Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Обратно в Цирвирзакцията. Не съм доволен.

 

Чакам нов release на Вселената. Прекалено много бъгове има. Аре, админа горе да прави бекъп и да ъпдейтва, пък колкото и downtime да има...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Някой може ли да ми каже модела, големината и характеристиките на телевизора от тази обява? Не знам колко малоумен трябва да си, за да пуснеш така обявата...няма снимано нещо наоколо, че поне да предположиш колко е голям, няма оставен телефон за връзка, изобщо няма нищо.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже модела, големината и характеристиките на телевизора от тази обява? Не знам колко малоумен трябва да си, за да пуснеш така обявата...няма снимано нещо наоколо, че поне да предположиш колко е голям, няма оставен телефон за връзка, изобщо няма нищо.

Аз залагам на 21-24 инча :D

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже модела, големината и характеристиките на телевизора от тази обява? Не знам колко малоумен трябва да си, за да пуснеш така обявата...няма снимано нещо наоколо, че поне да предположиш колко е голям, няма оставен телефон за връзка, изобщо няма нищо.

Идиоти винаги е имало и ще продължава да има. Не знам какво те учудва. Поне има снимка :D.

Link to comment
Share on other sites

Баси майката. Във Варна четирима удавени в Аспарухово. Гражданска защита призовава хората да спят по етажи над трети, защото се очаквала нова приливна вълна... Ад!

Link to comment
Share on other sites

Много е зле положението там :( Тук има снимки и чак не мога да повярвам, че това е в България в разгара на летния сезон.Къв е тоя дъжд, к'во е тва чудо?!?Зима вече няма, така като гледам скоро и лято няма да има!

 

41153.w468.jpg

 

41148.w468.jpg

 

41139.w468.jpg

 

41140.w468.jpg

 

41142.w468.jpg

Link to comment
Share on other sites

Изглежда апокалиптично, а в същото време данните за количеството изсипал се дъжд не са кой знае какви, явно инфраструктурата не може да поеме подобни количества. Прочетох, че са паднали 35 литра на кв.м., което за географските ширини, в които се намирам не е нещо необичайно, сега гледах статистиката, точно миналата година на 19 април сме имали същото количество валеж, отчетено от метеорологичната станция на летището. 

Link to comment
Share on other sites

Дам, инфраструктурата определено не издържа.Проблема е от свръхзастрояването.Тази кал ми говори за яка сеч => свлачища и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Десет загинали дотук....

 

Не правете тъпи анализи преди да има точна информация.

А ти какво мислиш, ще кажат "компетентните" органи?Каквото казаха и миналата година при наводнените села от скъсани язовирни стени - НИЩО!Няма виновни и това е.

Link to comment
Share on other sites

2 метрова вълна не се получава от 35л на квадрат. Лично мнение.

 

Много ясно. 35л my ass. Освен това цял баир се е свлякъл. 

 

 

Баирът на Джанавара се е срутил и затрупал платното по пътя за "Аспарухово", пишеvarna.utre.bg. Това е и причината за огромното задръстване в района и пристигането на коли на пожарната. Има десетки смазани коли от свеклия се баир. Калната река, пълна със скални парчета е заляла всико по пътя си. Притеснени, хората в района и попадналите в задръстването, заговориха, че има удавено дете. Информацията не е потвърдена.

Ситуацията към момента в"Аспарухово" е много тежка. Приливна вълна е ударила района. Към момента четирима души се издирват, съобщи за Varnautre.bg говорителят на полицията Ивана Милева. От полицията призовават жителите на Аспарухово да се качат на високо - на горните етажи на къшите или блоковете, и да не излизат от домовете си. На мястото на наводнението в "Аспарухово" вече е кметът на града Иван Портних.

e7266a5a93e0512687e85d3ee05005fc.jpg

снимка: Светослав Димитров

Приливната вълна носи трупове, съобщиха очевидци пред Varnautre.bg. Има заклещени тела между колите, допълниха те. От полицията отново призоваха, хората да се качат нависоко.

Пред училище "Мара Тасева" полицията издърпа мъртво тяло и го покри. Трупът бе изваден от под синя кола с регистрационен В1626 КР, видя репортер на Varnautre.bg. Водата пред кметсвото в "Аспарухово" е близо 5 метра.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 метрова вълна не се получава от 35л на квадрат. Лично мнение.

Такива приливни вълни няма как да се получат от естествен валеж, колкото и силен да е той. Явно някъде е имало скъсани някакви стени на водоеми.

Link to comment
Share on other sites

Не е имало, досега щяха да кажат. Има зверско свлачище. 

 

Обаче и журналистите с типичните си малоумности пак се насират до уши... Изсипали се били 35л на кв.м. Ами да - изипали са се, но за около ДВА ЧАСА, шибани малоумници. При МЕСЕЧНА норма от 60л/кв.м... Как може да има толкова много кретени!!!

Link to comment
Share on other sites

10463055_10201251137839440_6668582278158

 

Друго населено място, същото количество валежи,същото време, дори по-лоша инфраструктура. Хайде сега някой мега-експерт да се изкаже. 

 

И за да не бъда обвинен в необективност - друго площадче. Това на горната снимка е под наклон.

 

10458486_795034300515885_581861059400327

Link to comment
Share on other sites

Сутринта течеше информация, че в Шабла било над 100, Добрич около 80 и Варна 31. В.Търново 20. Кое ще е вярното вече не знам, всеки пише и казва различно, но тия води само от 30 литра ми е странно.

Link to comment
Share on other sites

Приятел от Шабла във фейса:"Понеже телефоните прекъсват просто искам да поуспокоя моите близки и приятели, че съм в кондиция. Край къщи е гьол. Вали от вчера. В момента на пресекулки. Вятърът е на пориви, понякога доста остри. Стягам се да излезна, за да видя какво става из село. Дано катафалката ми да запали! Успях, деца, вчера да си купя от Шабла и лекарства, така че в момента съм добре! Имам и храна! Целувам ви! Съболезнования за жертвите! Господ ни наказа за наглото безхаберие на крадливата политическа класа!"

 

Ред. 

 

http://topnovini.bg/node/262707

 

От март месец. Май няма какво да обвиняваме природата.

Link to comment
Share on other sites

Приятел от Шабла във фейса:"Понеже телефоните прекъсват просто искам да поуспокоя моите близки и приятели, че съм в кондиция. Край къщи е гьол. Вали от вчера. В момента на пресекулки. Вятърът е на пориви, понякога доста остри. Стягам се да излезна, за да видя какво става из село. Дано катафалката ми да запали! Успях, деца, вчера да си купя от Шабла и лекарства, така че в момента съм добре! Имам и храна! Целувам ви! Съболезнования за жертвите! Господ ни наказа за наглото безхаберие на крадливата политическа класа!"

 

Ред. 

 

http://topnovini.bg/node/262707

 

От март месец. Май няма какво да обвиняваме природата.

Ами сега да се намерят виновните и да им повдигнат обвинения за непредумишлени убийства... (което естествено няма как да стане)

Link to comment
Share on other sites

Мхм...Да. Друг път. Хора-доброволци към ГЗ седят в очакване, единият го дръпнаха сутринта от София към Пловдив...И...Нищо.Политиците седят, барат си мъдурите, а това, че има загинали, не ги бърка.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...