Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Да, има само един сервиз ТРАКИЯ - до Пулпудева. На практика това е ТПК ТРАКИЯ, която извършва множество дейности. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абе то не е лошо да има донори, щото доста хора чакат за трансплантации, ама дано донорите не са от групата на блъснатите от мотористи. То тия повече успех щяха да имат в цирка, ама само някои от тях, понеже не всички са достатъчно добри, предвид оня, дето се изръси почти под колата на кръговото на "Източен" и "6-ти септември".

 

П.П. Абе къде им слагат регистрационните табели на тия пистарки (ако изобщо им слагат), че май на никоя не видях такава...

Link to comment
Share on other sites

Абе то не е лошо да има донори, щото доста хора чакат за трансплантации, ама дано донорите не са от групата на блъснатите от мотористи. То тия повече успех щяха да имат в цирка, ама само някои от тях, понеже не всички са достатъчно добри, предвид оня, дето се изръси почти под колата на кръговото на "Източен" и "6-ти септември".

 

П.П. Абе къде им слагат регистрационните табели на тия пистарки (ако изобщо им слагат), че май на никоя не видях такава...

Всъщност тия лайна карат моднати точно за такива изпълнения моторетки. И да, пирати са от всякъде! Нямат фарове, нямат мигачи, нямат номера.

Подозирам и, че имат твърде много общо с невъобразимата гюрлутия от форсирани моторетки в двора на панаира .страната от към пожарната). Вероятно се готви някакво мероприятие там, но ми е интересно кой изобщо им е позволил да излизат по улиците на града с тези технически недоразумения?

 

П.п. Пламене, на много от т.н. "пистарки", номерата им се намирап плоско поставени под задния калник! Още една интересна чуденка, кой, аджеба, е одобрил подобно място за рег. номера!

Link to comment
Share on other sites

Абе то не е лошо да има донори, щото доста хора чакат за трансплантации, ама дано донорите не са от групата на блъснатите от мотористи. То тия повече успех щяха да имат в цирка, ама само някои от тях, понеже не всички са достатъчно добри, предвид оня, дето се изръси почти под колата на кръговото на "Източен" и "6-ти септември".

 

П.П. Абе къде им слагат регистрационните табели на тия пистарки (ако изобщо им слагат), че май на никоя не видях такава...

Под опашката естествено, за да не го лови ни камера, ни дявол, ни полицейско око като мине покрай него. Или се слагат две черни ленти на последните две цифри, пак върши работа. Може и хич да нямат номера, така или иначе на кука не се спира в БГ щом си с мотор.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност тия лайна карат моднати точно за такива изпълнения моторетки. И да, пирати са от всякъде! Нямат фарове, нямат мигачи, нямат номера.

Подозирам и, че имат твърде много общо с невъобразимата гюрлутия от форсирани моторетки в двора на панаира .страната от към пожарната). Вероятно се готви някакво мероприятие там, но ми е интересно кой изобщо им е позволил да излизат по улиците на града с тези технически недоразумения?

 

П.п. Пламене, на много от т.н. "пистарки", номерата им се намирап плоско поставени под задния калник! Още една интересна чуденка, кой, аджеба, е одобрил подобно място за рег. номера!

 

В Панаира имаше мероприятие точно на тема каскади и точно с мотори. Галицин, не виждаш ли, че Весо 100 снимки постна от там - все с мото палячовци. 

 

Под опашката естествено, за да не го лови ни камера, ни дявол, ни полицейско око като мине покрай него. Или се слагат две черни ленти на последните две цифри, пак върши работа. Може и хич да нямат номера, така или иначе на кука не се спира в БГ щом си с мотор.

 

Много умно, Стефчо, много умно...

Link to comment
Share on other sites

В Панаира имаше мероприятие точно на тема каскади и точно с мотори. Галицин, не виждаш ли, че Весо 100 снимки постна от там - все с мото палячовци. 

 

 

Много умно, Стефчо, много умно...

Че къде да ги видя бе, Видене?

Шит бука си го ползвам само, когато някой да направи простотията да линкне нещо от него, а тук подобни снимки не съм мернал...

Link to comment
Share on other sites

Е не...дайте да си разказваме приказки от 1001 нощ. Имам приятел който показа среден пръст на камерата с висока скорост, и не познавам човек с мотор, който да е спрял да палка. Сичката газ в дъно и да го няма. За кво са ги взели тия мотори иначе? То е ясна картинката. Няма кво да се залъгваме.

Link to comment
Share on other sites

Никой не се залъгва, картинката е ясна. Колкото и мощен мотор да вземе, простака си е простак. И ако някого такива изпълнения го изпълват с кеф, то той не е много далеч от горната категория.

Link to comment
Share on other sites

Е не...дайте да си разказваме приказки от 1001 нощ. Имам приятел който показа среден пръст на камерата с висока скорост, и не познавам човек с мотор, който да е спрял да палка. Сичката газ в дъно и да го няма. За кво са ги взели тия мотори иначе? То е ясна картинката. Няма кво да се залъгваме.

 

Стефчо, то и аз познавам чукундури и малоумници. Ясна е картинката защо като ги спрат тия боклуци и се заяждат с тях значи... Що не вземеш да се пробваш в Чикаго да не спреш на полицай? Ще ми е много весело да разкажеш какво ще ти се случи. 

Link to comment
Share on other sites

Има и друг номер който правят. Като видят полицай, вдигат предната гума и опашката с номера гледат към земята.

Link to comment
Share on other sites

Отдавна не бях срещал изречение над една страница. Общо 28 "и/или" и 43 ";" - голяма веселба :)

 

Напълно те разбирам, на мен превода за държавния ми изпит беше 23 реда, 2 изречения, няма такава веселба. :D

Link to comment
Share on other sites

Никой не се залъгва, картинката е ясна. Колкото и мощен мотор да вземе, простака си е простак. И ако някого такива изпълнения го изпълват с кеф, то той не е много далеч от горната категория.

Не е нужно да е мощен и с едно 70 коьово Сузуки SV стават номерата. Не е задължително да BMW S1000RR. :)

 

Стефчо, то и аз познавам чукундури и малоумници. Ясна е картинката защо като ги спрат тия боклуци и се заяждат с тях значи... Що не вземеш да се пробваш в Чикаго да не спреш на полицай? Ще ми е много весело да разкажеш какво ще ти се случи. 

Защото тука тия неща са много сериозно наказуеми. Първо номерата са там където трябва да бъдат, без значение дали е чопър или 200 коня пистак. И чичко полицай реже главата от глезените за изпълнения. Аз лично не вендъж съм карал по-бързо от мотористите. Много рядко да видиш моторист да прави изпълнение, но тогава се губи смисъла и от мотор и от мощност и от всичко. По-добре колело да кара като не може да му навие масура. Дори и между колите не карат, а си чакат в трафика...нелепица голяма.

Link to comment
Share on other sites

Културен шок, а?  :lol:

Не. Сам знаеш що за трафици се образуват в големите градове и ако имам мотор....това ще е нещото, което ще избегна. ;) Не, че всички са примерни. Един караше в аварийната лента...явно е карал докато не стигне до щатска(магистрална) полиция. :D

 

И особено в жегите и с костюм ако си...заеби тоя трафик :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Защото тука тия неща са много сериозно наказуеми.

 

Я виж как сам си си отговорил. :)

Link to comment
Share on other sites

Защото тука тия неща са много сериозно наказуеми. Дори и между колите не карат, а си чакат в трафика...нелепица голяма.

 

Тук при нас е нелепица да ги мързи да издирват и залавят малоумниците. Затова действа естественият подбор, като за съжаление обаче често страдат съвсем невинни участници в движението... 

 

А там хората са въвели ред и дисциплина, няма селски тарикати и наказанията са адекватни и безпощадни. В смисъл прави се това, което ТРЯБВА да се прави - без компромиси и лигавщини. 

Link to comment
Share on other sites

Ааа, май имаше едни до Източен и Мария-Луиза - излязоха да ги гледат. А може и сот-аджии да са били, не се вижда добре.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност тия лайна карат моднати точно за такива изпълнения моторетки. И да, пирати са от всякъде! Нямат фарове, нямат мигачи, нямат номера.

Подозирам и, че имат твърде много общо с невъобразимата гюрлутия от форсирани моторетки в двора на панаира .страната от към пожарната). Вероятно се готви някакво мероприятие там, но ми е интересно кой изобщо им е позволил да излизат по улиците на града с тези технически недоразумения?

 

П.п. Пламене, на много от т.н. "пистарки", номерата им се намирап плоско поставени под задния калник! Още една интересна чуденка, кой, аджеба, е одобрил подобно място за рег. номера!

Да , а трима от участниците в обиколката из града са световният шампион на стънт американец и двама европейски хърватин  и австриец, а нашите ги водят из града.

Link to comment
Share on other sites

Няма никакво значение какви са, на улицата нямат работа да се лигавят с тия мотори. 

 

Днес всички светофари по Цариградско на изток от гробищата не работят... Интересен начин да се повиши напрежението... И възможностите за катастрофи.

Link to comment
Share on other sites

Няма никакво значение какви са, на улицата нямат работа да се лигавят с тия мотори. 

 

Днес всички светофари по Цариградско на изток от гробищата не работят... Интересен начин да се повиши напрежението... И възможностите за катастрофи.

 

Ти па ся за едни светофари... При положение че 2 моста над Марица не могат да се ползват, кво ти пука за светофарите

Link to comment
Share on other sites

Баси....да се регнеш специално във форума, само за да попиташ 'някой' "колко пари иска за телефона", а тоя 'някой' през 2005-та просто е търсил същия телефон. Знаех, че голяма част от хората вече не могат да пишат смислено, но сега виждам, че май се отнася и за четенето...че и снимки даже иска...ама май всичкото идва от писането на шльокавица - никой не я разбира. :drunk:

Link to comment
Share on other sites

Като стана дума за светофари, направи ми добро вЧепетление, на светофара на Илиянци има таймер в самия зелен цвят.Лошото е, че май това е единствения в града :D

Link to comment
Share on other sites

бати хейтърите сте станали в тоя форум.... нали се сещате че повечето от тия мотори са "стънт" такива и по всяка вероятност са в БЕЗУПРЕЧНО състояние понеже от това зависи живота на каращият го, кви технически недоразумения кви 5 леа ? хората са професионалисти не може да ги принизявате до "донори" щото на вас моторите не ви харесват, що глупости се изписаха.....  :Facepalm:  :Facepalm:

 

 

 

пс: повечето полицаи в момента в който те видят че си с каска дори не си правят труда да махат с палка.. 

пс 2: има наистина много тъпаци с мотори ама подобни генерализирания дето ги правите тука 5-6 човека с неща които не харесвате/разбирате са повече от смешни  :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...