Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Е те баш така съм вече 3-та седмица. Вчера игра ножицата(щото съм ПРО). Снимка няма да слагам, че ще има много влюбени....и от двата пола :D :D :D

Ножица? Вземи си едно тримерче или на жилет ей тая джаджа и на номер 1 или 2 го минаваш в банята за 5 минути:

 

esq-gilette-style-021412-xlg.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ножица? Вземи си едно тримерче или на жилет ей тая джаджа и на номер 1 или 2 го минаваш в банята за 5 минути:

 

esq-gilette-style-021412-xlg.jpg

Тии... кажи сега за сапунчето :)) После може и за бидето с допълнителното маркучле и точната температура за Д-то.... А като се изчерпаш, Аню щи играе съпорт като се вреже с екзистенциално важна информация от областта на последните изцириквания и фалцети в... мъжката чорапена мода.

:popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Ножица? Вземи си едно тримерче или на жилет ей тая джаджа и на номер 1 или 2 го минаваш в банята за 5 минути:

 

 

Ножица ами :). Нали като е пораснала трябва да я пострижа. А за формата...оформям я единствено и само с бръснача. :) После я скъсявам с ножичката и тва е :). МайсторчЕ съм :D

Link to comment
Share on other sites

Ножица ами :). Нали като е пораснала трябва да я пострижа. А за формата...оформям я единствено и само с бръснача. :) После я скъсявам с ножичката и тва е :). МайсторчЕ съм :D

 

Искаше да каже, че с ножицата се получава неравномерно и на едно място скъсяваш повече. Затова с тримера се прави равно навсякъде.

Link to comment
Share on other sites

Съ сетиш emoticon-0144-nod.gif

Аз от години вече си харча процентчето, спонсорирам изгряващи поп-фолк икони и държа най-оборотните чалготечници в държавата.

А тук от мое име пише бот-пънкар, та да се не дъне прикритието.

Link to comment
Share on other sites

година и половина за 1 млрдче...търпи се. ;)

Никой не е станал червив от пари като си плащал данъците до последната стотинка :)

Link to comment
Share on other sites

ПП. ФорОма умрЕ нещо. :online2long:

 

Тука хората празнуват/пият - к'во знаеш ти там...че и сумати почивни дни още има...

Link to comment
Share on other sites

Току-що разбрах къде се намира "Каручката". Честно казано по-мутренско заведение за хора с максимално IQ 60 не мога да се сетя. Там бих влезнал само ако някой опре пистолет до челото ми...

 

А да и всичките туристически агенции у нас са пълен въз... с 3 се свързах за организиране на почивка извън страната и 3те се опитват да ми пробутват някакви долнопробни организирани екскурзии за които събират групи, но като им дадох конкретна дестинация, изисквания и период, как нито една не успя да свърши работа. Сам през expedia и booking.com се оправих за около 2 часа. И билетите на 3но по-ниска цена си намерих (от съшите авиокомпании, които и те ми предлагаха) и хотелските стаи и всичко. Че и информация от други хора прегледах като отзиви за да избера между 10тината хотела там. При това им дадох над 2 седмици време да "прегледат офертите", накрая ми писна и се оправих сам.

Link to comment
Share on other sites

Сам през expedia и booking.com се оправих за около 2 часа.

От доста време не ползвам почти нищо друго освен expedia - просто са железни. ;)

Link to comment
Share on other sites

Хубаво де, ама говоря с човек, който надявам се е наясно с материята, трябва да знае и къде да гледа за да намери нещо свястно и да ми каже - е бюджетните авиолинии толкова излиза ама еди какво си е като недостатък, с другите еди колко си. Хотелите този такъв онзи онакъв, от опит препоръчвам това. Няма братче. Мънкат само "ми ние работим с този"... е как с един хотел бе майна, егати избора - избираш или не... то по соц време имаше повече избор. Наритах едната гъска, че това са глупости. След 3 дена ми праща 3 оферти, 2 от които билетите са на 3на цена спрямо тези на http://www.skyscanner.net/ при това не говорим за сравнение между нискобюджетни авиолинии и други - просто същите полети и т.н. като тези, които сам си намерих ама на 3на цена. Обясних ѝ че трябва да ми извърти една свирка и да ме напие за да не обърна внимание на цената и да не си направя бърза справка в интернет, че нейните цени са 3ни и дотам - тя се обиди, ама много ѝ здраве - ще ме извинява, ама да ми иска 3на цена за същото нещо - не знам къде е прието такава надценка, но аз не съм навит.

Link to comment
Share on other sites

Хахахахаххаха

Последният път когато гледах цени от агенции, сравних тяхната цена за българското черноморие с това което сам си нагласих за Канарите и Палма де Майорка. Моите бяха по-евтини. От тогава не съм и поглеждал към агенция :))

Link to comment
Share on other sites

В тоя ред на мисли, току до МЕТРО в новото комплексче, на челна визия е .... КАРУЧКАТА (кръчмата на народа).... В смисъл на чукундури без грам мозък.... 

Link to comment
Share on other sites

Хубаво де, ама говоря с човек, който надявам се е наясно с материята, трябва да знае и къде да гледа за да намери нещо свястно и да ми каже - е бюджетните авиолинии толкова излиза ама еди какво си е като недостатък, с другите еди колко си. Хотелите този такъв онзи онакъв, от опит препоръчвам това. Няма братче.

Дедо, не се занимавай повече с глупости. Направи си самостоятелно проучване за дадено място и хотел - информация бол, след това просто си поръчай съответния пакет от експидия. Тия в агенциите не само няма да те ориентират в нищо, но и ще те заблудят зверски (в повечето случаи нарочно). Аз също така ползвам информация и от колеги и познати. Ако те интересува например дестинация като Ривиера Мая (Канкун) в Мексико, горещо ти препоръчвам Karisma Hotels and Resorts. ;)

Link to comment
Share on other sites

В тоя ред на мисли, току до МЕТРО в новото комплексче, на челна визия е .... КАРУЧКАТА (кръчмата на народа).... В смисъл на чукундури без грам мозък.... 

Бъркаш! emoticon-0133-wait.gif

Онова там е Каляската, кръчмата на висшата класа селяндури.

Link to comment
Share on other sites

Дедо, не се занимавай повече с глупости. Направи си самостоятелно проучване за дадено място и хотел - информация бол, след това просто си поръчай съответния пакет от експидия. Тия в агенциите не само няма да те ориентират в нищо, но и ще те заблудят зверски (в повечето случаи нарочно). Аз също така ползвам информация и от колеги и познати. Ако те интересува например дестинация като Ривиера Мая (Канкун) в Мексико, горещо ти препоръчвам Karisma Hotels and Resorts. ;)

 

Аз също бях с Експидия във Вегас. Не е баш така както го изкарвате. Първо имаше неща, които не ги пишеше, а аз не съм длъжен да знам абсолютно всичко на света. Цената, която я пишеше там набъбна с...не помня, но около 1/4 или 1/3-та. Обаче всичко беше ОК. Нямаше неприятни изненади. Всичко тип-топ. С тях и с още няколко опитах да съвместя една почивка(която за сега май ще ми се размине) с човек от Бг. Те само за самолетния билет на човека от Бг искаха 4000 долара. Същатата почивка за двама с билети и 12 нощувки беше 3400 долара след като говорих с агенция занимаваща се с това тук в Чикаго. И беше българка жената. Но това, че е българка няма да как да ми осигури някви отстъпки или т.н. Така, че нещата са си ту партс

Link to comment
Share on other sites

Ебаси злето съм...

 

Споко, имаш време да се оправиш...

 

=========================

 

Днес си довърших трона... Радост каза, че е неин... Една цифра - 200  :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Адашче, ко са ти напрайли в онуй кръчма, че не одиш вейке? Да се пазим и ние?

Утре ще обясня защо.

 

п.с.

Теб обаче няма да те засегне. Проблемът е само ако ще ходиш с девойка там. Едва ли ще ти се случи, а Ангел едва ли ще отиде в такъв тип заведение.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...