Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Преди 2 години бяхме на Loud Festival на летищито и беше едно от най-кошмарните ми преживявания. Звукът е отвратителен, а и сцената се пада в една низина и духа отвратителен вятър. Дано на Tiesto нещата да са по нормални.

Звука се контролира от организатора. Тиесто си има стандарти и се следи за тях при организирането на събитието. Надали точно със звука ще има проблем. За другото не знам. Не съм бил там, дори не знам къде се намира. В някакъв парк на летището щяло да е.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Звука се контролира от организатора. Тиесто си има стандарти и се следи за тях при организирането на събитието. Надали точно със звука ще има проблем. За другото не знам. Не съм бил там, дори не знам къде се намира. В някакъв парк на летището щяло да е.

По принцип е така, но много често местата на които се провеждат такъв тип концерти не са подходяще от към акустика и т.н. Ходил съм на над 100 концерта в последните 11-12 години и трябва да ти кажа, че на пръсти се броят местата които са подходящи.

Вземи си задължително дъждобран и по дебела дреха. Паркинга е на около два километра от събитието (ако организаторите са помислили за паркинг де).

Link to comment
Share on other sites

Ами до сега е било ОК. Само на Спирит-а беше гадно, но то не бяха тогава те организаторите. Те само имаха изпълнител след хедлайнърите на Спирит-а. На другите места си е било супер. Спирит-а сигурно са го организирали някакви тинейджъри. Няма такава глупава организация....

Link to comment
Share on other sites

Тоя месец ми е най-тежкият по отношение на пиене.

Миналата седмица петък-събота-неделя маратон , вчера един приятел каза че чака дете пак пиене , утре събор на село - пак пиене .Другата седмица съм на сватба , после е 6-ти май..... после двама приятели и една приятелка имат рожденни дни, заклеам се ще се скрия някъде   :drunk:

 

Мисля другият месец да обява край на алкохолната ми кариера  :thumbs-up:

 

пс : Тая вечер пак поводи..... еВи му меча  :drunk:

Link to comment
Share on other sites

Тоя месец ми е най-тежкият по отношение на пиене.

Миналата седмица петък-събота-неделя маратон , вчера един приятел каза че чака дете пак пиене , утре събор на село - пак пиене .Другата седмица съм на сватба , после е 6-ти май..... после двама приятели и една приятелка имат рожденни дни, заклеам се ще се скрия някъде   :drunk:

 

Мисля другият месец да обява край на алкохолната ми кариера  :thumbs-up:

 

пс : Тая вечер пак поводи..... еВи му меча  :drunk:

 

Тоя месец ми е най-тежкият по отношение на пиене.

Миналата седмица петък-събота-неделя маратон , вчера един приятел каза че чака дете пак пиене , утре събор на село - пак пиене .Другата седмица съм на сватба , после е 6-ти май..... после двама приятели и една приятелка имат рожденни дни, заклеам се ще се скрия някъде   :drunk:

 

Мисля другият месец да обява край на алкохолната ми кариера  :thumbs-up:

 

пс : Тая вечер пак поводи..... еВи му меча  :drunk:

 

Mda...И аз всеки ден си казвам, че ще почна да свалям кила. Лошото е, че само с казването си седя :D

Link to comment
Share on other sites

Само дето колата изобщо не е това, на което прилича. И този по-хубаво да се моли на господ да не го тресне някой и за по-сигурно да не вдига над 60 че ще праща много поздрави на свети Петър

Link to comment
Share on other sites

Колата си е много прилична и едва ли има нещо по-евтино за оправяне от пяната. Ако е задрано - замазва и боядисва, ако пък се откърти - направо може да си го залепи. А оригиналното купе си е отдолу - та дреме му на фара. 

 

Ей, вечно ще се намери някой да намира кусури, ей! Българска работа!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

При това пък баш тоя, дето тръбен от гаечен ключ не може да различи...  :laughing: 

Link to comment
Share on other sites

Аз блъсната кола няма да тръгна да карам, но ти ако искаш - давай. А относно това, какво се случва ако те ударят и колата ти е основно пяна предполагам сам ще се сетиш. Отдолу купето е удряно - смятай защитите му на какво ниво са.

Link to comment
Share on other sites

Аз блъсната кола няма да тръгна да карам, но ти ако искаш - давай. А относно това, какво се случва ако те ударят и колата ти е основно пяна предполагам сам ще се сетиш. Отдолу купето е удряно - смятай защитите му на какво ниво са.

Ъъъ... Ти да не се завира под него, та да видиш?

Link to comment
Share on other sites

Шаран си ти ми се струва, защото никъде оригиналното купе на ЦЛК-то не е удряно. Просто старо, изкормено купе. И той те пита да не си лягал ПОД ТОВА КУПЕ ОТ СНИМКАТА, че да знаеш? Та при удар, освен ако не е с над 100, когато и твоят Авенсис ще се превърне в сплескан х*й, пяната най-много малко да омекоти преди да се разхвърчи, след което се стига купето на ЦЛК-то и дотам. Даже при леки удари купето изобщо няма да пострада - само пяната. 

Link to comment
Share on other sites

И пак е пълна липса на вкус.

 

_______________________________

Всъщност горе неправилно съм се из... казал... всъщност НА МЕН не ми харесва. Сигурно има много хора, които това ще им допадне.

Link to comment
Share on other sites

Шаран си ти ми се струва, защото никъде оригиналното купе на ЦЛК-то не е удряно.

Би ли ми дал 1 причина някой да изхвърли за скрап CLK освен ако е кофти помляно?

 

Ако не си обърнал внимание - ето първото изречение от статията:

 

A Lithuanian man refurbishes scrap cars with expandable foam and cardboard

Та според теб каква друга причина би могло да има някой да си изхвърли CLK-то???

Link to comment
Share on other sites

Ако ти гръмне двигателя на 10 годишна кола, шаран, питай ценово какво е по-изгодно за теб. Освен ако не си много глупав човек, де... 

 

Кола за скрап НЕ значи непременно ударена - две съм дал такива. Затова хората РОВЯТ, за да намерят. 

Link to comment
Share on other sites

Ако ти гръмне двигателя на 10 годишна кола, шаран, питай ценово какво е по-изгодно за теб. Освен ако не си много глупав човек, де... 

 

Кола за сцрап НЕ значи непременно ударена - две съм дал такива. Затова хората РОВЯТ, за да намерят. 

Обяснявай му ти на принцесата.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако ти гръмне двигателя на 10 годишна кола, шаран, питай ценово какво е по-изгодно за теб. Освен ако не си много глупав човек, де... 

 

Кола за сцрап НЕ значи непременно ударена - две съм дал такива. Затова хората РОВЯТ, за да намерят. 

 

Значи трябва да си ебати типа, че да му стОпиш лагерите. :D

Link to comment
Share on other sites

Добре бе добре. Те двигателите гърмят през седмица, особенно на CLK-тата

 

 

Хахахаха тези от Венецуела са моя партия :

 

Venezuela: Don’t Show Up On Time

 

In Venezuela (and Latin American culture in general), meetings or events rarely start when they say they will. An 8 o’ clock event may actually start as late as 9 or 10. Foreign business partners often do not adapt well to this when trying to do business in Venezuela and find themselves sometimes waiting up to 3 hours for anyone else to show up to meetings. Not breaking this custom is in your best interest, not just so you don’t keep yourself waiting but also so you don’t appear to eager to your host. If you are invited over for dinner, for instance, arriving before or even on the scheduled time makes you appear too eager, even greedy. Just take it easy and meander to the party when you feel like it – that’s exactly what everyone else is doing.

Link to comment
Share on other sites

Абе Ники, едно Стефче му требе, да му обръща оборотомера. Ти къде живееш бе, човеко? Аз съм виждал между нашто и съседното село как бутало на Алфа 33 проби капака (в смисъл лоста свършва с втора, щот' сме чалгари). Купето мислиш ударено ли беше, когато я хвърлиха? Изобщо знаеш ли колко такива коли има? Човекът просто издебнал и толкоз. И това е САМО една причина за хвърляне на здраво купе. Какво мислиш стана след наводненията в Италия с колите, които не успяха да изсушат, съживят и продадат на балъци?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...