Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Да уточня допълнително, че никога не ми се е налагало да ползвам адблок, различен от този на браузъра, който пък никога не съм виждал какво и как прави, камо ли да настройвам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Имиджшак ми искат 2 долара на месец, че да ъплоудвам?!?!?!?! Мое'ли ме фанат за шнура!!!!

Абе на Виден му е лесно, щото парите го удрят през кръста.

 

:lol: :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Ники, даже няма да почвам да обяснявам....

Няма и какво да обясняваш. Явно рекламите не те дразнят толкова :P

Абе какво става днеска!?!?!?! Имиджшак ми искат 2 долара на месец, че да ъплоудвам?!?!?!?! Мое'ли ме фанат за шнура!!!!

pcloud.com или wetransfer.com

Link to comment
Share on other sites

Няма и какво да обясняваш. Явно рекламите не те дразнят толкова :P

 

Имам чувството, че нещо не пиша правилно...

 

ДО СНОЩИ НЯМАШЕ РЕКЛАМИ ПРИ МЕНЕ

 

Сега по-видно ли е?

Link to comment
Share on other sites

Абе какво става днеска!?!?!?! Имиджшак ми искат 2 долара на месец, че да ъплоудвам?!?!?!?! Мое'ли ме фанат за шнура!!!!

От няколко месеца е така. Явно не ъплоудваш често снимки :)

Колкото до рекламите в ютъп... при мен ги има от 2 седмици. Дразнещо е и скоро ще слагам адблок.

Вместо imageshack ползвам вече picbg.net

Link to comment
Share on other sites

Сега по-видно ли е?

Хубаво де. Променило се е нещо. Адаптираш се. И аз да бях на твое място щях да помрънкам ... даже сигурно повече, но накрая щях да си сваля нещата на диска и да си ги пускам като мп3ки

 

Не знам дали adblock помага ама аз 1 реклама не видях докато слушах плейлистата ти... но пък може да не съм слушал достатъчно. Аз превъртях набързо 10-15 от песните..

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, верно рядко качвам. Ей сега за разсения програмист, който продължава да твърди , че не пие, реших нагледно да покажа ЕДНА от причините, поради която нямам възможност да свалям Ютюб на машината си и усетих шпека...

 

Снощи пък рекламите в Тубата, абе много ми се събра! Как да не беснея!

 

Ники, знам, че има решения за всичко, но защо по дяволите трябва вечно да прибягваме до такива неща? Какво се промени в Ютюб, че ни натресоха реклами? С какво толкова порасна колибата, че ще ми иска пари? Ай сиктир!

Link to comment
Share on other sites

 Какво се промени в Ютюб, че ни натресоха реклами? С какво толкова порасна колибата, че ще ми иска пари? Ай сиктир!

 

Ами от одеве само твоя плейлист върви и една реклама не се е пуснала :) между другото не ми приличаше на човек който слуша Katy Perry :D

Иначе реклами в youtube почнаха да се появяват още 2 - 3 години след създаването му (в Америка) ама ние понеже нали сме бяла държава и сме в крак с тенденциите та чак сега започват да се появяват. 

BTW не знам дали сте обърнали внимание, но от половин година някъде и в skype се опитват да намърдат някакви реклами, 2011 като бях в Америка тогава вече там баше масово явление.

Link to comment
Share on other sites

Ами от одеве само твоя плейлист върви и една реклама не се е пуснала :) между другото не ми приличаше на човек който слуша Katy Perry 

 

Че какво й бре, миличък  :laughing:  Ти между другото видя ли ЦИЦАТА!?!? 

 

В тоя ред на мисли, вижте тоя цирк:

 

https://www.youtube.com/watch?v=qbIm0BWKDz4

 

Момчиле, гледай повечко епизодчета с Жоро Игнатов и Съдебен спор, да видиш в какво е превърната България. Един от "любимите" ми е "Договор за любов", с Арабела и вълшебния пръстен.

Link to comment
Share on other sites

О-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о,да правиш музикална колекция за възпроизвеждане от youtube?!?!?!Никога не съм възприемал този сайт за нещо повече от гледане на полезни или най-често забавни клипчета.За слушане на музика сега ползвам най-вече MediaMonkey Gold ,а преди него Jet Audio/AIMP.Все пак съм взискателен аудиофил и искам удобство и функционалност :))

Link to comment
Share on other sites

О-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о,да правиш музикална колекция за възпроизвеждане от youtube?!?!?!Никога не съм възприемал този сайт за нещо повече от гледане на полезни или най-често забавни клипчета.За слушане на музика сега ползвам най-вече MediaMonkey Gold ,а преди него Jet Audio/AIMP.Все пак съм взискателен аудиофил и искам удобство и функционалност :))

 

Ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ- - извинявай, че ти смутих взискателността. 

Link to comment
Share on other sites

Че какво й бре, миличък  :laughing:  Ти между другото видя ли ЦИЦАТА!?!? 

 

 

А нищо и няма, просто се изненадах :D коя цица, на циганката или тая от клипа на Friday night? :D 

Link to comment
Share on other sites

Дай да си стиснем ръцете на ВСИЧКИТЕ цици, предимно катината  :laughing:  :laughing:  :laughing:

:thumbs-up:  :beerchug  :happy:

 

И да не е напълно спамърски поста викам върху <a href='http://i.imgur.com/PVN0qMb.jpg' class='bbc_url' title='External link' rel='nofollow external'>Тези</a> цици да си стиснем ръцете :D

 

Хмм не ми се получи нещо, а бе преди беше толкова по - лесно да сложиш име на линка, сега с всичките тези ъпдейти не ми се получава нещо :Х

Link to comment
Share on other sites

Как да ви обясня, че до снощи и аз нямах проблеми. Плейлиста си го знам насън, ненужно е да го споменавам. И представете си тая картинка - пускам си листа, давам му шафълче, качвам си се с биричката на покрива и се радвам на звездите с любимата си музика. В един момент чувам едни свирни, които ме вбесяват, чудя се какво се случва, тичам долу и какво да видя - РЕКЛАМА. После се повтори няколко пъти, дебнах го - излиза гадостта, на 4-та секунда дава СКИП, но просто съсипва всичко в дълга база.... ГНАС!

 

Аз реклами в Ютуб имам от 2 месеца. Повече ме дразни размера на прозорците, които вече стават супер големи в зависимост от резолюцията.

От няколко месеца Spotify е активен в България. Може да го използваш  без проблем. И там има реклами, но са по-кратки и по на рядко. Може да използваш и Grooveshark.

 

ЕДИТ: Май намерих...

 

Ники:

 

11lorck.jpg

 

 

 

На телефона си имам малко по-малко капацитет. Вземи си един диск. 2ТБ са 150лв.

 

Хубаво де. Променило се е нещо. Адаптираш се. И аз да бях на твое място щях да помрънкам ... даже сигурно повече, но накрая щях да си сваля нещата на диска и да си ги пускам като мп3ки

 

Не знам дали adblock помага ама аз 1 реклама не видях докато слушах плейлистата ти... но пък може да не съм слушал достатъчно. Аз превъртях набързо 10-15 от песните..

 

Може да е свързано с това дали имаш акаунт или  не. Може да не показва рекламите като не си се логнал в Ютуб и гледаш като гост. Аз винаги съм с акаунта, затова не знам.

 

Ами от одеве само твоя плейлист върви и една реклама не се е пуснала :) между другото не ми приличаше на човек който слуша Katy Perry :D

Иначе реклами в youtube почнаха да се появяват още 2 - 3 години след създаването му (в Америка) ама ние понеже нали сме бяла държава и сме в крак с тенденциите та чак сега започват да се появяват. 

BTW не знам дали сте обърнали внимание, но от половин година някъде и в skype се опитват да намърдат някакви реклами, 2011 като бях в Америка тогава вече там баше масово явление.

Рекламите в Скайп се спират като се добави един адрес в блокираните сайтове в Internet Explorer.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...