Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Малко момченце пита дядо си: _Дядо,какво правехте едно време,когато затрупаше снега? -Нищо,дядовото,ние му казвахме "зима",а вие сега"бедствено положение"...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

За състоянието на пътната настилка няма НИКАКЪВ принос общината. Просто времето е меко и валя едно нищо. 

Link to comment
Share on other sites

Абе ако няма заледяване или половин метър сняг е ок. Зима е все пак, "ловенето на снежинки, докато падат" ми се струва излишен разход. Не може да очаквате през зимата пътните условия да са като през лятото.

Link to comment
Share on other sites

Зима е все пак, "ловенето на снежинки, докато падат" ми се струва излишен разход. Не може да очаквате през зимата пътните условия да са като през лятото.

 

Не, не очакваме да караме по сухи пътища с реотани, но щом все пак е зима със сняг, значи е логично да видим и някоя снегопочистваща машина от време на време, нали...особено пък в центъра.

Link to comment
Share on other sites

Знам, че ще бъда обруган и т.н. Ама само аз ли в това което ще се направи виждам нещо добро ? В смисъл ремонт и освежаване на парка, и поне на снимките изглежда много по-добре от сега. А и не е като да не заявяват, че даже зелените площи ще са повече. Да бяха казали, че ще направят места за забавление, да можеше да се мисли, че ще се бетонира и изградят ненужни за това място кафенета и магазини, а то плана е съвсем друг. Трябва да Ви кажа, че в града в който живея в момента (Велико Търново) преди 2 години започнаха обновяване на всички паркове в града. И тогава тук имаше такъв рев, че ще се съсипе всичко, че ГЕРБ ще унищожат града и т.н. Еми да Ви кажа сега парковете изглеждат в пъти по-добре от преди и хората са страшно доволни да ги посещават и даже им се радват много. Е никой не каза "Сбъркахме", ама все пак. И зелените площи се запазиха, и се подмени настилката, пейки, осветление, а бе всичко. Да голяма част от парите бяха по Европейска програма, ама се направи. Така, че освен мааалка схема за открадване на част от парите, не мисля, че ще направят от парка МОЛ.

Link to comment
Share on other sites

Пълни лигльовци сте... И това е всеки път като паднат 2 пръста сняг...  

 

 

Въобще не се лигавя.На мен снега не ми пречи никак, просто констатирам фактите. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Защо бутат парка ? 
Заради подземния паркинг ли ?
А и така като гледам и чета, парка ще си остане няма да се бута. Не е сграда все пак :)

Link to comment
Share on other sites

Да ще правят паркинг под фонтана,но след това пак ще ги има дърветата...Така или иначе града е пълен кефен откъм места за спиране и пътна инфраструктура...

Link to comment
Share on other sites

Знам, че ще бъда обруган и т.н. Ама само аз ли в това което ще се направи виждам нещо добро ? 

 

Не си сам, аз съм на същото мнение. 

Link to comment
Share on other sites

Ти май не знаеш защо бутат парка?

Що ти знаеш ли, да светнеш непросветените?

Лятото на 2013 бях във В. Търново и да ви кажа, че сте в голяма заблуда, ако мислите, че това нашето са паркове!

За Сандански да не говорим.

Link to comment
Share on other sites

Шшш... 2 дни без въглехидрати ... изядох две соленки и главата ме върти като пиян от 6-7 ракии... тва високите нива на инсулин не са майтап работа... 

 

_______________________

Чистач... майна, що не спрЕ да взема дистанционното (ако е било у теб де)... инак ми пиши довечера към колко да мина да го взема, аз до 20:00 съм зает.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...