Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз също няма как да се съглася, че по-скъпо значи по хубаво. Така е и с храните така и с другите стоки, разликата е само надценката!

 

Да се върнем и на обувките. Имам и опит с прехваления Спорт Директ дето всички го възхваляват колко маркови и невероятни маратонки има. Найк, Пума, Лонсдейл и т.н. на моите крака изкарват по 1 месец. Матстара от 25 лв . по една година.

Еми тогава? Като си на същото мнение, какво значение има дали са 100лв като може да са по-гадни и от тия за 5лв. Просто за 5лв няма реално как да се направи качествена обувка, освен ако не е купена на някаква ликвидация и чистене на стока.

 

Спортните обувки са си с предназначение. Не може да купиш Reebok за бягане, със супер мека подметка и някаква мрежеста материя, и да очакваш, че като ги лангъркаш по обекти, балкани, локви и т.н., ще изкарат векове само защото са Reebok. Ми ще се скъсат. Още в самото начало даже.

 

Аз за работни обувки (имайки предвид каква е работата ми), не давам повече от 10 лв. Вчера изхвърлих тези от 5 лв. (от Липненски), които си бях купила преди 2 години. И още ставаха, но реших, че е време да ги сменя.

Ангеле, недей да говориш за пари, защото не всеки има възможност да си купува обувки от 200 лв.

Знам, че всички тука изкарвате 5-цифрени заплати и сега голям ще го извадите...

Не можеш ли да ме оставиш да си се радвам на новите придобивки, вместо да обясняваш каква марка са ти обувките?!

Ами той и аз няма да дам. Според мен едни маркови маратонки на разпродажба за 50-60-70лв ще ти свършат перфектна работа за работни обувки.

 

Аз не изкарвам 5 цифрена сума, за разлика от останалите. Ако обичаш...

Нищо не съм казал за обувките ти. Затова и не съм коментирал директно след това. Коментара ми беше в друга връзка.

И не, не съм обяснил каква марка са ми обувките, или поне аз не виждам да съм го направил.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ангел дава повече за кремове, отколкото ние за дрехи и обувки... Няма смисъл да се впрягате. Да не говорим за чорапи и въобще дрехи....  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ангел дава повече за кремове, отколкото ние за дрехи и обувки... Няма смисъл да се впрягате. Да не говорим за чорапи и въобще дрехи....  :laughing:

Имам 1 хидратиращ крем за лице бе. Ай стига с тия кремове.

Виж, за обувки и дрехи...

Link to comment
Share on other sites

 

 

КИФЛА! :moon:

 

 

 

 

Тц. КУРасан.

 

3109459999_l.jpg

 

la_sportiva_trango_s_evo_gtx_mountaineer

Garmont-Dragontail-MNT-300x219.jpg

 

 

 

Дрешки да показвам ли? 

Link to comment
Share on other sites

Специализиран, друг път... Имам и два чифта сандали, два чифта маратонки за шофиране и два чифта градски патъци, подобни на гармонта. А, и един чифт официални обувки за сватби и погребения.

Link to comment
Share on other sites

http://www.sportdepot.bg/bg/product/la_sportiva_obuvki_trango_s_evo-2010200019-MD1icmFuZCZicmFuZElkPTExNQ.html

 

 

• Висококачествена технологична планинска обувка

• Подплата: водоустойчива и дишаща мембрана GORE-TEX

• Удължен гумен борд за по-добра защита на пръстите и петата

• Износоустойчива, ергономична подметка VIBRAM, омекотява удар; отлично сцепление с повърхности

 

Yeah, right. Изобщо не са планинарски.
Не знам в София как е положението, но в Пловдив все още нямаме нужда от подсилена защита на пръстите и петата докато вървим по улиците. И дупките верно са големи и стават наводнения при дъжд, но чак водоустойчиви мембрани са напълно ненужни. На всичкото отгоре са и грозни (за ежедневна обувка. за планинарски са супер.).

Link to comment
Share on other sites

На всичкото отгоре са и грозни (за ежедневна обувка. за планинарски са супер.).

Грозни са за теб. Аз спокойно бих си ходил с такива зимата

Link to comment
Share on other sites

Абе то си пише, че е планинарска обувка в описанието на продукта.

 

 

А би ли отишъл с анцуг на сватба?

Link to comment
Share on other sites

Грозни са за теб. Аз спокойно бих си ходил с такива зимата

Ти би, ама жена ти няма да те пусне.

 

А би ли отишъл с анцуг на сватба?

 

Не, но ако не бяха планинарски, нямаше да се продават като такива. Има характеристики, които ги правят планинарски и които биха били напълно излишни иначе, като подсилените пръсти и пета. Напълно, ама напълно ненужно извън планинарски условия.

 

Тия ботуши отдолу нямат Goretex, подсилени части, непромукаема повърхност, специално омекотени подметки за неравни повърхности (камъни и скали) и т.н., но пак са си зимни ботуши. 100% не са ги написали "планинарски" ботуши и не ги продават в SPORT DEPOT.

 

lacoste-boots.jpg

Link to comment
Share on other sites

Не позна

Добре де. Питай я. Кажи ѝ че ще сложиш един официален панталон с ръб и планинарски ботуши. Ти у вас и с гимнастически цвички може да си ходиш, но това не го прави нормално.

Link to comment
Share on other sites

Ти у вас и с гимнастически цвички може да си ходиш, но това не го прави нормално.

 

Що бе, изглежда ми съвсем нормално... :popcorn:

ff949b52d89fe7b0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ти би, ама жена ти няма да те пусне.

 

 

Не

 

 

Ха сега се замисли колко хора ходят със спортни обувки(много и с планинарски) в града. Или пък с анцузи. Тва, че анцуга е предназначен за спорт, не значи, че всички отиват в часовете по физическо, нали?  А ако ще си говорим за кежуъл патъци, както е модерно да се вика:

 

3107654684_l.jpg

Mix_Light_Grey.jpg

И разбира се, да не забравяме Адидас....

 

http://www.adidas.com/us/product/mens-outdoor-terrex-fast-x-gtx-shoes/G97917X?cid=G97917&breadcrumb=1z13071Z1z11zrfZsvZu2Z1z13y9p

Link to comment
Share on other sites

Men's adidas

 

Outdoor Shoes

 

The men's Terrex Fast X GTX delivers a lightweight, low to the ground shoe for fast moving technical hikes.  

Продължаваш да ми показваш някакви специализирани обувки. :D

Link to comment
Share on other sites

Пф, Ангеле, ако тези чепички са "аутдорски", аз съм Фредерик Булсара. Адидас не щат да изпускат нишата.

Link to comment
Share on other sites

Ми outdoor-ски са. Предвидени са за носене на открити пространства.

Иначе от Адидас се отрекох с държавен вестник. Не може с две-три обущарски интервенции да ми изкарват максимум две години... Сега съм взел едни саломонки и искам да видя, дали те ще държат повече. Тоест, дали по-сериозната инвестиция си струва...

Link to comment
Share on other sites

Аз с лачени заострени обувки и костюм няма да тръгна на работа не знам за вас. Ако вашите шефове налагат подобно облекло е друга тема. В нашия офис всичките ходят като мен... и не е единствения офис където съм бил и хората са ходели по същия начин.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...