Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Мисля си, че днешния ден трябва да е един от най-почитаните ни празници. Щото не "братска" Русия, не Великите Сили, не НАТО, ами самия ни народ се е дигнал и противно на всички - са обединили разкъсаната България. Днес ми се струва, че българите са по-разединени и по-разкъсани, отколкото когато България е била разделена на две... Честит празник!

  :thumbsup:  Честит празник!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Днес преживях най - жестокият махмурлук който съм имал някога. По принцип никога нямам. Колкото и да съм пил, на следващият ден съм свеж и нищо ми няма. Днес беше някакъв кошмар. То не беше виене на свят, тотална отпадналост, не мога да се изправя. Кошмар си беше. И това цялото нещо причинено от вино розе. А и не беше много количеството. Явно някакво менте съм уцелил.

Link to comment
Share on other sites

Какво вино си пил?

Май беше розе от винпром Свищов. Бях на рожден ден и това ми дадоха. Иначе пия доста вино и най - много ми харесват вината на братя Минкови. Cycle по - точно.
Link to comment
Share on other sites

Днес преживях най - жестокият махмурлук който съм имал някога. По принцип никога нямам. Колкото и да съм пил, на следващият ден съм свеж и нищо ми няма. Днес беше някакъв кошмар. То не беше виене на свят, тотална отпадналост, не мога да се изправя. Кошмар си беше. И това цялото нещо причинено от вино розе. А и не беше много количеството. Явно някакво менте съм уцелил.

 

Ти явно изобщо не си се напивал съществено...  :grin:

 

В тоя ред на мисли - все по-често ще ти се случва с годините след напиване... Като бяхме млади и ние ставахме и продължавахме...  

Link to comment
Share on other sites

Лоши хорааааааааа! Лошииииииии!!! Докато чакам да излезе новото Метро 2033, попаднах на "Вселенная Метро 2033"...Пак безсънни нощи... Бахти, тъкмо се чудех кво да чета...Отварям шишето с лековитото биле и почвам. Не ме търсете, под земята съм!

 

http://ru.metro.wikia.com/wiki/%D0%92%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D0%9C%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE_2033

Link to comment
Share on other sites

Тц. Клоуне, експресно се изстрелях към София на зъбар, че на хасковските им нямам вече доверие. 

Link to comment
Share on other sites

На HP да им го набутам до гърлото. Да им е*а майката кирлива. Два дена се мъча да подкарам драйверите на един лаптоп, който уж съпортва вин7 според официалния им сайт, ама след неравностойна битка и 200000 допълнителни програми за драйвери, не успях да накарам тъчпада да работи като хората + 3те усб-та и слота за сд карти. Наложи се да запиша вин 8.1 .............. Само да ми остане време и ще се свържа със съпорта им да ги насера.

Link to comment
Share on other sites

Подготви се психически да не ти отговорят. Ние сме им корпоративен клиент и не си отговарят по няколко седмици на тикетите и накрая затварят. Та трябва СЕО-то и sales да им дигат гири, че да си мръднат пръста. НР са изпратени от господ за наказание на всичките непослушни админи и IT-та...

Link to comment
Share on other sites

Аз като работя уж за тях кво да правя :D Лошото е че повечето проблеми на продукта,който съпортвам са от липса на опит и неправилна настройка.Тия индийци и араби са много зле :( 

Link to comment
Share on other sites

Далеч не само на теб - винаги в ситуации, в които се изисква повече ум от този на шимпанзе викай управителя на офиса. Това е най-добрия ти шанс да спестиш нерви и евентауално да получиш адекватно обслужване. 

 

========================

 

От едно известно време насам ползвам за афтършейв балсама на Нивеа. Нали знаете как човек си слага афтършейва на ръката и после го плесва на лицето си? Е, когато го правите с тоя балсам, не се поглеждайте в огледалото....  

Link to comment
Share on other sites

Нали знаете как човек си слага афтършейва на ръката и после го плесва на лицето си? Е, когато го правите с тоя балсам, не се поглеждайте в огледалото....  

 

=CENSORED=

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...