Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Или като сандали с чорапи :lol: Атанасе ти така носиш ли ги твоите ? 

едит:Намерих си ново забавление.Баща ми е купил една косачка бензинова с корда.Е няма такъв кеф :D Лошото е че и по лицето имах трева :lol:

Link to comment
Share on other sites

Що се отнася до трайността на маркова vs немаркова маратонка (спортна обувка), не съм много убеден, че марковата кара доста повече от добра немаркова. Понеже основно ползвам маратонки, преди време си бях взел едни високи Reebok (Shaquille O'Neal edition) с апаратче+CO2 гилза за помпане - е, не изкараха повече в сравнение с някои от немарковите ми, да оставим настрана, че даже и не ми бяха кой знае колко удобни, ама иначе струваха в пъти над някои от немарковите, които са ми по-удобни.

Link to comment
Share on other sites

Аз с лачени заострени обувки и костюм няма да тръгна на работа не знам за вас. Ако вашите шефове налагат подобно облекло е друга тема. В нашия офис всичките ходят като мен... и не е единствения офис където съм бил и хората са ходели по същия начин.

В моя офис по-важното е как си вършиш работата, не как изглеждаш ;)

Ю ар дъ онли уан.

 

Не, не е.

 

Не, не е.
Link to comment
Share on other sites

Панталони с ръб имам само за официални случаи. Какво им е на съчетанието на дънки с подобни обувки?

Дънки с маратонка няма проблем да сложиш, но дънки с планинарски обувки, като тия показаните горе...???

Дънките ако са ти от Лидъл - няма проблем. Ако от Levi's те видят с такива обувки и техните дънки (знам, че Levi's купуваш), ще ти забранят да влизаш в магазините им в цяла Източна Европа.

 

Такъв ти е стайлинга бе нашия. Панталона с ръб не е само официален. Може да го сложиш и с тениска дори, стига да успееш да съчетаеш материя/цвят. Горе по закопчаването може да познаеш панталона дали е официален или не. Ръба вече се слага и на летни памучни панталони, които се подгъват отдолу и се носят с мокасина. Далеч не са само за официални случаи.

 

loafers-driving-shoes.jpg

 

Тоя панталон е с ръб. Може да го видиш къде се вижда долу на крачола.

 

Пф, Ангеле, ако тези чепички са "аутдорски", аз съм Фредерик Булсара. Адидас не щат да изпускат нишата.

 

Може да се оплачеш на маркетинг отдела на Адидас. Обувките им за нормално носене са мнооооооооооого далеч като визия от тези.

 

Ето ти на Пума:

 

puma-black-label-sneakers-5.png

 

Адидасите са подобни, простон е знам как им се води тая колекция и не ми се търси.

 

Аз с лачени заострени обувки и костюм няма да тръгна на работа не знам за вас. Ако вашите шефове налагат подобно облекло е друга тема. В нашия офис всичките ходят като мен... и не е единствения офис където съм бил и хората са ходели по същия начин.

 

Лачени обувки може да сложа ако ще ходя да организирам job fair за клоунадата в цирка, много ще ме извиняваш.

Link to comment
Share on other sites

Следващия път, в който напишеш, кажеш или дори си помислиш за думичката "нашия" в някакъв вид кореспонденция, комуникация или общуване с мен или с някой мой познат, приятел, враг, циганка на пазара, ще те блокирам тук, у фейса, ще ти изтрия номера и всеки път, когато те видя на центъра, ще те заплювам.

И съм напълно сериозен, нашия.

Link to comment
Share on other sites

Следващия път, в който напишеш, кажеш или дори си помислиш за думичката "нашия" в някакъв вид кореспонденция, комуникация или общуване с мен или с някой мой познат, приятел, враг, циганка на пазара, ще те блокирам тук, у фейса, ще ти изтрия номера и всеки път, когато те видя на центъра, ще те заплювам.

И съм напълно сериозен, нашия.

Стига си пищял бе.

Link to comment
Share on other sites

Сега ако бях гаден, щях да добавя след "бе"-то на Ангел и едно ", нашия", ама ми се струва, че Психара само пука фишеци, та не виждам смисъл... :popcorn:

 

Btw утре смятам да се прежаля да изгледам 'Ной' в Синемата...дано не са прекалили с ефектите за сметка на сюжета.

Link to comment
Share on other sites

Сигурно си бил седнал на друг ред, различен от 6-ти (май ти ми го беше казал). :P

Не, на правилния ред бях. 3Д-то обаче беше напълно ненужно.

Link to comment
Share on other sites

Или като сандали с чорапи :lol: Атанасе ти така носиш ли ги твоите ? 

 

 

Случвало се е. :) Ангеле, Адидас за България се внася от Турция, които кой знае защо попадат под юрисдикцията на Саудитска Арабия като официален представител на Адидас за Източна Европа, Африка и Близкия Изток. Не питай защо е така - не знам.

Link to comment
Share on other sites

Специализиран, друг път... Имам и два чифта сандали, два чифта маратонки за шофиране и два чифта градски патъци, подобни на гармонта. А, и един чифт официални обувки за сватби и погребения.

 

ГЕЙ!!! 

 

Дънки с маратонка няма проблем да сложиш, но дънки с планинарски обувки, като тия показаните горе...???

Дънките ако са ти от Лидъл - няма проблем. Ако от Levi's те видят с такива обувки и техните дънки (знам, че Levi's купуваш), ще ти забранят да влизаш в магазините им в цяла Източна Европа.

 

Такъв ти е стайлинга бе нашия. Панталона с ръб не е само официален. Може да го сложиш и с тениска дори, стига да успееш да съчетаеш материя/цвят. Горе по закопчаването може да познаеш панталона дали е официален или не. Ръба вече се слага и на летни памучни панталони, които се подгъват отдолу и се носят с мокасина. Далеч не са само за официални случаи.

 

 

Тоя панталон е с ръб. Може да го видиш къде се вижда долу на крачола.

 

 

Може да се оплачеш на маркетинг отдела на Адидас. Обувките им за нормално носене са мнооооооооооого далеч като визия от тези.

 

Ето ти на Пума:

 

Адидасите са подобни, простон е знам как им се води тая колекция и не ми се търси.

 

Лачени обувки може да сложа ако ще ходя да организирам job fair за клоунадата в цирка, много ще ме извиняваш.

 

МЕГАГЕЙ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...