Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Koito k'voto shte da mi govori za Istanbul, kolko velik grad bil, kolko gostopriemni bili turcite... Kato izkluchim ninjite tuk tame po ulicite i rechta - vse edno ne sym izlizal ot Bulgaria...

P.P. Sori, ama na taq shtaiga ne mojah da i podkaram fonetikata, a tuk wifi e zabranena duma...

Link to comment
Share on other sites

Колебая се между Нексус 5 и Гигабайт Гуру Г1... Супер малки са разликите...и 200лв в цената...

Link to comment
Share on other sites

Колебая се между Нексус 5 и Гигабайт Гуру Г1... Супер малки са разликите...и 200лв в цената...

 

взимай нексуса , преди няколко дни поръчах един за мен. макар че съм заклет ейпъл фен телефона е много добър. особено за тия пари не мисля че има аналог.

 

Самсунг СЪКС  :grin:

Link to comment
Share on other sites

особено за тия пари не мисля че има аналог.

Има аналог: Xiaomi Mi3.

 

 

Самсунг СЪКС  :grin:

Няма как да съм по - съгласен.
Link to comment
Share on other sites

Аз съм много доволен от моя Нексус за изминалата седмица през която го ползвам. От цвета съм още по-доволен.

Link to comment
Share on other sites

Кво стана с One X-a?

Ще го продавам.

 

Яйца може да пържи дедото, щото си го държи на задника и сяда върху него. То и върху мен да сядат и аз щях да прегрея. :)

Link to comment
Share on other sites

Винаги е бил и винаги ще си остане.Чалга град.Само като

за Стефчо..

 

 

медец :)

Ще го продавам.

 

Яйца може да пържи дедото, щото си го държи на задника и сяда върху него. То и върху мен да сядат и аз щях да прегрея. :)

 

ако нещо има врътка с подаряване....драсни едно ЛС :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Яйца може да пържи дедото, щото си го държи на задника и сяда върху него. То и върху мен да сядат и аз щях да прегрея. :)

Аз пък нямам нищо напреки да сядат върху мен ... разни по-кръшни девойчета обаче :lol:

Link to comment
Share on other sites

К'о пра'иш бре диванье? Кога ша спреш да 'раниш сините таксиджии, а?'Земи се пикясай малко...вместо да жулиш нЕкое пълнолетно ти 'арчиш за глупости..ааа ни тъ ье срам

Link to comment
Share on other sites

К'о пра'иш бре диванье? Кога ша спреш да 'раниш сините таксиджии, а?'Земи се пикясай малко...вместо да жулиш нЕкое пълнолетно ти 'арчиш за глупости..ааа ни тъ ье срам

мамицата им да ***. толкова шибана глоба не съм имал до ся. Вчера пак ме спряха....за грешно подаване на мигач. Понеже карах без гИпИеС и в тъмницата обърках пресечките 2 пъти, като преди това вече имах опашка от няколко светофара и....ме спряха. Направо побеснях. Естествено нищо нямаше тоя път....ама това вече е нереално.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък нямам нищо напреки да сядат върху мен ... разни по-кръшни девойчета обаче :lol:

Ааа... жена ти... знае ли за тия ти мераци?

Link to comment
Share on other sites

Съдбата явно си мисли, че или имам много пари, или ги бера от дърветата. След курса при сините таксита се оказа, че има за правене и кУрмилна рейка. Цената е впечатляваща. А аз явно съм медицинско чудо...щото не получих инфаркт. :D. Някой да има позната циганка? Спешно ми трябва да я опъна, че да обърна каръка :D

Link to comment
Share on other sites

Ванка (нетрут) в скапана турска зала, където зареждането на произволен браузър отнема 10-на секунди и където смених две машини заради bsod, честно съм тръгнал да си играя и с кирилизатори...

Иначе... https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t31.0-8/1780054_10203215166967722_1836637711_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...