Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Деева, има една интересна болка, която ме тормози. Направих грешката да я гуугълна и.... Явно ще ми ходите на 40-то след 50 дни. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

5 чифта нови обувки :) Аз - щастлива.

И Жоро има два нови панталона, да не кажете нещо.

Link to comment
Share on other sites

5 чифта нови обувки :) Аз - щастлива.

И Жоро има два нови панталона, да не кажете нещо.

Това не трябваше ли да е в темата за фукане? :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Бахти, фотоапаратът ми струва 120лв, а кейсът за подводна фотография за него струва 540... :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Само за коне не си бяхме говорили до сега в този форум, май....  :ghost

Иване!

Детето е твърде невръстно!

Не бъди отново ГЪЗ!

Link to comment
Share on other sites

5 vs 2 - така де, да не свиква много... :laughing1:

 

 

Това не трябваше ли да е в темата за фукане? :popcorn:

 

 

То така се почва...

 

Стойността на обувките ми и панталоните на Жоро е 1:1 :)

Link to comment
Share on other sites

Аре бе...Жената има по-малко парцалки и обувки от мен, да не говорим, че моите са 3-4 пъти по-скъпи от нейните :D

Link to comment
Share on other sites

При мен пък е точно обратното, жената има сумати повече обувки и дрехи, ама за сметнка на това моите са много по-скъпи. :D Тя ако може да си купи обувки за 5 лв. мъжки за толкова няма....

 

Честито на всички именници, да сме живи и здрави!

Link to comment
Share on other sites

При мен пък е точно обратното, жената има сумати повече обувки и дрехи, ама за сметнка на това моите са много по-скъпи. :D Тя ако може да си купи обувки за 5 лв. мъжки за толкова няма....

 

Честито на всички именници, да сме живи и здрави!

Те пък защото дамските за 5лв стават за нещо...

 

Ко ся, ще си мерите дрехите и обувките ли? :D

 

Честито на всички именници. Да са живи и здрави.

Link to comment
Share on other sites

Те пък защото дамските за 5лв стават за нещо...

 

 

Да ти кажа, тея дето ги взехме за 5 лв. за работа изкараха 2 години, другите дето бяха маркови от 100-на лв. изкараха месец и половина. Цената не е гаранция за качество!

Link to comment
Share on other sites

Иване!

Детето е твърде невръстно!

Не бъди отново ГЪЗ!

 

Трудна работа... :laughing:

 

Аре бе...Жената има по-малко парцалки и обувки от мен, да не говорим, че моите са 3-4 пъти по-скъпи от нейните :D

 

ГЕЙ!!!

 

=====================

 

Честит празник на всички!!!

 

=====================

 

Откъм другата тема - много правилно Моторола е "забранена марка". Придържайте се към правилото.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа, тея дето ги взехме за 5 лв. за работа изкараха 2 години, другите дето бяха маркови от 100-на лв. изкараха месец и половина. Цената не е гаранция за качество!

Не мога да се съглася. Аз преди постоянно късах обувки. Преди 10 години това. След 2-3 месеца и вече са скъсани.

 

Откакто започнах да давам повече пари за обувки, се късат единствено от носене, а не от производствени дефекти и нискокачествени материали.

 

Примера ми е пресен с един колега, който си скъса новите обувки за 2 месеца. Обувки от Кенвело.

 

Това, че са 100лв не ги прави маркови. Каква марка бяха? Paolo Boticelli? Или Daris? :)

Link to comment
Share on other sites

Аз за работни обувки (имайки предвид каква е работата ми), не давам повече от 10 лв. Вчера изхвърлих тези от 5 лв. (от Липненски), които си бях купила преди 2 години. И още ставаха, но реших, че е време да ги сменя.

Ангеле, недей да говориш за пари, защото не всеки има възможност да си купува обувки от 200 лв.
Знам, че всички тука изкарвате 5-цифрени заплати и сега голям ще го извадите...

Не можеш ли да ме оставиш да си се радвам на новите придобивки, вместо да обясняваш каква марка са ти обувките?!

Link to comment
Share on other sites

Честито на всички празнуващи. Много здраве и щастие да ви носят имената. :)

 

Аре бе...Жената има по-малко парцалки и обувки от мен, да не говорим, че моите са 3-4 пъти по-скъпи от нейните :D

КИФЛА! :moon:

 

Сънувах слива, която не беше на бивше гадже. Въпросът е - как да я намеря?!

Използвай гоогле! :moon:

 

 

ЕДИТ ЗА ГАЛКА: не се впрягай, всеки има мнение :). Аз примерно също мисля, че не винаги скъпото е добро и не обичам да робувам на марки. Нося това, което ми е кеф, било то и обувки за 5 лева :).

Link to comment
Share on other sites

Не мога да се съглася. Аз преди постоянно късах обувки. Преди 10 години това. След 2-3 месеца и вече са скъсани.

 

Откакто започнах да давам повече пари за обувки, се късат единствено от носене, а не от производствени дефекти и нискокачествени материали.

 

Примера ми е пресен с един колега, който си скъса новите обувки за 2 месеца. Обувки от Кенвело.

 

Това, че са 100лв не ги прави маркови. Каква марка бяха? Paolo Boticelli? Или Daris? :)

 

Аз също няма как да се съглася, че по-скъпо значи по хубаво. Така е и с храните така и с другите стоки, разликата е само надценката!

 

Да се върнем и на обувките. Имам и опит с прехваления Спорт Директ дето всички го възхваляват колко маркови и невероятни маратонки има. Найк, Пума, Лонсдейл и т.н. на моите крака изкарват по 1 месец. Матстара от 25 лв . по една година.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...