ся като ги пуснат тия новите дъски, седи глей мача какво шоу ще е пак пред магазините от малоумници  :grin:

 

=================

 

Някой ако иска ЕКО точки да казва, че ми се мотат няколко из портфейла. Май промоцията е до края на месеца.

Link to comment
Share on other sites

Има ли андроидски телефон от 2011 година, който да върви добре с последния андроид ?

Трудно.Няква орязана версия може би ще тръгне.

Link to comment
Share on other sites

Има ли андроидски телефон от 2011 година, който да върви добре с последния андроид ?

Има.

Samsung I9100 Galaxy S II

 

Трудно.Няква орязана версия може би ще тръгне.

 

Кое е трудно? На Samsung I9100 Galaxy S II последната официална версия на Андроид е 4.1.2.Ако искаш по-нова отиваш да четеш и избираш  примерно в xda-developers.

 
Link to comment
Share on other sites

 

Има.

Samsung I9100 Galaxy S II

 

 

Кое е трудно? На Samsung I9100 Galaxy S II последната официална версия на Андроид е 4.1.2.Ако искаш по-нова отиваш да четеш и избираш  примерно в xda-developers.

 

 

 

Не съм много запознат с андроидите, но в момента мисля, че са на 4.4.*.  Иначе като гледам, че телефона има 1 ГБ рам смятам, че няма да му върви много добре последната версия и четенето ще е ненужно.

Link to comment
Share on other sites

За това казах някоя по-орязана версия.За моята бричка(Xperia x10 mini pro) също има 4.1,но след 1-2 опита се отказах.Аз съм си с 2.3.7 докато не събера достатъчно пари за едно леново :) 

Link to comment
Share on other sites

Не съм много запознат с андроидите, но в момента мисля, че са на 4.4.*.  Иначе като гледам, че телефона има 1 ГБ рам смятам, че няма да му върви много добре последната версия и четенето ще е ненужно.

За какво толкова държиш да е последния Андроид?Ако нямаш сериозна и основателна причина интересът ти е напразен.Много апарати си работят пълноценно и с всички приложения от маркета и на Андроид 4.1.2.За Галакси С2 не си прав-погледни примерно това  и това

Link to comment
Share on other sites

Абе те да са живи и здрави Епъл, няма лошо, но просто начина на представяне дразни... То са едни раздувки, едни превземки, едни чудеса... Ще кажеш, че е открит успешен метод за телепортиране, примерно, а не поредната дъска, за която глупаците ще похарчат сума пари без да знаят защо... Басирам се ,че ако Епъл пуснат някакъв Айфон просто с различен свят на корубата и го кръстят примерно 6Р, то веднагически безмозъчната секта ще го изкупи. И самата презентация между другото е точно сякаш някой пастор надъхва сектата. На 100% без изключение... 

Link to comment
Share on other sites

Нищо не разбираш Видете. Това вероятно е защото си аматьор и отделно от това пиеш Пиринско. Или по - скоро е в следствие от това. Галин може да потвърди.

 

От няколко дена постоянно си пускам една песен. Много интересно се е получило с речта на Чарли Чаплин по средата. Според мен най - великата реч в историята на киното.

 

Link to comment
Share on other sites

iPhone си е iPhone и всички други са под него ;). Аз лично смятам да се обзаведа с новият модел. Ще ми е третият! Иначе на една приятелка и поръчах Mi4. Чакам го само да пристигне.

Дай отзиви за mi4, ако го разцъкаш!

Link to comment
Share on other sites

Нищо не разбираш Видете. Това вероятно е защото си аматьор и отделно от това пиеш Пиринско. Или по - скоро е в следствие от това. Галин може да потвърди.

 

Страшен довод, страшна логика!  :laughing:

 

Онази снимка горе с Нексус 4 казва всичко относно "великата иновация". :grin:  

Link to comment
Share on other sites

Понеже беше писано че i9100 не бачкал добре на 4.4.4... Ами аз всеки ден го ползвам нон стоп... И тва е до сега най-добрия софт (neat rom). А съм минал през всяка версия на андроид, която е излязла.

Link to comment
Share on other sites

Страшен довод, страшна логика!  :laughing:

 

Онази снимка горе с Нексус 4 казва всичко относно "великата иновация". :grin:

Аз какво казвам, че си аматьор. Тази снимка точно е пълна с глупости. Много от нещата които са изброение като новости ги има от години. Хората обаче вярват на всяка глупост която видят. Още сутринта написа, че почти всичко в тази снимка е лъжа.
Link to comment
Share on other sites

А защо тогава официално не го поддържат, щом върви ? Все трябва да има някаква причина ?

 

Може и да е чист търговски трик. Още повече, това означава да пишат и нагласят софтуер за още един телефон, при това - доста стар, което, знаеш, не е много изгодно.

Link to comment
Share on other sites

Кое точно е глупост в нея? Погледни я внимателно отново, като "експерт".  :laughing:

 

Всъщност ти потвърждаваш това, което искат да кажат с нея, без значение преувеличено или не.

 

А аз няма да си простя, че се набутах да купя тенекето на Епъл. И до ден днешен ми иде да го прасна в земята, както и на баща ми де, който си къса нервите с него всеки ден... Но всеки прави грешки де, важното е да се поучаваме от тях... Сега вече много добре знам - никога вече Айфон! Пък вие си ги ползвайте със здраве. Само не се напъвайте да ни убеждавате, че са космически совалки. И не подскачайте, когато цял свят се подиграва на сектантските глупости на Епъл... То си е смешно отвсякъде... 

Link to comment
Share on other sites

... а не поредната дъска, за която глупаците ще похарчат сума пари без да знаят защо...

E как що бе, този!?! Мноо ясно що. Щото има нагризана ябълка от задната си страна ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...