Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

По скоро клавиатурна дислексия...

 

Не, клавиатурна дислекция е:

 

....изпих 6-7 ракии и главата ме върти като наяден с две соленки...

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ами що не пийнеш кило "лимонада" тогава, отворко? Ама аз да съм наоколо да ти гледам сеХиря.... :laughing:

Кило от тая лимонада няма да ме бутне, най-много да ми стане весело. Виж последно помня 10ти клас успях да изпия 3 бутилки шампанско (2 червени и една бяло). Не знам как успях, помня че май още някакво вино пих, след това нямам спомени какво стана, но май бяхме оповръщали тавана коридора... Оттогава не ща да видя шампанско.

 

И за протокола, аз цял литър нормална лимонада (примерно фанта) не помня да съм пил последните 15 години :) Най-много 0.5 да успея и то един път в годината ще да е

Link to comment
Share on other sites

някой да ми забие 2 шарама да се събудя , тва верно ли Баречката и той се е засилил да възсяда коня ? 

Бойко много бутна летвата , сега вече всеки вижда премиер в себе си....... 

Link to comment
Share on other sites

някой да ми забие 2 шарама да се събудя , тва верно ли Баречката и той се е засилил да възсяда коня ? 

Бойко много бутна летвата , сега вече всеки вижда премиер в себе си....... 

Летвата падна още когато ДС доведоха онзи дървосекач от Мадрид. От тогава тази летва такова свободно падане реализира, че вече абсолютно нищо не може да ме учуди. Дудука е най-малката изненада в случая, ако изобщо може да е някаква изненада.

Link to comment
Share on other sites

Относно паркинга в градината, и от мен един глас ЗА!

 

Шшшшт, тихо, че ей сега ще дойде Дървосекача от поста на Кръстника - не че нещо, ама случайно името на градината съвпада с неговото, пък и пак цар като него...ще вземе да реши, че и градината е негова и...отидоха ни хубавите дръвчета. :P

Link to comment
Share on other sites

"Защо от дизайн, отиде да се занимаваш с компютри?"

http://www.jobs.bg/f2042061

 

2006-та, като нямах опит, взимах толкова.

 

-----------

Ако ще правят паркинг под пеещите фонтани, защо е заградена другата част от градската градина, с най-хубавия (дори и неактивен) фонтан и най-автентичният кът (там където дядовците играят шах)?

Link to comment
Share on other sites

Мдаа... Дори и без да правим нищо, светът пак ще си иде по дяволите!

Те за тва, ежте, пийте, онождайте са, пък кат съвсем Ви писне, чупете нечия муцуна... за олабване... и те така...

http://www.youtube.com/watch?v=f4K6ZxDwi34

Link to comment
Share on other sites

Ще отсекат над 50 дървета с този "ремонт". Тези дървета са по над 100 години. Щели да посадят 200. Ще минат 50 години, докато тези 200 се превърнат в истински дървета.

Паркинг в този район? Кой по-точно ще го ползва? Момчетата, които ходят на фитнес в Симфония и тези, които работят в Общинския съвет (екс Кино Синемакс)??? Та за тези 100 души е всичко??? При положение, че точно в този район има много свободни места за паркиране! Просто някой май иска да усвои едни пари.

Жалко.

Link to comment
Share on other sites

Къде са свободните места? Майките и бащи, които си водят децата в парка къде спират? Гражданите желаещи да посетят по някакъв повод общината, главната? Гостите на града как да се ориентират и към къде за паркинг?

 

Просто ми е интересно. Инак и аз харесвам парка ама определено града е доста зле от към инфраструктура.

Link to comment
Share on other sites

И по отношение на дърветата - нали премахват само "болни" дървета. Какво като са по на 100 години. То реално не е живо вече, така че и още 100 да стои все тая.

Link to comment
Share on other sites

Те тия "болни" дървета ги режат целогодишно от 3 години насам. Те дървета не останаха.

 

 

:beer:

 

А и по спомени, много малко майки и бащи с коли съм виждал край парка. С бебешки колички - да. Ама с коли - тц.

Link to comment
Share on other sites

А и по спомени, много малко майки и бащи с коли съм виждал край парка. С бебешки колички - да. Ама с коли - тц.

Именно липсата на паркинг е причината да няма още повече хора. Доста народ иска да отиде там с малките си деца, но няма къде да се паркира.

Link to comment
Share on other sites

Е, с желание всичко се постига. Само дето не е много удобно - аз паркирах в уличките около консулствата. И от там с количката към градината. То намирането на място в хубавите, слънчеви дни си е предизвикателство.

Link to comment
Share on other sites

В Пловдив големите булеврди са обработвани, в Тракия покрай акваленд мярнах една фадромка да разчиства малко снега. В по-малките улици както винаги са масово пропуснати - само някоя и друга по-натоварена улица от вътрешно кварталните е правена нещо.

Link to comment
Share on other sites

Ставам, дотътрям се до тоалетната, пикая, гледам - кръв. Мигновено разсънване. "Shit!", "Fuck!", "Shitfuck!". Тогава се сетих, че снощи ядох салата с цвекло. /въздъх/

Link to comment
Share on other sites

Цвеклото боядисва всичко. И червено аки можеш да изкараш :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...