Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

На телефона си имам малко по-малко капацитет. Вземи си един диск. 2ТБ са 150лв.

 

Ми почерпи бре, младеж! И без това ми потроши Галаксито!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

По въпроса за рекламите - Видене, само за пробата - пусни си плейлистата през друг браузър, различен от maxton с добавка за блокиране на рекламите пък да видим, ще имаш ли същия дефект.

Link to comment
Share on other sites

Принципно ползвам Хрома за тия неща, но и с него, и с Макстон, реклами не бех видел досега. Ще ретествам и двата пак - да видим. Мъдра мисъл, Слакър. :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

Много време мина, откак не съм правил моя лазаня... Реших тази вечер да зарадвам любими хора....

 

2zyh65i.jpg

Аве... Два табора анадолски труженици да ти са израдват на тебе...... Ся пак трябва да ям.

Link to comment
Share on other sites

Ми ела тука бе, Мисир, половин тава има още и почти цяло шише Пломари... Вечно требе сам да се боря 

 

хахахахах

Link to comment
Share on other sites

BTW не знам дали сте обърнали внимание, но от половин година някъде и в skype се опитват да намърдат някакви реклами, 2011 като бях в Америка тогава вече там баше масово явление.

Ако си платиш като мен и има опция да се изключи

Принципно ползвам Хрома за тия неща, но и с него, и с Макстон, реклами не бех видел досега. Ще ретествам и двата пак - да видим. Мъдра мисъл, Слакър. :laughing:

Като че ли не споменах, преди няколко часа, че при мен с Adblock-a не съм видял грам реклама, но пък може да е и защото не съм слушал достатъчно, но попревъртях 10тина песни набързо оттук-оттам.

Link to comment
Share on other sites

Ми ела тука бе, Мисир, половин тава има още и почти цяло шише Пломари... Вечно требе сам да се боря 

 

хахахахах

Ъхъ emoticon-0144-nod.gif

И утре, тоест - днес, ако идеш вместо мен на бачкане, цена няма да имаш....

То и без това нищо ми избяга сънят, та...

Link to comment
Share on other sites

И аз имам реклами в тубата от едно известно време. Те са базирани на локация, в този ред на мисли ако излъжем, че сме държава от някой друг свят, може и да проработи :)

Link to comment
Share on other sites

Аз не знам как браузвате нета без тая добавка... Нея я инсталирам преди да сложа драйверите след преинсталация :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тва да хапнеш кавърмичка...с тараторче...не ми се говори. Чудо, чудо, чудооо

 

едит: Искам баница с боза, баклава, мусака, картофената супа на баба, шопска салата със зеленчуци дето не са от PVC и други такива лакомства :)

Link to comment
Share on other sites

Аз не знам как браузвате нета без тая добавка... Нея я инсталирам преди да сложа драйверите след преинсталация :lol:

Предполагам, че зависи къде браузва човек. Но и през ум не ми е минавало, че ще успее да блокира рекламите в youtube видеотата, иначе отдавна да съм я сложил :))

Link to comment
Share on other sites

Тва да хапнеш кавърмичка...с тараторче...не ми се говори. Чудо, чудо, чудооо

 

едит: Искам баница с боза, баклава, мусака, картофената супа на баба, шопска салата със зеленчуци дето не са от PVC и други такива лакомства :)

Отивам да си взема баклавъ.Тука до нас има един цех и е убиец :P

Link to comment
Share on other sites

Тва да хапнеш кавърмичка...с тараторче...не ми се говори. Чудо, чудо, чудооо

 

едит: Искам баница с боза, баклава, мусака, картофената супа на баба, шопска салата със зеленчуци дето не са от PVC и други такива лакомства :)

Чефо, що не се хванеш да направиш един ресторант и да си правите такива лакомства?

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че зависи къде браузва човек. Но и през ум не ми е минавало, че ще успее да блокира рекламите в youtube видеотата, иначе отдавна да съм я сложил :))

 

Веднага и аз заковах Адблок плюс в Хрома, както и аналога Адскипър в Макстон, където заковах и специален адон за Ютюб. Ха сега да ги видя кретените. 

 

Чефо, що не се хванеш да направиш един ресторант и да си правите такива лакомства?

 

Поради ред причини, от които има две съществени - нон стоп ще са намазани и ще изпиват оборота и след няколко седмици ще ги затворят заради дънеща чалга....

 

Само при мен ли Форума киха и дава SQL ерор?

Link to comment
Share on other sites

Тц. Ще умира нещо или админите бърникат нещо сървъра, понеже лагва, а одеве направо спря.

Link to comment
Share on other sites

Тц. Ще умира нещо или админите бърникат нещо сървъра, понеже лагва, а одеве направо спря.

 

Това имам предвид под киха, Слакър... 

Link to comment
Share on other sites

Чефо, що не се хванеш да направиш един ресторант и да си правите такива лакомства?

Няма да съм първия. Има няколко. Единия дори мисля, че затвори. Освен това трябва да имам много хубава усмивка за пред банките, че някой трябва да даде кинти :D

Link to comment
Share on other sites

Какъв процесор и колко рам ми е нужна за да играя на най-новите игри ? Нещо съм поизостанал на тема процесори от както си махнах гейм компютъра.

Link to comment
Share on other sites

Какъв процесор и колко рам ми е нужна за да играя на най-новите игри ? Нещо съм поизостанал на тема процесори от както си махнах гейм компютъра.

i5, по възможност от последната генерация. Лично аз нямам проблеми дори с моето i5 750, което одъртя бая вече, съответно все не намирам време и причина да го сменя :)

И да кажем 8G RAM, но най-важното си остава видео картата. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...