Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ай сЮктир бре! Я ми намери една на мен!  :laughing:

Видене..., става дума за РАБОТА бе, човек! Работно време, скапани началници, смотани колеги, тъпи секретарки..., някакви следствия на дефектни презарвативи, наречени клиенти и на всичкото отгоре, шибаните мотики са БЕЗ копчета....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Да и не можеш да треснеш никой в муцуната, щото няма да ти го върне, ми ще хукне да се оплаква...

Link to comment
Share on other sites

Видене..., става дума за РАБОТА бе, човек! Работно време, скапани началници, смотани колеги, тъпи секретарки..., някакви следствия на дефектни презарвативи, наречени клиенти и на всичкото отгоре, шибаните мотики са БЕЗ копчета....

 

Ама разбира се! Малко разнообразие. Хем да си припомня пасажи от казармата  :laughing:

 

Освен това опцията FUCK OFF е моя  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ама разбира се! Малко разнообразие. Хем да си припомня пасажи от казармата  :laughing:

 

Освен това опцията FUCK OFF е моя  :laughing:

Ха на бас, че няма да изкараш и 15 дена. С инат сигурно седмица ще успееш, но втората гаранция ще теглиш майните наред

Link to comment
Share on other sites

Пуснаха ми ви-фи от ареста :D. Заеби ти...с тия не искам да си имам работа...както и с данъчните :)

От смърта и данъчните отърване няма...

Link to comment
Share on other sites

Имам питане относно фирмите за събиране на задължения.Фирмата на която дължа пари е чужда (Английска) и ме заплашва, че ако не платя сумата до края на месеца, ще ме "прехвърлят" на колекторса фирма.

Сега прочетох следното: "Дотогава нека хората да знаят, че не трябва да се плашат от събирачите на дългове, те нито са държавен орган, нито имат право да ги принуждават да платят." - КОНСТАНТИН ПЕНЧЕВ, омбудсман.

Но до колко мога да разчитам на това... ?!?

Link to comment
Share on other sites

Каза човека, който използва Mouse Pad за "телефон". :D

Именно. Гледах му софтуера. Не ме кефи. Последните "подобрения" на HTC ме дразнят. За сметка на това Самсунг оправиха всичко, което ми пречеше, и най-вече dialer-a.

Link to comment
Share on other sites

Вземи си LG G2 :D Ама китката изглежда доста добре.Всичко е прозрачно :P

Которе, ти пак нещо си се отнесъл от вихъра, аз говорех за нов телефон бе. :lol:

 

Иначе ми харесва много изработката на новия One, ама тази двойна камера отзад нещо ме смущава, пък и Сенс-а също така. Чудя се дали да не изчакам все пак да излезе Nexus 6.

Link to comment
Share on other sites

Именно. Гледах му софтуера. Не ме кефи. Последните "подобрения" на HTC ме дразнят. За сметка на това Самсунг оправиха всичко, което ми пречеше, и най-вече dialer-a.

Къде му го гледа тоя софтуер, като излезе вчера?

Link to comment
Share on other sites

Добро утро.Какво правите посред нощ та пишете тука бре?!... :))  :read:

Как какво? Работят хората. Ако не знаеш дедо е министър на глезенето, ууууукса - министър на чалгата и перфектните сетове, а кръстника е просто hax0r. :notify:

 

Поздрав за гадо! :shy:

https://www.youtube.com/watch?v=A5YJ3Sy7BA8

Link to comment
Share on other sites

Как какво? Работят хората. Ако не знаеш дедо е министър на глезенето, ууууукса - министър на чалгата и перфектните сетове, а кръстника е просто hax0r. :notify:

 

Поздрав за гадо! :shy:

https://www.youtube.com/watch?v=A5YJ3Sy7BA8

Ти пак ли нема с кво да си играеш, бре!?

Иначе да ти са връща emoticon-0144-nod.gif

Link to comment
Share on other sites

Добро утро.Какво правите посред нощ та пишете тука бре?!... :))  :read:

А случайно да си се сблъсквал с концепцията за различните часови зони по земного кълбо? :lol:

Link to comment
Share on other sites

концепцията за различните часови зони по земного кълбо? :lol:

Няма такова нещо - това е разработка на илюминатите за контрол на населението :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...