Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Моля не забравяйте, че тенекията на айфона е ръчно изкована от елфи и феи, стъклото е правено от диамантен пясък в лабораториите на НАСА, а пластмасата е забъркана от най-великите химици на Дюпон. Разбира се е и осветен от Пастор Малдонадо....  

 

И после хората що се подигравали.... 

 

Абе някой не твърдеше ли миналата година, че е измислен най-великия и перфектен дисплей като размер и по-голям няма да има??? Или нещо съм забравил около тия изхвърляния?  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Изглежда всичката телевизионна помия започва тази вечер...Усещам малоумни лъчения само като мина покрай телевизора... Ако има нещо, което се развива с главоломен прогрес в тази държава, то това е простотията и тъпотията...

Link to comment
Share on other sites

Усещането да пипаш нещо изпипано до последният минимален детайл...

Имах последователно 4s и 5-ца.Купих ги от любопитство за да видя с какво толкова успяват Епъл да промият мозъците на феновете си....и не видях нищо,което да си струва парите.НИЩО.Куца и смотана ос с маса ограничения,липсата на неща които ги имам в телефони отпреди 5-6 години.Имам се за трезво мислещ човек но не видях едно едничко нещо,което да дава преимущество на айфон над останалите...Нещо за което да си струва да извадя 1300 кинта и да ги платя с кеф,така както платих по малко от половината за Sgs4.И не е като да нямам поглед върху нещата-ползвам смартфони още от ерата на Нокия и Симбиан имал съм няколко на Htc(между другото съм им фен още от времето когато бяха с уин.)Samsung 3-4 модела предимно флагманите за момента,Xiaomi mi2s за малко и 3-ка...Приказките,че айфона е изпипан до последния детайл толкова издишат че няма на къде повече-всичките ги правят във фабриките на Фокскон в Китай,като изключим флагманите на марките- серии от Самсунг в Корея(моят е такъв :) )и Htc в Тайван.Ако човек е ползвал Нокия с фенерче айфона ще му се стори интересен,но ако предишния телефон е бил някой флагман с андроид-никакъв шанс,поне за мен.Това го казвам като абсолютно непредубеден към марката Епъл,нямам нищо против тях и продукцията им,тъкмо обратното.Бих си купил отново айфон,дизайна им е ок. стига да премахнат ограниченията на ос които налагат над иначе добрия хардуер.

Link to comment
Share on other sites

Усещането да пипаш нещо изпипано до последният минимален детайл...

Поне аз си избирам телефоните според функционалността им, разбира се важно е и да са ми удобни за ползване. 

От там нататък няма особено значение дали това удобство е постигнато с пластмаса, метал, стъкло или нещо друго. 

То защото и много има какво да се изпипва. Предният панел е стъкло, остават задният и канта отстрани. До вчера се обяснявахте как ръбатият дизайн е по-удобен, сега и епъл минаха на по-заоблени, та разликата остава в материала на канта и задният панел. 

Човек ще каже, че обсъждаме автомобил, а то става дума за 5 елемента

И всъщност какво имаш срещу M8 например? Не ти е достатъчно изпипано ли ? Не е и пластмасов.

Link to comment
Share on other sites

Еххх, няма ли някой да пусне тема "помощ в избора на кола/пералня/печка/прахосмукачка"... Че да се свърши с тоя айСпор.

Link to comment
Share on other sites

но не видях едно едничко нещо,което да дава преимущество на айфон над останалите...

 

Липсата на идиотски бъгове, които ти осмукват батерията за 2-3 часа без да правиш нищо. Липсата на лаг когато превключваш между приложенията и при скрола в менютата - т.е. хващаш с пръста и местиш... и където си хванал това все едно е залепено за пръста ти а не екрана да прави приблизително същите неща като пръста ти ама не съвсем... или с 1/4 секунда закъснение. Викаш голяма работа, нали? Ама като поработиш малко и почва да ти идва неадекватно другото и дразни. Колкото до материалите не мисля да коментирам - всеки си има вкус.

 

Между другото сега съм с Galaxy Active, преди бях с Note 2, преди това с разни HTC-та и Galaxy-та (от 1вото, през 2 после пропуснах 3 май само)... и то основно заради няколко приложения, едното от които SwiftKeyX  

 

И не схващам какво му е по-скъпото на айфона след като флагманите на htc / samsung са на аналогични цени - т.е. разликата не е в пъти а проценти при това не много. 

 

 

Дядо, долу в ляво има един ноут който обяснява точно това... :)

 

Ъхъ, някак с малки буквички че да не разваля хубавата картинка. Както казал - малоумна калкулация правена от бакалин. Те такива селски идиоти има във всеки блок по няколко даже. 

 

Ти не беше ли с някъф смартфон HTC ли кво беше ? 

 

Със Самсунг всъщност и една Нокия, че да не остана без телефон като му свърши на самсунга батерията (а тя свършва ако случайно забравиш да си изключиш auto rotate-a - този бъг май го оправиха вече, или ако ползваш GPS на батерия за над 40-50 минути и си толкова загубен че имаш само 1 батерия а не си купил и резервна, или пък поредната версия на скайп или друго приложение вземе че започне да прави идиотщини и ти забравиш да го спреш навреме).

 

Таблета ми е iPad и определено е 1000 пъти по-адекватен от аналогичните андроиди. За някои подробности по браузърите и настройките на VPN-a по-хубаво да не почвам, че се нервирам всеки път като се сетя.

 

Всичко си има кусури - досега айфон не можех да се прежаля заради кривата им клавиатура, липсата на desktop и още няколко други дреболии, които нормален човек сигурно няма да ги забележи. Факт е че всичките операционни системи ме нервират, но всяка по различен начин за да ми е по-интересно и да не свиквам...

Еххх, няма ли някой да пусне тема "помощ в избора на кола/пералня/печка/прахосмукачка"... Че да се свърши с тоя айСпор.

Ми той кръстника каза за матраците ама го отсвирихте

Link to comment
Share on other sites

Тъй наречената реклама тип "25-ти кадър". Гледай внимателно как се появява един кадър с реклама на Сървайвър. Ако искаш, питай Гошо за 25-тия кадър и пак гледай клипчето :)

Link to comment
Share on other sites

10518017_876622309032254_165505147180648

 

Inventor Nikola Tesla was born 158 years ago today. The inventor spoke eight languages, and had a photographic memory—he could memorize and recite entire books, as well as visualize and build devices without writing anything down.

Link to comment
Share on other sites

Имах последователно 4s и 5-ца.Купих ги от любопитство за да видя с какво толкова успяват Епъл да промият мозъците на феновете си....и не видях нищо,което да си струва парите.НИЩО.Куца и смотана ос с маса ограничения,липсата на неща които ги имам в телефони отпреди 5-6 години.Имам се за трезво мислещ човек но не видях едно едничко нещо,което да дава преимущество на айфон над останалите...Нещо за което да си струва да извадя 1300 кинта и да ги платя с кеф,така както платих по малко от половината за Sgs4.И не е като да нямам поглед върху нещата-ползвам смартфони още от ерата на Нокия и Симбиан имал съм няколко на Htc(между другото съм им фен още от времето когато бяха с уин.)Samsung 3-4 модела предимно флагманите за момента,Xiaomi mi2s за малко и 3-ка...Приказките,че айфона е изпипан до последния детайл толкова издишат че няма на къде повече-всичките ги правят във фабриките на Фокскон в Китай,като изключим флагманите на марките- серии от Самсунг в Корея(моят е такъв :) )и Htc в Тайван.Ако човек е ползвал Нокия с фенерче айфона ще му се стори интересен,но ако предишния телефон е бил някой флагман с андроид-никакъв шанс,поне за мен.Това го казвам като абсолютно непредубеден към марката Епъл,нямам нищо против тях и продукцията им,тъкмо обратното.Бих си купил отново айфон,дизайна им е ок. стига да премахнат ограниченията на ос които налагат над иначе добрия хардуер.

Точно това е и моето мнение! Отказах се от iPhone заради iOS, иначе като скорост и усещане, телефонът си беше добре. 

Да се говори обаче, че Ми3 лагва е просто наивно. Явно не сте пипали такъв телефон. MIUI въобще е най-добрият UI, който съм ползвал!

Link to comment
Share on other sites

Тъй наречената реклама тип "25-ти кадър". Гледай внимателно как се появява един кадър с реклама на Сървайвър. Ако искаш, питай Гошо за 25-тия кадър и пак гледай клипчето :)

Примигна нещо но не го видях ясно, затова питах. 

 

Nikola Tesla...

Велик човек

Link to comment
Share on other sites

Ако се апстрахирате , че е български отбор играят много добре . Днес за първи път ги гледам и съм приятно изненадан . 

ЕДИТ : ГРЕДА ахехаехеххеахахехехахахеххае :) :) :) :) 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...