Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

"Ако си мислите, че благодарение на вашите визови санции сте се освободили от мъките да виждате мен и моите колеги у вас у дома, то искам да ви уверя, че руският отбранително-промишлен комплекс има много други начини за придвижване по света, освен пътуванията с туристическа виза."

В оригинал: "Если же вы считаете, что благодаря вашим визовым санкциям вы освободили себя от муки видеть меня и моих коллег у вас дома, то хочу заверитьчто у российского оборонно-промышленного комплекса есть масса иных способов передвижения по миру - помимо поездок по туристической визе)"

Почнаха да дрънкат оръжията...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

В един от коментарите отдолу имаше отговор :)

 

Кой по-точно, че половината са от някакви 12 годишни тинейджърчета.

 

Просто с времето и дискриминацията могат да си седят в Африка и да кОпат в мините. Кръвна захар и холестерол дигам само като ги видя или се сетя за тия боклуци мръсни. То бива, то може да си измет...ама чак толкова не е реално.

 

Чефо отиде в Щатите и стана расист.

 

Я сега кажи за пингвините какво мислиш? (т.е. за индийците)

 

А ако не беше в Чикаго, а беше в Алабама или Луизиана някъде долу и се сблъскваше със селските шунки познати като rednecks, тогава собствената си раса ли щеше да намразиш?

 

Аз също се занимавам с глупаци и те много рядко са негри.

Едно е са си глупав, друго е освен това да си тъп и нагъл.

Link to comment
Share on other sites

 

Кой по-точно, че половината са от някакви 12 годишни тинейджърчета.

 

 

 

 

 

Махнали са го. Основно се изразява с две думи "оръжие(мир) срещу петрол". След някои конфликти(Ирак) и 11 септември, в САЩ нараства опозицията срещу СА, а пък арабите се дистанцират от САЩ и са принудени да търсят други източници на оръжие, като Великобритания например.

Link to comment
Share on other sites

 

Кой по-точно, че половината са от някакви 12 годишни тинейджърчета.

 

 

Чефо отиде в Щатите и стана расист.

 

Я сега кажи за пингвините какво мислиш? (т.е. за индийците)

 

 

Едно е са си глупав, друго е освен това да си тъп и нагъл.

 

Почти същото. От това, което съм виждал. Те са завзели бензиностанциите, рецепциите на хотелите и....ръководни постове. Надявам се да ме наемат на едно място(все още чакам отговор)...отново индиец беше менаджерче там.

 

И да. Докато си бях в БГ нямах нищо против негрите. Дори им слушах песните. Сега не искам да ги видя, не искам да ги чуя, не слушам вече такива песни, бягам от тях като дявол от тамян.

Link to comment
Share on other sites

 Сега не искам да ги видя, не искам да ги чуя, не слушам вече такива песни, бягам от тях като дявол от тамян.

 

Ше се сетиш....

Link to comment
Share on other sites

Прекалено е това според мен. Една раса се оформя като част от обществото, от отношението на обществото към нея.

 

Ако циганите не ги пазеха тук, щяха да бачкат, защото ако не бачкаха, щяха да умират. Ако бачкаха, щяха да ценят парите си повече. И така по веригата, докато накрая щеше да ги различава само цвета на кожата. Ама не... Те си се изживяват като жертви и като малцинство, и падат за дуспа като ги докоснеш само. Негрите в определени щати са същите.

 

Ако идеш в Англия, Словаците ли ще намразиш? А ако идеш в Словакия преди това ще ги намразиш ли? Смяташ ли, че негрите, които не са излизали от Африка цял живот, не са се сблъсквали със западна култура и едва преживяват, имат същия манталитет, поведение и реакции като дебелите наглеци, които смятат, че си им длъжен за всичко само защото са черни, от Chicago Area?

Link to comment
Share on other sites

Разделението е най-големия враг за прогреса на човечеството.

Жалкото е, че все още много малка част го разбират.

Link to comment
Share on other sites

Абе тряа да се мразят черните, жълтите, белите, сивите, зелените и т.н.

everyone-deserves-to-be-treated-equally-

 

 

 

Чефич, какво толкова е станало, че такъв реидж настава? :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Разделението е най-големия враг за прогреса на човечеството.

Жалкото е, че все още много малка част го разбират.

Не си имал взимане-даване с боклуци, които си мислят, че си им длъжен нещо и каквото и да кажеш реагират агресивно разбрали-недоразбрали. Същите боклуци, които по цял ден се чудят с каква простотия да се захванат, освен да се хванат на работа.

 

Принципно е прав w00x, става дума конкретно за черните пиявици в щатите и то даже не за всички, но като цяло са много по-зле от циганите тука. Кажи ми как да реагираш, когато подобно леке те гледа с презрение, крещи ти все едно нещо си виновен и на всичкото отгоре половината време изкарва черното-бяло - примерно объркал се е, че е пуснал поръчката, но не е и се обажда след 20 минути в call center-a да крещи "къде са ми нещата", при положение, че даже не си е въвел кредитната карта, освен това времето за доставка е било ясно написано 75 минути, но той на 20тата вече ти се дърви. После като му занесат поръчката почва с претенциите - "ама къде ми е това, защо това е толкова малко и т.н." и определено ти отказва бакшиш (на място където 10-15% бакшиш е едва ли не задължително).

 

Тъй де какво отношение да имаш към подобни хора? Да е отделен случай да кажеш - всяко стадо си има мърша.

 

Една такава мърла идваше в call center-a надрусана. Изритаха я като мръсно куче след като осра 10тата си поръчка и повърна на работното си място. След което ги осъди за расизъм и адвокатите посъветваха фирмата да сключат сделка за не знам си колко пари и да и плащат заплатата още 6 месеца затова че на смяна са били само други 2ма и те били бели, а освен това нямало медицинско доказателство че е била надрусана (пича толкова се беше афектирал че едвам се сдържа да не и забие един в тъпата муцуна, та забрави да я ескортира до болницата да и направят тест за наркотици).

 

Индийците принципно са свестни като хора, като изключим че 90% са тотално некадърни (причината поради която аз хич не ги обичам) и смърдят кофти освен това имат абсолютно дразнещия цървулски навик да си носят готвена храна от вкъщи и да си я претоплят на газово котлонче в офиса... ама говорим за храна яко наблъскана с чесън и други ужасии, която само като я отвори и офис от 500квадрата ведната се изпълва с миризми...

Link to comment
Share on other sites

Кво е тва уе?!?! Ти си болен!

Тая има изкуствени цици, изкуствен тен и кифленско поведение! Дори няма наченки на мустак и косми по гърба!

96% от пишещите тук ще я отпратят...

Link to comment
Share on other sites

Кво е тва уе?!?! Ти си болен!

 

Тая има изкуствени цици, изкуствен тен и кифленско поведение! Дори няма наченки на мустак и косми по гърба!

 

96% от пишещите тук ще я отпратят...

Че аз да няма да си говоря с нея, че да ме интересува кифленското и поведение :)
Link to comment
Share on other sites

Ваню,бре,намери си приятелка.Или аз да ти намеря...

 

Намери и на мен една. :)

 

Че аз да няма да си говоря с нея, че да ме интересува кифленското и поведение :)

 

Това беше сарказъм, но то поведението не е само в приказките.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...