Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Нокиа са бахти неразрушимите телефони....Ма и тях ги преебаха, гръм да ги тресне

Link to comment
Share on other sites

В тази версия на форума определено ми харесва как са направили игнорираните потребители. Доста по-малко натрапчиви са "появите" им от предишната :)

Link to comment
Share on other sites

Че той май си ме беше блокнал доста отдавна ;)

 

В тази версия на форума определено ми харесва как са направили игнорираните потребители. Доста по-малко натрапчиви са "появите" им от предишната :)

 

Май да.

 

Dude, seriously...

Link to comment
Share on other sites

Ти пак ли нема с кво да си играеш, бре!?

Иначе да ти са връща emoticon-0144-nod.gif

Има, ама беше много рано! :shy:

 

галакси, много функции има у форума. Модерна работа дет се вика - може да блокираш цялата персона или части от него - подпис, крака, гъз. Както Мидекс е направил. И това никога няма да му го простя! :cry

Само едно нещо не може да блокираш и това е ваньовия гъз, дето го пляскат със спаркълс. Противозаконно е! :moon:

Link to comment
Share on other sites

Ваньо, к'ви халки, нали си взе RoS :D

Да :D Ама те са толкова близко до нас, че е грехота на паузата м/у босовете, да не отида да повиса малко. :D

Link to comment
Share on other sites

Монтирай си вместо просторр на терасата и ще си висиш у вас си, над прахоляка стелещ се по земята :) И ще може бързо да отскачаш за поредния бос

Link to comment
Share on other sites

Както Мидекс е направил. И това никога няма да му го простя! :cry

 

Ауууу...отивам да си посипя главата с пепел... :ghost

 

Само едно нещо не може да блокираш и това е ваньовия гъз, дето го пляскат...

 

Ваньо като каза "халки", нямаше това предвид, ама ти с твоето мръсно подсъзнание...аз затова и съм ти скрил подписа, щото не искам да имам нищо общо с такива перверзници като тебе. :woot

Link to comment
Share on other sites

Ся, като си блокирал подписа и на Иван, не може да стоплиш за ко стаа дума. В подписа му има едно гифче, как на една кака и пляскат дупето с въпросните спаркълс. Никой не говори за халката на Ваньовия гъз, ама то старите первезници такива работи си мислите, пък после обвинявате другите за това :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ахъм, блокирал съм и Ваньовия автограф, ама пък познавам Сотбиса, та не ми трябва друго...обаче за другото може и да си прав - не съм блокирал все още твоя подпис, понеже онова за факащите калинки ми харесва...(и дистроя също). :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ама пък познавам Сотбиса, та не ми трябва друго...

Сега остава да се запитаме, говориш за едни "халки" + горния цитат и човек се пита - "как точно го познаваш" и кой кого под какъв точно ъгъл е опознавал? :laughing: :laughing: :effemine3:

Link to comment
Share on other sites

Сега остава да се запитаме, говориш за едни "халки" + горния цитат и човек се пита - "как точно го познаваш" и кой кого под какъв точно ъгъл е опознавал? :laughing: :laughing: :effemine3:

Ъъъ... вероятно го е познал в библейския смисъл. Все пак Пламен е участвал в написването на въпросната книга, та не би трябвало да ти е далеч от ума какво точно е искал да каже :))

Link to comment
Share on other sites

galaxy, в профила си имаш настройка да менажираш блокираните хора.

Ха,погледнах и без да имам спомен да съм правил нещо виждам трима... :JC_golly: 

Link to comment
Share on other sites

Ам да...Ама ми се ибе уиндоуса, оказа се, че е преебан инсталационния диск...Ако половината програми, с които работех, ги имаше за линукс или поне толкова добри аналози, щях одма да разкарам микромеката гнус...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...