Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ако не ме лъже паметта, вариолата е обявена за "победена" през 1980г. И май от тогава не са регистрирани случаи. В България унищожаването и започва през 30-те години на 20в, когато е прието за задължително ваксинирането. А и при нея боледуват хора от всякакви възрасти.

Link to comment
Share on other sites

да май варицела и морбили бяха тия ситните. Има някаква надежда да съм изкарал, понеже една съседка докторка, каза, че някои деца не им избиват толкова пъпки и не си личи че я изкарват,. Нейната дъщеря случайно е хванала като малка - имала 1 пъпка на гърба. Ще ми се да вярвам, че съм изкарал някоя на крак, че ако ме удари на дрЪти години....

Link to comment
Share on other sites

Говоря, че е подсъдна идиотщина да събереш болни и здрави деца, особено в парка.

Че това го правят всеки ден в детските градини :D

Link to comment
Share on other sites

Не и от опасна инфекциозна болест.

Това верно ли го мислиш :-/ В нашата група едно детенце с хепатит натръшка половината група и прати едната леля + учителка в болница...Raptor е прав в случая,шарката е по добре да се изкара като е малко детето.При възрастните особено жените остават белези,не дай си боже бременна жена...

 

Link to comment
Share on other sites

Най-добре е да си малък, особено да не си спомняш. Обаче и аз не съм съгласна, че трябва принудително да се изкара. Пък знам ли, за първи път ми е... Дребната май я карах на 5 години.

Като се откарантиня ще ида да запаля свещ за здраве, че не съм бременна. По-добре сега, отколкото тогава.

Дано не ми останат белези, както казва @HEMO.

Link to comment
Share on other sites

Да бе, сериозен съм. Поне в нашата ясла медицинският персонал е на ниво и как някой дойде хремав или кашля, го връщат веднага. Елена са ми я връщали лично на два пъти, само защото подсмърчаше от студа.

Link to comment
Share on other sites

Ти, зле такова, беше ли ми обещавал стомана от оная? Някой ми беше обещал стомана, ма не помня кой...

Link to comment
Share on other sites

Аз щото нямам дете, което ходи на ясла, нали. Стига с глупостите.

 

Твоите глупости са колосални, младеж, но както казва големият Галицин - то си е твоя работа, ти ще останеш прост.

 

Не и от опасна инфекциозна болест.

 

Това НЕ Е опасна инфекциозна болест за децата! Става такава ако я прихване възрастен! Какво още да ти се даде да прочетеш, че да го проумееш??? Или всички родители, включително и лекари, са някакви садисти-малоумници, които умишлено заразяват децата си за спорта!?!?   :Facepalm:

 

Ще те видя като поотрасне още малко Елена ако не е прекарала, как по-точно ще я спреш да се дръгне и да разранява пъпките... Същото важи и за Радост, но нея я баннах моментално от ясли, защото за един месец три пъти се повтори следното - един ден ясли, температура над 39 две вечери, тревоги, безсънни нощи, безпомощно дете, 10 дни вкъщи на лекарства. След третия път казах на жена ми да й събира багажчето оттам моменталически, защото рискуват сериозна диверсия от моя страна. 

 

Големи сте злета, честно...

 

Тотални просто... 

 

Галицин, климатикът бичи идеално засега.

Link to comment
Share on other sites

Ти, зле такова, беше ли ми обещавал стомана от оная? Някой ми беше обещал стомана, ма не помня кой...

emoticon-0145-shake.gif

Нямам спомен...

Помня, че ти бях казал, че мога да ти дам един 350 мм. диск от промишлен слайсър.... ама ти го не щя...

Link to comment
Share on other sites

Понеже не е нали валяло - пореден потоп. АЙ СИКТИР ВЕЧЕ!!!  :angry1

Що ве, Зле? Виж кво е яко на вън!

Пък ако знаеш как ми върви биричката в това време... remove, remove...

Link to comment
Share on other sites

Абе напоследък малко отсъствам от форОма и чак сега забелязах отсъствието на адаша и Йован Психарски. Да няма някаква драма, която съм изпуснал злощастно? :shy:

Link to comment
Share on other sites

Естествено! Двамата с адаша ти явно са се целували в дъжда на Тиесто и окончателно са се влюбили. След което вече като двойка бойкотираха Форума, обвинявайки хората, че били "срещу тях". Тази комична "драма" е по-скоро достойна за турски сериал.   

Link to comment
Share on other sites

Ахаха за оная девойка дето викахте,че била хубава и от къде съм знаел,че била курвантия.Еми стария ми съквартирант сега ме светна едни работи.10 минути не можах да спра да се смея.Няма толкоз загорели хора :lol: 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...