Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Докато си пия кафето и гледам сутрешните предавания научавам от някакъв професор,че били приготвени за раздаване на някакви си 5-6 милиона на нашите мили депутати да гласуват "точно" подготвяните промени в закона за потребителските кредити.Това относно бързото кредитиране.На глава това прави 23 хиляди,но ние си знаем,че рядко се събират на работа тези хора,така че който дойде от тях на работа може да заработи към 30 хиляди  :rolleyes:  :unsure:

П.С.Пак според гостуващите в сутрешния блок на НТВ днешния обем на тази дейност бил 500-600 милиона,а според изчислениянията на някаква  финансистка потенциалния размер на този сегмент бил 2 милиарда.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Има един охлюв, който паркира на три педи от тротоара на така или иначе тясната ни улица. Сърбят ме ръцете да му гравирам нещо за спомен на капака... 

Link to comment
Share on other sites

Има един охлюв, който паркира на три педи от тротоара на така или иначе тясната ни улица. Сърбят ме ръцете да му гравирам нещо за спомен на капака...

сложи му бележка на стъклото и му вдигни чистачките

Link to comment
Share on other sites

Има един охлюв, който паркира на три педи от тротоара на така или иначе тясната ни улица. Сърбят ме ръцете да му гравирам нещо за спомен на капака... 

Гравирай му охлюв. :D

Link to comment
Share on other sites

Да бе, ей сега полицията ще се вдигне да лепи фиш на някой , който е спрял малко по-накриво.В някой друг свят да, но тук....

 

 

Майтап, майтап, ама в Хс на цялата улица напраскаха фишове(!) заради обаждане. А повечето бяха спрели пред къщите си. Като нас, например.

Link to comment
Share on other sites

В ХС не управлява бавноразвиващ олигофрен от бавноразвиваща партия, която щяла да окаже протекция на най-нашумялата и пирамидална структура, само за да гласуват за тях на изборите...

 

Или както пасторчето шефче на пирамидата каза: Интелигентните хора гласуват за ГРОБ, за това и ние ще го направим. И цяла зала с хорица с промити мозъци му ръкопляскаха.

Link to comment
Share on other sites

Най - доброто средство за навигация е използването на табелите и най - най - вече сивото вещество, ако има такова. Точно от хората писали по - горе, не съм очаквал такива изпълнения.

Какво не си очаквал? Ти колко пъти си се завирал по онези краища, та ми говориш за табели.

При мен бедата беше, че се бях подготвил за третокласен път и такъв наистина имаше до едно време. А най-големият кор-капан беше, че в момента в който третокласният изчезна и карането на заден или обръщането станаха невъзможни.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Добре де, като карате с навигация и като видите черен път, тип дере с кратери, що се навирате там? Продължавате по белия път или спирате и разглеждате картата. Аз поне така процедирам. Не може да се избегнат всички х♚йни, но пък поне за макадама - избягвайте :lol:

Ами не точно. Първия път както писах отивах към пещера Леденика. И то от към Западна България. На мен очакванията ми за път до пещера са горе долу - тип черен, но когато стигнах кратерите....

За Златоград от Смилян, пътя го има и на нормална карта, и имаше и табели в самото село. Отделно, че първите 1-2 километра бяха чисто нов асфалт, но явно беше докато се стигне до едно новостроящо се комплексче от 10-на къщи. После стана веселото.

За Малко търново проблем нямаше толкова, просто навигацията имаше 2 улици ан кръст и те минаваха през вее затворен център. Питах хората и стана ясно, че за да стигна до другия край, където отивах, трябваше да изляза от града,да го заобиколя по нещо като околовръстно, да вляза отново в него и чак тогава стигах до пътя, който ми трябваше.

 

 


Най - доброто средство за навигация е използването на табелите и най - най - вече сивото вещество, ако има такова. Точно от хората писали по - горе, не съм очаквал такива изпълнения.

Ако ги има. А единия път ги имаше, но не помогнаха, щото едно е да ги има, друго е пътя да не е поддържан последните 20+ години.

Link to comment
Share on other sites

Ей ся като се прибера, ще си сипя един "Бомбай" с тоник, лед и лимон. И ще си пусна "The piano man"... За размаз.

Link to comment
Share on other sites

Гледай ти да съм добре. Мене, e*ал съм ги в г*за. :D

 

Експерт от Уолстрийт: Путин разполага с икономическа ядрена бомба!

 

Т'ва ако стане, дали няма да им се пре*ере на хамериканците?Дали Еуропа няма да дръпне доволно?И защо подяволите трябва да има такава спогодба със Саудитска Арабия?

Link to comment
Share on other sites

Не мога да намеря линка в и-бей за магическата пръчка, с която ще накарам всичката гнусна, черна, долна, противна, негърска измет да изчезне. С право са били роби да е*а тяхната мама черна. Отвратителна проказа и тежест за обществото са тия. Циганите май ги мразя по-малко от тая сволоч. Не съм вярвал, че толкова лесно се намразва раса. Те тия просто си плачат Уганда.

Link to comment
Share on other sites

Те като раса с нищо не са виновни и по-различни. Просто с времето, дискриминацията ги е накарала да започнат да се изживяват като жертви, а това си носи последствия.

Link to comment
Share on other sites

Те като раса с нищо не са виновни и по-различни. Просто с времето, дискриминацията ги е накарала да започнат да се изживяват като жертви, а това си носи последствия.

Просто с времето и дискриминацията могат да си седят в Африка и да кОпат в мините. Кръвна захар и холестерол дигам само като ги видя или се сетя за тия боклуци мръсни. То бива, то може да си измет...ама чак толкова не е реално.

Link to comment
Share on other sites

А ако не беше в Чикаго, а беше в Алабама или Луизиана някъде долу и се сблъскваше със селските шунки познати като rednecks, тогава собствената си раса ли щеше да намразиш?

 

Аз също се занимавам с глупаци и те много рядко са негри.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, бая познати "селяндури" имам, единият е боен пилот, даже позивната му е Реднек, мога да ти кажа, че повечето са крайно земни хора. И са по-скоро прями, отколкото нагли. Ма разни хора - разни идиоти. И нормални негри има...Рядко.

Link to comment
Share on other sites

пушек к*ра ми.... кви са тия стърнища които да направят толкова гъст дим.... абсурд.... просто тряаа си прост да караш със 140-150км/ч в никва видимост....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...