Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не заслужаваме ние да нямаме обмен на сланина и ракия, знаем си, споко. Ама ти си виновен!

 

Дося тва пих - МНОГО добро

 

9415f9bcd76598f9c08127db1641b596_XL.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Имам си аз една плейлиста от години, набъбнала е до 150-200. Знаеш, професионалист си, все нещо ще махнат за права, все нещо ще добавя... Като я пусна и се кача на покрива с радиослушалките, съм свикнал да си прекарвам нощта под звездите добре. Тази вечер буквално ме убиват са камъни. Както си върви листата ми вмъкват реклами, и то хич не кратки, които ако съм на екран мога да скипна след секунди, но това за мен е убийствена, просташка свинщина... 

 

ЕДИТ: Още не съм на 100% сигурен, но май на всеки 5 го прави... 

Link to comment
Share on other sites

О да, това е невероятно досадно. При нас станаха масови рекламите преди година-две. Съответно все по-рядко си оставям музика да се плейва от youtube. Някои реклами са  по 3-4 минути, ако не ги спреш. И аз така си имам плейлиста, но ми действа много дразнещо когато на почти всяка песен трябва да спирам рекламките

Минах на разни онлайн радиа, колкото да ми пее нещо докато съм в офиса. 

Link to comment
Share on other sites

В смисъл ме разбираш добре - довчера (образно) бях щастлив с непрекъсната листа. Тази вечер ме съсипват. Цели песнички от индийски филми.... И разни български отпадъци, от одеве ги броя - гнас на корем. Ужасно е просто. Да си измият задниците имат бутонче скип, но какво правим, като съм етаж отгоре и ми трябва поне половин минута да слезна в идеални условия.. ГНАС! 

 

ЕДИТ: - Току що се изсра пак, явно е рандъм, за по-гадно. 

 

ЕДИТ2: Опитайте да си скролвате из плейлиста... Какво по дяволите?!?!?!?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Я дай линк към плейлистата да видя тия реклами и да тествам нещо. Понеже попаднах на една добавка, дето уж "ги прескача", да видя с и без нея как ще е.

Link to comment
Share on other sites

Не, не ги. Специално тези от клиповете си седят.

 

Хмм странно, аз до сега една не съм видял толкова време. Покажи ми някой клип, на който виждаш реклама, да видя дали и при мен ще има :)

Link to comment
Share on other sites

Я дай линк към плейлистата да видя тия реклами и да тествам нещо. Понеже попаднах на една добавка, дето уж "ги прескача", да видя с и без нея как ще е.

 

ТУК Едва ли нещо може да ги прескочи. Толкова мръсничко са мушнати.... 

 

Не, не ги. Специално тези от клиповете си седят.

 

Тези от клиповете няма как да ги махне нищо на света. Говорим за тези МЕЖДУ клиповете, които ти подскачат рандъм.

 

Хмм странно, аз до сега една не съм видял толкова време. Покажи ми някой клип, на който виждаш реклама, да видя дали и при мен ще има :)

 

Ако гледаш по клипче, няма как да ги видиш. Пусни 10 (примерно) в плейлист и върти да видиш.

 

И аз нямам спомен някога да съм виждал реклама в ЮТ, да не говорим за 3-минутни.

 

Ама как, Теменужке, ти си специална! И аз не бях виждал до вчера, но винаги има 1-ви път. 

 

Аз не казвам, че няма. Казвам, че аз не ги виждам. ;)

 

Явно и ти си специален. Пробвай това, което ти казах и пак ще си говорим. 

Link to comment
Share on other sites

И аз нямам реклами :D Да слушам плeйлисти и до сега реклама в YT не съм виждал.Имам адблок постоянно.

едит:Дори и в Германия нямах,а тама със сигурност знам,че ги заливат ;)

едит2:Видене много харен плейлист ще се слуша :) 

Link to comment
Share on other sites

Как да ви обясня, че до снощи и аз нямах проблеми. Плейлиста си го знам насън, ненужно е да го споменавам. И представете си тая картинка - пускам си листа, давам му шафълче, качвам си се с биричката на покрива и се радвам на звездите с любимата си музика. В един момент чувам едни свирни, които ме вбесяват, чудя се какво се случва, тичам долу и какво да видя - РЕКЛАМА. После се повтори няколко пъти, дебнах го - излиза гадостта, на 4-та секунда дава СКИП, но просто съсипва всичко в дълга база.... ГНАС!

Link to comment
Share on other sites

 

Явно и ти си специален. Пробвай това, което ти казах и пак ще си говорим. 

 

Ами сега ти пуснах плейлиста, да видим какво ще стане. Макар че имам приятели без адблок, и са ми пращали клипчета на които на тях им показва реклами, а на мен не. :)

 

 

Едит: Аз на това видео което е показал Дон_Чефо нямах реклама, ама при него в Хамерика може и да е по - сложна хавата :)

Link to comment
Share on other sites

Рандъм са, Стефче, на мен индийски филм ми ракламира! 2-3 български реклами ми изкара, на теб Т-мобайл, щото си там! Работата е силно изпипана, по юнашки, и все пръстите са в наште задници! 

Link to comment
Share on other sites

Галине! Не заслужаваш!

Мхъ....?! WTF !?!

 

П.п. Не тъ знам кво пушиш, ама трябва да смениш дилъра! Цака те бе, човек.

Link to comment
Share on other sites

Той не пуши бе, брат! Пие! И уж е цар на еликсирите, ама знаеш ли какво омайниче може да му е попаднало в джибрите? Нали с билки подправя? Ами пък ако е гъбка някоя? ХАХАХАХАХАХХАХА 

 

ЕДИТ: Николчо, тоя плейлист е като Камен Донев - все се случва да те плесне, но със сигурност в пътя ще те вкара  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Добре де - имаше разни програмки за сваляне на клиповете. Що не си ги свалиш локално и да си ги пуснеш в един плеър и да не се занимаваш с глупости повече.

Link to comment
Share on other sites

Ники, даже няма да почвам да обяснявам.... 

 

Абе какво става днеска!?!?!?! Имиджшак ми искат 2 долара на месец, че да ъплоудвам?!?!?!?! Мое'ли ме фанат за шнура!!!!

 

Дайте място за ъплоуд на снимки за пред хората, ако е останало такова.... 

 

ЕДИТ: Май намерих...

 

Ники:

 

11lorck.jpg


Едит: Аз на това видео което е показал Дон_Чефо нямах реклама, ама при него в Хамерика може и да е по - сложна хавата :)

 

Какво не разбирате в думата RANDOM бе, хора? Няма да е на тоя, след 5 ще е, примерно.... 

Link to comment
Share on other sites

Не, не ги. Специално тези от клиповете си седят.

Скоро не съм виждал реклама в ютръб... В настройките на самия Адблок май имаше една чавка, за реклами, които да ТИ показва. Разрови.
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...