Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Василе, започваш да се излагаш - ако ще и световни шампиони да са, номерата им нямат място из улиците и останалите хора из тях. Ако им опразнят града, за да си покажат номерата - хубаво, ама в противен случай да си карат и спазват правилника, така че изобщо не виждам какви хейтъри ти се привиждат... :online2long:

 

П.П. Баси, значи всеки дето е по-добър или се е почувствал такъв да се мота из улиците и да се прави на велик по кръстовищата насред други коли, пресичащи баби и търчащи деца.

 

П.П.2...и не ми казвай, че оня, дето се изръси почти под колата на кръговото е шампион в период на обучение. Из улиците на града се кара по правилник и това важи за всички, точка.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Васко, какви глупости дрънкаш? На кой му пука в какво техническо състояние са им моторите? По улиците на града НЕ Е МЯСТО ЗА КАСКАДИ! Има си места за тая работа. Тоя тъпак, който падна в колелото спокойно можеше да бъде прегазен или най-малкото да почупи нечия кола. Изпълненията на червен светофар мисля на подлежат на коментар от здравомислещи хора. Да не говорим какво може да стане ако някой пресича в тоя момент и "големият майстор" вземе че падне и изпусне мотора. Всъщност изобщо няма смисъл да се обяснява - очевадно е.  

Link to comment
Share on other sites

Той и ония, дето премаза детенцето на пешеходната пътека в Стара Загора и той може да е бил професионалист с джипа. Ама това не променя факта, че по правилник няма място там.

Нямам нищо против мотористите. Имам няколко добри приятели такива. Но имам много против малоумниците, които карат, сякаш са от рода МакКлауд. Тях наричаме донори.

Link to comment
Share on other sites

Да , а трима от участниците в обиколката из града са световният шампион на стънт американец и двама европейски хърватин  и австриец, а нашите ги водят из града.

А фактът, че си позволяват да си правят простотиите по необезопасено трасе (градски улици с не отклонено движение) не ги прави нещо по-различно от лайна ;) Нали се сещаш, че останалите участници в движението не са клонинги на Фитипалди, Сена и прочее карачески величия?

 

бати хейтърите сте станали в тоя форум.... нали се сещате че повечето от тия мотори са "стънт" такива и по всяка вероятност са в БЕЗУПРЕЧНО състояние понеже от това зависи живота на каращият го, кви технически недоразумения кви 5 леа ? хората са професионалисти не може да ги принизявате до "донори" щото на вас моторите не ви харесват, що глупости се изписаха.....  :Facepalm:  :Facepalm:

 

 

 

пс: повечето полицаи в момента в който те видят че си с каска дори не си правят труда да махат с палка.. 

пс 2: има наистина много тъпаци с мотори ама подобни генерализирания дето ги правите тука 5-6 човека с неща които не харесвате/разбирате са повече от смешни  :thumbsdown:

Ъъъъ..... WTF!?! Аз самият съм моторджия от повече от двадесет години, дюд :))

И, да... Лайнари са, които може и да карат монднати машинки за по емнайсе к пари, но интересното в случая е, че тези недоразумения са предназначени за каране единствено на пистата или циркаджийската арена.  И за да не започнеш да ми  обясняваш за тръпките и адреналина ще взема да те открехна че аз също имам сума сцепени каски, падане от мостове, гмуркане в река с мотор, баирски тъкли и прочее геройства, ама съм си правил простотиите, където им е било мястото! Като ме барнат бесовете и хващам гората или някое изоставено летище в зависимост от мотора, който съм карал в момента. И... никога не съм дивял по улиците на града ;)

Link to comment
Share on other sites

Има и още нещо важно - именно тези майстори и шампиони са хората, които трябва да дават пример на останалите. Защото е пълно с боклуци и малоумници, които утре ще тръгнат да им подражават по улиците и ще пострадат хора.  

Link to comment
Share on other sites

Начи, тряя се съберем софийските съфорумци и да се накъркаме. Ама без женките(Пешо, това важи и за теб).

Link to comment
Share on other sites

Любимото ми нещо е от работа като се прибера да ме завари друга работа, която не търпи отлагане.................. и това е вече втора седмица+шибаната настинка и ми идва нагорно. О, сън, колко липсваш ми ти.

И Виден много се е разхубавил от последната ни форОмна сбирка :laughing: :effemine2:

Link to comment
Share on other sites

Глупости!

Разни хора, разни идеали Може така да го кефи :). И точно ти да се чудиш, при положение, че ти разказваше случката за чудовищата по главната и екзалтираните репликите от съседна маса. :) :)
Link to comment
Share on other sites

Любимото ми нещо е от работа като се прибера да ме завари друга работа, която не търпи отлагане.................. и това е вече втора седмица+шибаната настинка и ми идва нагорно. О, сън, колко липсваш ми ти.

И Виден много се е разхубавил от последната ни форОмна сбирка :laughing: :effemine2:

 

Каква настинка бре?!?!?! У вас е 45 градуса!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Някъв кофти вирус върлуваше, мен ме прасна в гърлото - 4 дена не можех да преглътна нормално.

Link to comment
Share on other sites

Вчера обикалях из Технополис и разгледах телевизорите...  Някак си всико, което харесах, беше над 7000...  :grin:

 

Между другото тия извитите телевизори изобщо не ми харесаха... Така и не видях какъв е смисъла от извивката... За сметка на това моделите 4К на Сони ме хвърлиха в тъча... Идеше ми сам да си отхапя асофагуса като видях каква картина вадят... 

Link to comment
Share on other sites

Само дето я вадят от специално подготвени клипчета. Като го пуснеш този як телевизор към родната кабеларка и ще ти се ще да си го отхапеш асофагуса, само, че от яд задето си дал толкова пари, а нашите австралопитеци тук изостават и още излъчват на 500р сигнал.

Link to comment
Share on other sites

Ем Айдлър, нямам идея какво си правиш у вас на телевизора, не ти светя :) Повечето хора си използват телевизорите за гледане на телевизия. Иначе нямаше да се казва телевизор, нали? :)

Link to comment
Share on other sites

Много е добре човек да има 1-2 души във Фейса, които посещават БЕЗУМНО тъпи страници редовно. Така ползването на опцията HIDE ALL FROM... е изключително ефективно за една чиста стена...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това момиче ме омагьосва с гласа си, мога цял ден да я слушам, дори да чете некролози или протоколи от заседания на Парламента.

 

https://www.youtube.com/watch?v=EYW-r5wx1wc

Досадна е! :smile1:

Link to comment
Share on other sites

Начи, тряя се съберем софийските съфорумци и да се накъркаме. Ама без женките(Пешо, това важи и за теб).

 

У нас имам 2 литра ракия и 5 литра уиски...

Link to comment
Share on other sites

И у нас има пиячка. Боре, не се скатавай, кажи кво пиене има у вас. Пешо и той вече е под чехъл - трайка си. Котора ше се обади с нещо неочаквано :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...