Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Тоя панталон е с ръб. Може да го видиш къде се вижда долу на крачола.

Ако някой ден се облека по този начин, преди това вероятно ще съм помолил някой от колегите да ме застреля. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ако някой ден се облека по този начин, преди това вероятно ще съм помолил някой от колегите да ме застреля. :lol:

 

Е, разбира се. То всяко нещо си е с времето. Не може 70 годишен мъж да се облича като такъв на 25-40 години.

 

За твоята възраст ще трябва да избереш малко по-неутрален цвят мокасини и по-пастелни цветове на кърпичката и ризата.

Всичките баби подир теб ще тичат ако се барнеш така!

 

chinos-and-loafers-and-belt-and-pocket-s

Самоче този прилича на някой, който има голяма яхта. Ако нямаш голяма яхта, или поне средна по размер яхта, смени оранжевото с нещо по-простичко и избери сако с по-убит цвят, или по-неизразено каре.

 

-------

Ще ви оправя бе...

 

Само Виден с wife-beater-а и шортите не знам какво ще го правим..

Link to comment
Share on other sites

Мхм, виждал съм го с розоф пулофер, ризка, дънки, и маратонци с голем подмет. Ангел пасти да яде с лилавите гащи.

 

Нямам розов пуловер. Може да съм бил с червена блуза но розов пуловер нямам.

 

Както и маратонки с висока подметка. Повечето са ми разни найкове, имах преди няколко на пума при това куриозното е че най-евтиния модел ми бяха най-удобни. А да и едни на фила ама те са почти същите като онези на пума черните.

 

Дънки с маратонка няма проблем да сложиш, но дънки с планинарски обувки, като тия показаните горе...???

Че това са боти. Какъв е проблема зимата да ходя с такива? Аз имам едни на ЕКО ама каква е разликата? Спокойно бих си взел подобни ако намеря удобни.

 

Наясно ли си колко по-неудобни са тези обувки от Nike Free моделите?

 

Тоя панталон е с ръб. Може да го видиш къде се вижда долу на крачола.

А има ли еластан в него? Защото аз дънки без еластан не обувам. И не говоря за такива тип клин, а просто нормални дънки, но плата да не е като брезент ами да се разтяга и то доста. Ако не си пробвал, значи просто идея си нямаш колко са удобни.

Link to comment
Share on other sites

 

Че това са боти. Какъв е проблема зимата да ходя с такива? Аз имам едни на ЕКО ама каква е разликата? Спокойно бих си взел подобни ако намеря удобни.

Наясно ли си колко по-неудобни са тези обувки от Nike Free моделите?

Има едни обувки за строителни работници с метално бомбе. Ако са удобни, що направо не се барнеш с едни такива? Ти чуваш ли се какво говориш? Малко като да караш mini Monster Truck из града, щото не усещаш паветата по булевардите.... Overkill си е отвсякъде.

 

Ти пък кога последно сложи велурена мокасина, че ми казваш колко е неудобна?

 

1. Аз си взимам обувка, за да изглежда добре и да ми върви с облеклото, а не да правя преход до хижа Ботев с нея.

2. И от подобен тип обувки има удобни. Не виждам с какво се различават. Повечето от обувките, които имам, имат мрежа на стелката, за да не се запарва крака през деня и имат пластмасова основа на дъгата на ходилото, за хора, като мен, с по-плоско стъпало, което е супер голямо удобство.

3. ТИ ЛИЧНО колко ходиш през деня, че толкова много търсиш удобство в тия обувки? Защото аз ходя едва 4-5км дневно (6000 стъпки на ден според една програмка) и съм почти сигурен (на 101%), че ходя повече от теб. Та щом на мен не ми прави впечатление удобството на обувките, надали и на теб ще ти направи.

 

А има ли еластан в него? Защото аз дънки без еластан не обувам. И не говоря за такива тип клин, а просто нормални дънки, но плата да не е като брезент ами да се разтяга и то доста. Ако не си пробвал, значи просто идея си нямаш колко са удобни.

Че от къде да знам дали има еластан? Имам 6 подобни панталона в различни цветове, 2-та имат по 2% еластан, другите нямат. Като искаш еластан, взимаш модел с еластан - елементарно е.

Link to comment
Share on other sites

Самоче този прилича на някой, който има голяма яхта.

 

Нещо пак си се объркал. Хората, които притежават яхти и не са модни дизайнери минали под дъгата, повече приличат на този и едва ли ще ги видиш с оранжеви панталони.  :lol: 

 

0x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

Що спорите с Ангел?

Добър въпрос :)

 

Но пък може да пробвам някои от предложенията му и да споделя после какво мисля за панталоните с ръб и еластан.

Ти пък кога последно сложи велурена мокасина, че ми казваш колко е неудобна?

Да взема на свой ред да те попитам кога за последно си ходил с подобна на показаната от мен маратонка? :)

Link to comment
Share on other sites

Добър въпрос :)

 

Но пък може да пробвам някои от предложенията му и да споделя после какво мисля за панталоните с ръб и еластан.

 

Да взема на свой ред да те попитам кога за последно си ходил с подобна на показаната от мен маратонка? :)

Не мога да си харесам модел на допустима цена, защото не ми се дават 200лв за маратонка, която ще слагам 6 пъти месечно, а може и по-малко.

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да се снимам преди час и половина като пренасях джибрите от нас до казана... Едва ли има по-удобно облекло, а пък на Ангел дивотиите посмъртно няма да ги сложа... Както каза Момчил, преди това поне двама приятели ще ме застрелят... 

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера защо се правите на тъпи!!??!??!

 

Никгоа не съм виждал Виден да се облича като намерен на улицата! Колко пъти сме излизали по кръчми и ресторанти и никога не е сложил подобна гнусарщина (маратонка с висока подметка и риза). Аре спрете вече!

 

Не съм виждал да го прави и Пешо. Спрете да се правите на хитри мечоци, дееба! Освен дядо - никой друг не съм виждал да прави подобна откровена подигравка с всичко човешко. Но щом му е удобно на човека - да ги носи.

Link to comment
Share on other sites

Той дядото и шофира с възглавничка на врата :) Помня веднъж го засякохме така на копривките и стои като Робокоп в колата, щото ако се завърти и конфигурацията пропада :lol: Да де, и цепи дърва с тесла. Абе... програмисти :lol:

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да се снимам преди час и половина като пренасях джибрите от нас до казана... Едва ли има по-удобно облекло, а пък на Ангел дивотиите посмъртно няма да ги сложа... Както каза Момчил, преди това поне двама приятели ще ме застрелят...

Глупости говориш.

Link to comment
Share on other sites

Бахти...толкова псувни и нерви с нагоряла клема...за 15 стотинки....Ебем ти и пинтилъка, накрая се грабнах и купих 10, че не ми издържаха нервите да гледам пишман майстори...

Link to comment
Share on other sites

В Пазарджик нещо подобно се случи пред мен на кръговото...Две палета се попиляха...

Link to comment
Share on other sites

В Пазарджик нещо подобно се случи пред мен на кръговото...Две палета се попиляха...

 

На кръговото беше целия тир :D

 

Карам си такъв, и някъде 1-2 км преди джъмбо една колона коли и никой не мърда, 30 мин по късно минах покрай трагедията :X

Link to comment
Share on other sites

OMG!

 

Каква загуба и разхищение, нали? :beer:

 

Чудех се тия касетки дали не са ги пускали от самолет, ама последно оня не е спазил червеното и влакът го забърсал...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...