Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

...

В интерес на истината съм отделил и двадесетина човека, които мисля да препитам (претендиращи, че притежават нужните умения)

...

 

Ако взема предвид, че не повече от 20-тина процента от народонаселението има потенциал и по-голямата част от него вече е нает, колко кандидатури, за Бога, си прегледал, че да отсееш 20 човека???
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

 

 
Ако взема предвид, че не повече от 20-тина процента от народонаселението има потенциал и по-голямата част от него вече е нает, колко кандидатури, за Бога, си прегледал, че да отсееш 20 човека???

 

Ъъъ... около 140.... натрупани за десетина дни... А ме притеснява и фактът, че остават още десетина до изтичането на обявата..... Пък и цедката, която в момента прилагам е доста с големи дупки.

Link to comment
Share on other sites

Тва да четеш CV-та било много забавна работа :grin:  Понеже в момента си диря падуан и началството ми натресе и отговорността по подбора му.  Единствените изисквания, които съм отбелязал в обявата са кандидатът да има някакъв опит в областта на автоматиката и системотехниката или в хладилното дело. Само това, мамка му, кратко и ясно. Надявах се да се обадят някое и друго студентче тъкмо завършило или някой майсторан на, когото да се наложи да му обяснявам защо няма на веднага да започне да получава 2к лева, ама не би... Полазиха ме цял рояк хотелски аниматори, треньори по латино танци, общи работници в фивашки цехове, мотокаристи, тираджии и прочее ненужни мене индивиди. Както и такива, работили цял живот като директори на заводски комин и гордо изтъкващи веселия си нрав, смятайки тези си компетенции и умения за жизнено важни за позицията - техник, във фирма "Едикояси" ООД.

Има и един доста сериозен процент от хора, прочитането на чиито трудови автобиографии причинява непоносимо страдание на четящия ги.  То не са писания на чатица, то не са неща, превеждани все едно през гугъл преводача... Гвоздеят на тази група обаче го ковна един индивид (инж. Едикойси), който явно доста се беше постарал за започва думите си на шльокавица и да ги довършва на кирилица или пък да започва на кирилица и да завършва на шльокавица.... :blowup:

Е нема подобна кретения, мамка му....

В интерес на истината съм отделил и двадесетина човека, които мисля да препитам (претендиращи, че притежават нужните умения), обаче се чудя колко от тях ще успеят да избутат до края на интервюто, та изобщо евентуално да стигнат и до практическите тестове....

 

Дай да видим обявата де :) Може и на ПМ.

Имам нещо в предвид, ако не си харесаш човек.

Link to comment
Share on other sites

Мм да има доста странни CV-та.На съквартиранта ми беше с предишните му местоработи и в скоби написана заплатата.Беше си изтипосал снимка от 12ти клас,а вече е на 21 :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Абе... Пиромана знаеш ли го? Той беше по хладилниците. Ма мое си има свястна работа, акълия е.

Link to comment
Share on other sites

В случая имането на понятие от хладилна техника е само в плюс... Ключовият момент тук обаче е друг.  Много по-лесно ми е за два-три месеца да създам относително самостоятелно работещ хладилен техник, от колкото такъв, който да се бъзика с разни екзотични машинарии, дето тепърва придобиват масовост по нашите земи.

Link to comment
Share on other sites

Гуд куесчън!!! Аз се чудя какво не си е на мястото...  :laughing:

 

Бях убеден, че имам телефона на пиромана, но не го откривам.... Нищо де, поне у Фейсот го имаме наличен...

Link to comment
Share on other sites

 

Бях убеден, че имам телефона на пиромана, но не го откривам.... Нищо де, поне у Фейсот го имаме наличен...

Аз имам един негов от 100 години, мисля, че няма проблем да го споделя с Галин.

Link to comment
Share on other sites

Пироманския има и фейс и май влиза от време на време... Иначе и аз се сещам за един хладилен техник, ама като знам как "грамотни" се грижи за колелетата си и в какъв вид продаде на общ приятел "работещо" колело ме е страх да поемам отговорността и да го споменавам...

Link to comment
Share on other sites

Ако под "измиваш" имаш предвид да я напръска с копчетата надолу с обезмаслител който излиза като пяна и после с пулверизатор с водичка , пак надолу, да я изплакне... може и да стане.

Не. Директно под вода, като се пази единствено и само платката. Оставя се да изсъхне УБУУ, ръчка се в компа и се почва на ново :)

Абе къде изчезна дедото? :confused

На Парадайс айлънд. Пише код за машина, която да поднася водката и сока в отделни чаши, a не да ми ги наливат във водна чаша до пОлвина с лед :D

Link to comment
Share on other sites

Нз вие кви клавиетури миете. тия дето аз съм виждал "мърсни" само с обезмаслител им пада гнусотията. Как и да е, и с вода ако хубаво изсъхне може да не си купуваш нова.

 

Рапторе нали беше клиент на Автосервиз Тракия, можеш ли да изнесеш малко цени ориентировъчни за боя на детайл и тенекеджийска работа? Имам една задача за тях ама ми е много сложно да отида през работно време.

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо оттам идвам, понеже вчера като тъпак си одрах задната врата. Принципно е 150лв/детайл. Тенекиджийските емоции - отиваш на място и Петър Мишев ти казва - там си зависи какво ще се прави. 

Link to comment
Share on other sites

Ок, явно няма да ги позлвам за боя. Само тенекеджиите евентуално. 10х

 

Лепене на брони знам че има от бая години тука тая малката къщичка.

Link to comment
Share on other sites

Абе то освен лепене ще й трябва и боядисване,че застъргах една ограда :lol: 

 

Баси от вчера съм на някакво встъпително обучение и няма такъв дебилизъм.

Link to comment
Share on other sites

Ок, явно няма да ги позлвам за боя. Само тенекеджиите евентуално. 10х

 

Много ме съмнява да намериш по-евтино, което да става за нещо. 

Link to comment
Share on other sites

Много ме съмнява да намериш по-евтино, което да става за нещо. 

 

Споко, моя варел и без тва за нищо не става.

Link to comment
Share on other sites

Само да уточним, понеже прочетох за автосервиз "Тракия". Та за този ли става дума, който е към циганската махала? Където има и автомивка и пункт за ГТП?!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...